Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Acer Z120

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
coroy999

coroy999

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.06.2014
Buna ziua, sunt nou pe acest forum si sper ca nu am facut vreo greseala postand aici.
Am si eu o problema...detin un telefon Acer Z120, iar astazi i-am facut un update la sistemul de operare Android...toate bune si frumoase, si-a facut update-ul, dupa care s-a restartat, mi-a cerut codul PIN, l-am introdus, a fost ok, dupa care imi  "Introducere SIM ME"...Posted Image Ma lasa numai sa intru in meniu, dar nu am semnal la telefon... Telefonul a mers impecabil pana cand i-am facut azi update-ul ala...Posted Image Posted Image   Ma puteti ajuta si pe mine sa fac telefonul sa revina la normal sau sa ii bag codul ala? Posted Image  Multumesc anticipat!

#2
coroy999

coroy999

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.06.2014
sau daca i-as da o resetare la setarile din fabrica ar fi bine? Posted Image chestia nasoala e ca in setarile telefonului n-am gasit aceasta setare:(
Va rog ajutati-ma!

Edited by coroy999, 09 June 2014 - 18:46.


#3
cosx23

cosx23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.03.2006
Ai mai facut ceva cu telefonul ? E tarziu sa mai intreb acum a trecut aproape 2 ani dar totusi... acum am vazut topicul. Eu am reparat un asa telefon, am pus softul mai vechi cel de la orange si a mers.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate