Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Asa zisele prietene

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
YourDreamComeTrue

YourDreamComeTrue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 06.09.2014

View PostSuPY, on 22 septembrie 2014 - 12:59, said:

Propun sa nu mai vorbim cai verzi pe pereti. Eu vad ca, in acest caz, el i-a spus ei. Asadar, sa nu mai facem alte scenarii si sa luam situatia ca atare!

Asa e, vorbim aiurea. Oricat de logic ai gandi atunci cand iti imaginezi scenarii, cand esti pus in fata situatiei reale emotiile iti vor conduce lejer reactiile chiar si intr-un mod in care nu te astepti.
Sper sa ia cea mai buna decizie pentru ea initiatoarea topicului.

#56
SuPY

SuPY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,492
  • Înscris: 19.09.2006

View PostYourDreamComeTrue, on 22 septembrie 2014 - 13:17, said:

Asa e, vorbim aiurea. Oricat de logic ai gandi atunci cand iti imaginezi scenarii, cand esti pus in fata situatiei reale emotiile iti vor conduce lejer reactiile chiar si intr-un mod in care nu te astepti.
Sper sa ia cea mai buna decizie pentru ea initiatoarea topicului.
Sigur esti de sex feminin si vrei sa-l scoti pe el un "vagabond" care nu-si poate tine pantalonii incheiati 5 minute. Iar acum sugerezi ca ea trebuie sa-i dea papucii (n-am inteles de ce). Este? Posted Image

#57
YourDreamComeTrue

YourDreamComeTrue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 06.09.2014

View PostSuPY, on 22 septembrie 2014 - 13:23, said:

Sigur esti de sex feminin si vrei sa-l scoti pe el un "vagabond" care nu-si poate tine pantalonii incheiati 5 minute. Iar acum sugerezi ca ea trebuie sa-i dea papucii (n-am inteles de ce). Este? Posted Image

Da, sunt fata. Nu ii sugerez sa ii dea papucii, poate doar sa fie mai atenta la prietenii.le pe care si-i alege. Nu vreau nici pe el sa il scop vagabond ca poate e baiat bun. Doar mi-am expus ideile si am facut scenarii ca poate am trait si eu experiente mai mult sau mai putin similare si am vrut sa ma descarc.

#58
SuPY

SuPY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,492
  • Înscris: 19.09.2006

View PostYourDreamComeTrue, on 22 septembrie 2014 - 13:27, said:

am facut scenarii ca poate am trait si eu experiente mai mult sau mai putin similare si am vrut sa ma descarc.
Eu cred ca aici gresesti! Compari experienta ta, probabil una diferita, cu cea de faţă!

Si eu sunt de acord ca ea trebuie sa fie mai atenta cand isi alege prietenii/prietenele. Dar cu totii trebuie sa fim! Posted Image

Strict din informatiile ce ne-au fost furnizate aici, eu zic ca el e baiat bun! Posted Image

Sunt curios cati ani ai, dar nu te voi intreba, fiindca nu e politicos, insa imi place ca inca te consideri "fata"! Posted Image Sau vorbesti cu prietenele tale cu apelativul "fata"? Posted Image

Edited by SuPY, 22 September 2014 - 13:53.


#59
YourDreamComeTrue

YourDreamComeTrue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 06.09.2014

View PostSuPY, on 22 septembrie 2014 - 13:53, said:

Strict din informatiile ce ne-au fost furnizate aici, eu zic ca el e baiat bun! Posted Image

Daca pe el la 28 de ani il consideri baiat, cred ca si la mine merge sa ma numesc fata. Posted Image

Edited by YourDreamComeTrue, 22 September 2014 - 13:58.


#60
AngelSoul

AngelSoul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 19.09.2014

View Postheathledger, on 22 septembrie 2014 - 12:07, said:

pana la urma asa zisa prietena si-a luat viata ?

numai stiu nimic de ea...de fapt stiu ...se para ca s-ar fii operat de tumoare

#61
SuPY

SuPY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,492
  • Înscris: 19.09.2006

View PostAngelSoul, on 22 septembrie 2014 - 14:02, said:

numai stiu nimic de ea...de fapt stiu ...se para ca s-ar fii operat de tumoare
Poate asta era si cauza comportamentului ei!

Mi-a mai povestit un prieten de o fata care vrea numai sa faca rau oamenilor si relatiilor dintre ei. E distructiva, sadica, iar apoi se comporta de parca nimic nu s-ar fi intamplat si tot ea se victimizeaza!

View PostYourDreamComeTrue, on 22 septembrie 2014 - 13:58, said:

Daca pe el la 28 de ani il consideri baiat, cred ca si la mine merge sa ma numesc fata. Posted Image
Diferenta e ca eu am facut aprecierea la adresa altei persoane, tu ai facut-o la adresa propriei persoane! Posted Image Am mai adaugat faptul ca nu stiu cati ani ai. Daca ai 15-16 ani, nimic de obiectat aici! Posted Image

Edited by SuPY, 22 September 2014 - 14:10.


#62
heathledger

heathledger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 01.01.2012
eu zic sa te impaci cu prietena ta si s-o inviti la un threesome cu amicu` tau. impaci si capra si varza.

#63
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View PostAngelSoul, on 20 septembrie 2014 - 05:06, said:

Sunt curioasa ..ce parere aveti de asa zisele prietene...si ce a-ti face in cazul in care prietena cea mai aproapiata care te striga sister, s-ar da la iubitul tau?
Eu una nu stiu ce sa fac...cam greu sa trec peste desi incerc sa uit pt k prietena mea s-a dat la iubitul meu Posted Image

Pai unei "prietene"  ii este mult mai usor sa-l probeze pe partenerul prietenei ei pentru ca-l stie foarte bine, stie "cum sa-l ia", deoarece chiar prietena i-a dat "instructiunile de utilizare" .

Dupa ce prietena "l-a avut" te adaptezi destul de repede la situatie, dar partea proasta este ca de gandesti ca nu poti sa stii cand se mai intampla, mai ales ca "drumul" a fost facut.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate