Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Global job experience SatuMare

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
smithciucii

smithciucii

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 10.11.2011
Buna ziua, va rog persoanele care au fost la aceasta firma de recrutare sa impartaseasca experienta cu ei. Eu doresc sa merg la munca in UK si am gasit aceasta firma pe internet, din pacate nu am gasit opinii sau pareri despre aceasta firma si doresc sa stiu daca e tzeapa sau nu, mai ales la cate firme fantoma sunt de recrutat pentru strainatate.

Adresa lor este: www.globaljobexperience.ro
Sper ca nu e problema ca am pus link-ul, nu doresc sa fac reclama.

Va multumesc anticipat celor care discuta la subiect, ceilalti va rog sa va abtineti.

#2
hunter1990

hunter1990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.09.2014
Buna ziua ati aflat pana la urma este o firma serioasa ca as vrea sa plec si eu cu firma asta

#3
smithciucii

smithciucii

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 10.11.2011
Nu stiu, nu am primit nimic pareri.

#4
the_updater986

the_updater986

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 18.02.2010

View Postsmithciucii, on 05 septembrie 2014 - 12:38, said:

Buna ziua, va rog persoanele care au fost la aceasta firma de recrutare sa impartaseasca experienta cu ei. Eu doresc sa merg la munca in UK si am gasit aceasta firma pe internet, din pacate nu am gasit opinii sau pareri despre aceasta firma si doresc sa stiu daca e tzeapa sau nu, mai ales la cate firme fantoma sunt de recrutat pentru strainatate.

Adresa lor este: www.globaljobexperience.ro
Sper ca nu e problema ca am pus link-ul, nu doresc sa fac reclama.

Va multumesc anticipat celor care discuta la subiect, ceilalti va rog sa va abtineti.
Fii atent la detaliile juridice si n-ai ce sa patesti.
Este ilegal ca o firma de recrutare sa ceara comision pentru un job. Este legal sa iti ia comision din slariul pe care il vei primi ulterior sau de la angajator, dar in niciun caz de la angajat.
Citeste contractul de munca(daca nu exista, e treaba ta daca mergi la risc). Cauta-ti drepturile asigurate, si datoriile la fel. Asigura-te ca firma de recrutare EXISTA, si mai ales daca persoana care detine firma este o persoana reala si nu un boschetar care a primit 20 de lei sa acopere niste escroci.
Si, mai presus de toata, invata sa te descurci singur. Daca nu reusesti sa te feresti de escrocherii in tara, fii sigur ca n-ai sa te descurci nici in UK.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate