Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Achizitie robot de bucatarie de pe ebay

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
lili2007

lili2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 02.08.2007
As putea sa-mi cumpar de pe ebay un robot de bucatarie ? Care e procedura ? Se platesc taxe ? Multumesc,

#2
alexx1402

alexx1402

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,229
  • Înscris: 01.01.2007
Daca il cumperi dintr-o tara membra UE, nu platesti nicio taxa.

#3
andu2006

andu2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 16.02.2013

View Postalexx1402, on 11 iunie 2014 - 16:09, said:

Daca il cumperi dintr-o tara membra UE, nu platesti nicio taxa.

Si ai avantajul unui obiect de unica folosinta ( garantie ioc, piese de schimb ioc , etc ). Nu reusesti sa gasesti un robot decent in RO ?

#4
Silent_Runner

Silent_Runner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,633
  • Înscris: 29.05.2004
Ca robot mi-as lua un DROIDEKA, am vazut cum face tocanita din diverse ingrediente si am fost impresionat.

#5
Oxigen1234

Oxigen1234

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,675
  • Înscris: 21.07.2011
Si cat costa transportul in RO ?

#6
lili2007

lili2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 02.08.2007

View Postandu2006, on 11 iunie 2014 - 16:26, said:


Si ai avantajul unui obiect de unica folosinta ( garantie ioc, piese de schimb ioc , etc ). Nu reusesti sa gasesti un robot decent in RO ?

am gasit si cand eram gata, gata sa-l iau, am observat ca scrie made in China. Asta, dupa indelungi cautari, comparatii, discutii pe forumuri. Ba ca e zgomotos, ori are angrenaj de plastic, etc.....fiecare vine cu ideea lui. Eu stiu ce e bun, insa nu dispun de 1000 de euro. :).
Partea proasta este ca mie imi trebuie doar cana cu lama in forma de S , n-am nevoie de storcator, tel sau alte componente. Nu inteleg de ce sunt obligata sa cumpar "la pachet" si nu am posibilitatea sa iau baza, la care sa pot adauga partile de care am nevoie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate