Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Philips S388

- - - - -
  • Please log in to reply
723 replies to this topic

#19
str999

str999

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 21.04.2012
Nu am intampinat defectul ala la sunet.

Nu am facut root deoarece nu am nevoie. Raspunde ok ecranul, doar ca la scroll mai sacadeaza uneori, insa nu e deranjant fiindca se petrece rar.

#20
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,302
  • Înscris: 13.01.2011

View Poststr999, on 09 septembrie 2014 - 09:32, said:

Nu am intampinat defectul ala la sunet.

Nu am facut root deoarece nu am nevoie. Raspunde ok ecranul, doar ca la scroll mai sacadeaza uneori, insa nu e deranjant fiindca se petrece rar.

Ai mers în ,,Manager de aplicaţii " să mai închizi din aplicaţiile inutile ?

#21
azazica

azazica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 08.01.2008
la scroll am si eu sacadari pe S3 cu rom stok si scoase aplicatii inutile...dar vreau sa pot scoate si de pe acest model in cazul in care il voi achizitiona

#22
catalin1505

catalin1505

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.09.2014
s388-ul l-am comandat si eu la digi (2 bucati), dar acum a aparut lenovo a536 si mi se pare mai bun si mai aratos. ce ziceti?

#23
azazica

azazica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 08.01.2008
si eu ma uitam la ala dar pt sotie e prea mare, rezolutie 854 x 480 la un ecran de 5" mi se pare cam mica, nu vreau dual sim. Ai s388 sau astepti sa vina?

#24
catalin1505

catalin1505

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.09.2014
am comandat 2 allview-uri a5 smiley (pt. copii), apoi am schimbat cu philips-urile și acum parca as lua lenovo - sunt mai mari, aspect mai bun si brand mai consacrat (chinezesti amandoua, dar lenovo e un jucator mai mare). oricum cei de la digi inca lucreaza si ma vor suna ca sa ma intrebe daca mai e valabila comanda (asa au facut pana acum). PS: sotiei i-am luat un grand neo si e super-multumita de el, chiar daca rezolutia nu e cea mai mare, dar asta inseamna si durata mai mare a bateriei.

s388-ul zicea cineva p-aici ca este single-sim la digi.

#25
azazica

azazica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 08.01.2008
pai tocmai ca e single sim il vreau, dar prea putine pareri despre el...pana ma hotarasc sa il iau iar schimba astia lista cu telefoane :))

#26
str999

str999

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 21.04.2012
Inchid mereu tot ce nu folosesc, doar ca se aduna uneori. Astept si cate o notificare de la Facebook si un mesaj pe Messenger, iar in acelasi timp trebuie sa stau si pe Chrome. Telefonul nu are decat doua aplicatii instalate pe langa cele de baza. O aplicatie pentru taxi, care nu functioneaza, si o chestie cu care poti sa faci un colaj cu videoclipuri. Le-am dezactivat pe ambele.

#27
stefankozak

stefankozak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 12.07.2007

View Postal3xiss, on 08 septembrie 2014 - 18:38, said:

nu stiu ce e.. e sunetul ala urat ce se aude cand tii telefonul langa o boxa si primesti un apel... asa mi au zis toti, e deranjant pt cel cu care vb...
stai linistit , nu e de la telefon ci de la retea , ia pune o alta cartela de la alt operator sa vezi

#28
al3xiss

al3xiss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 07.12.2007
Nu ruleaza nici o aplicatie, de la primul apel sa intamplat asa si nu instalasem nimic, vroiam sa il testez... E foarte ciudata problema..

#29
Lovebird

Lovebird

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 21.09.2012

View Postal3xiss, on 08 septembrie 2014 - 17:58, said:

La mine a ajuns astazi pe la ora 12 si intampin o problema destul de ciudata. Cand port o convorbire in camera, cel cu care vorbeam mi a zis sa ma duc de langa televizor ca se aude sunetul ala ciudat ca atunci cand tii telefonul langa o boxa si suna. M am enervat si am scos tot din priza, tv, calculator si ce mai era si sunetul tot se aude. Am iesit pe balcon si nu se mai aude, afara la fel. Nu am patit asa ceva de cand sunt eu. am mai sunat 2 persoane si au confirmat problema, vroiam sa ma asigur ca e asa. Care e explicatia? In rest telefonul se misca bine, se incalzeste foarte putin, e chiar ok.

salut,am cumparat si eu de 2 zile acest tel si am si eu aceeasi problema ca si tine.te rog frumos sa imi spui cum ai rezolvat pb cu el.ce ai facut ?multumesc astept raspuns.

#30
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/A8rUq9fF0V8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#31
sebastian_dorca

sebastian_dorca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 24.06.2014
Am ridicat astazi telefonul. Nu stiu cum se comporta,dar pt aspect are nota 10.

#32
azazica

azazica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 08.01.2008

View Postsebastian_dorca, on 23 octombrie 2014 - 22:25, said:

Am ridicat astazi telefonul. Nu stiu cum se comporta,dar pt aspect are nota 10.
lasa un mic review te rog, cred ca renunt si eu la lenovo a328

#33
sebastian_dorca

sebastian_dorca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 24.06.2014

View Postazazica, on 24 octombrie 2014 - 08:30, said:

lasa un mic review te rog, cred ca renunt si eu la lenovo a328

Astazi dimineata l-am incarcat full. Telefonul se misca foarte bine si meniul este relativ usor. Autonomia bateriei o testez astazi Posted Image
Repet,arata senzational telefonul. E subtire,elegant si foarte usor.
La partea cu renuntatul la Lenovo e cam greu....l-am luat deja,asa ca voi ramane cu el :(

Edited by sebastian_dorca, 24 October 2014 - 09:27.


#34
Lovebird

Lovebird

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 21.09.2012

View Postsebastian_dorca, on 23 octombrie 2014 - 22:25, said:

Am ridicat astazi telefonul. Nu stiu cum se comporta,dar pt aspect are nota 10.

si eu l.am avut in service la ei si la fel se auzea.l.am dus din nou ,acum astept sa ma contacteze sa vedem daca au rezolvat problema.spune.mi te rog daca se aude la fel si la tine.ms o zi buna

#35
sebastian_dorca

sebastian_dorca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 24.06.2014
Se aude bine.
Bateria scoasa de la incarcat la 9 dimineata,are 60% la ora 15,cu utilizare intensa pe net si aplicatii ruland in fundal. Mie mi se pare un telefon foarte ok la banii astia.

#36
neacsuvlad

neacsuvlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.05.2003
O intrebare pentru cei ce au achizitionat Philips-ul S388 de la RCS-RDS: cat a durat din momentul plasarii comenzii (telefonic sau DigiCare) pana la momentul in care ati fost notificati ca puteti ridica jucaria?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate