Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024
 Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 

Cum se numeste melodia?

* * * * - 9 votes
  • Please log in to reply
17912 replies to this topic

#16273
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Iisuse Hristoase !!!

Asta e melodia...., mai lasat fara grai !
Ma napadesc amintiri de cand eram mic si.....Iisuse Hristoase ! m-ai facut sa plang........

#16274
Alynho

Alynho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 30.01.2008
Salut. Caut o melodie de ceva timp, am auzit-o mai demult, dar nu mai stiu cum se numeste. Era ceva de genul : if you can do it right, i can do it better...better, better, better (bis), tum tum tum tum tum, tum tum tum tum tum.  Multumesc!

#16275
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Știe cineva cum se cheamă această melodie ?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Z7d1jzCoY1M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#16276
thepunishmentofgod

thepunishmentofgod

    I live for the beat!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 26.08.2013
Shazam spune ca asta ar fi :

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/f6rnohyafc8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by thepunishmentofgod, 17 June 2015 - 23:53.


#16277
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
OK, caut o melodie care cred ca e destinata pentru a fi ascultata in sali de fitness . Cred ca poate fi ascultata si in Club. Am auzit-o la TV in 2012 prima data. Incepe cam asa:
"Feel good / Feel good / Feel good , so good" si mai urmeaza un vers parca : "I have nothing to loose" . Din ce-mi mai aduc aminte mai e si un vers: "On the dancefloor , make it rumble" . Precizez ca e vocea unui barbat. Please, poate ma ajutati voi sa o gasesc pentru ca e foarte frumoasa. Posted Image

Edited by IcecreamAlex, 20 June 2015 - 23:19.


#16278
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,282
  • Înscris: 19.07.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gRJ_QfP2mhU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

De la inceput

#16279
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,549
  • Înscris: 21.04.2014

View PostDarkEnemy, on 23 iunie 2015 - 19:19, said:


De la inceput

"The Bridge of Khazad Dum", coloana sonora a filmului The Lord Of The Rings - The Fellowship of the Ring, iar partea pe care o cauti incepe de la minutul 4:58. Posted Image  

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NUIZvAe3RBg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#16280
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,784
  • Înscris: 16.03.2004

View PostIcecreamAlex, on 20 iunie 2015 - 23:06, said:

OK, caut o melodie care cred ca e destinata pentru a fi ascultata in sali de fitness . Cred ca poate fi ascultata si in Club. Am auzit-o la TV in 2012 prima data. Incepe cam asa:
"Feel good / Feel good / Feel good , so good" si mai urmeaza un vers parca : "I have nothing to loose" . Din ce-mi mai aduc aminte mai e si un vers: "On the dancefloor , make it rumble" . Precizez ca e vocea unui barbat. Please, poate ma ajutati voi sa o gasesc pentru ca e foarte frumoasa. Posted Image

https://en.wikipedia...ou_(I_Feel_Good)

#16281
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,282
  • Înscris: 19.07.2008
Asa e, honeybee! Chiar acum voiam si eu sa postez raspunsul la intrebarea mea. Suna prea cunoscut.

Edited by DarkEnemy, 23 June 2015 - 19:41.


#16282
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,784
  • Înscris: 16.03.2004

View PostAlynho, on 14 iunie 2015 - 23:53, said:

Salut. Caut o melodie de ceva timp, am auzit-o mai demult, dar nu mai stiu cum se numeste. Era ceva de genul : if you can do it right, i can do it better...better, better, better (bis), tum tum tum tum tum, tum tum tum tum tum.  Multumesc!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/WO23WBji_Z0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#16283
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013

View Postdark, on 23 iunie 2015 - 19:40, said:


What???

#16284
sweetR

sweetR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 22.02.2006

View PostIcecreamAlex, on 20 iunie 2015 - 23:06, said:

OK, caut o melodie care cred ca e destinata pentru a fi ascultata in sali de fitness . Cred ca poate fi ascultata si in Club. Am auzit-o la TV in 2012 prima data. Incepe cam asa:
"Feel good / Feel good / Feel good , so good" si mai urmeaza un vers parca : "I have nothing to loose" . Din ce-mi mai aduc aminte mai e si un vers: "On the dancefloor , make it rumble" . Precizez ca e vocea unui barbat. Please, poate ma ajutati voi sa o gasesc pentru ca e foarte frumoasa. Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8encaI8ToqY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#16285
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
NU, nu e asta melodia pe care o caut.

#16286
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
O am inregistrata pe DigiMobil dar pacat ca nu-mi vede conectat mobilul pe nici un device ca sa o transfer aici si s-o auziti si voi. :(

#16287
Puferiu3

Puferiu3

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 18.03.2015
Da-i play pe telefon si inregistreaz-o pe calculator, numai sa ai microfon.

#16288
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
:D Puferiu , inregistrarea care am creat-o cu telefonul nu prea e de calitate si daca as reinregistra melodia s-ar auzi si mai aiurea.

#16289
Puferiu3

Puferiu3

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 18.03.2015
Te intereseaza calitatea inregistrarii sau sa afli titlul?

Sonique-It Feels So Good?

#16290
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Corect. Ai dreptate. Ma pun pe treaba.  ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate