Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Pachetul Look va costa 3 EURO...

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
catalincc

catalincc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 15.08.2007
prea putin credibila pentru a o putea lua in considerare ca si reala! dar cum nu iese fum fara foc, injurati-ma dupa ce se vor oficializa sumele, sa nu fie si mai abstracte decat astea, nu m-ar mira de altfel!

#20
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,301
  • Înscris: 16.01.2007

View Postmegafanro, on 06 iunie 2014 - 14:47, said:

Sursa?Posted Image

Probabil nicio sursă (o cacealma) sau o sursă imbecilă (tot o cacealma). Nu poţi oferi preţuri lunare în euro (plus TVA), iar pe eveniment în lei (fară precizare, cu sau fără TVA). Noroc (sau ghinion) că prostia nu doare. Posted Image

[LE] Colegule catalincc, credibilă sau nu, sursa trebuie comunicată. Asta pentru a-ţi menţine prestigiul pe acest forum, asta numai dacă ţi-l doreşti. Eu oricum nu cred nimic din tâmpeniile pe care le-ai scris. [/LE]

Edited by manic_user, 06 June 2014 - 17:52.


#21
catalincc

catalincc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 15.08.2007

View Postmanic_user, on 06 iunie 2014 - 17:37, said:

Probabil nicio sursă (o cacialma) sau o sursă imbecilă (tot o cacialma). Nu poţi oferi preţuri lunare în euro (plus TVA), iar pe eveniment în lei (fară precizare, cu sau fără TVA). Noroc (sau ghinion) că prostia nu doare. Posted Image
cat de imbecila o fi sursa ramane de vazut, evident ca nu este o informatie oficiala! ca sumele in lei sunt 2,50 sau 2,00+0,48 (tva), respectiv 5,00 sau 4,00+0,96 (tva) iarasi habar nu am si nici nu m-a interesat prea mult algoritmul UPC-ului! singura certitudine este, raportandu-ma la afirmatia ta, intr-adevar, Noroc (sau ghinion) că prostia nu doare... pentru ca ar fi cazul de ceva urlat, strigat... intrucat nu imi amintesc de un cuvant precum cacialma in dictionar!
toate cele bune!

#22
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,301
  • Înscris: 16.01.2007

View Postcatalincc, on 06 iunie 2014 - 17:47, said:

cat de imbecila o fi sursa ramane de vazut, evident ca nu este o informatie oficiala! ca sumele in lei sunt 2,50 sau 2,00+0,48 (tva), respectiv 5,00 sau 4,00+0,96 (tva) iarasi habar nu am si nici nu m-a interesat prea mult algoritmul UPC-ului! singura certitudine este, raportandu-ma la afirmatia ta, intr-adevar, Noroc (sau ghinion) că prostia nu doare... pentru ca ar fi cazul de ceva urlat, strigat... intrucat nu imi amintesc de un cuvant precum cacialma in dictionar!
toate cele bune!
Îţi mulţumesc pentru atenţionare, am corectat! În rest, rămâne cum am stabilit! Toate cele bune!

Edited by manic_user, 06 June 2014 - 17:59.


#23
catalincc

catalincc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 15.08.2007
apreciez asta!
despre surse sau prestigiu, sa fim seriosi, prefer sa imi pierd epoletii si sa fie gratis Look-urile in grila! :D eu am insa alta intrebare... daca angajatii sau doar unii stiu ce urmeaza ca si impachetare/costuri i-ai astepta pe forum pentru a confirma/infirma sumele?
pentru moment este doar radio-sant, mai degraba as fi foarte interesat ce presupune intelegerea asta intre parti din punctul de vedere al operatorului... costuri fixe sau variabile in functie de numarul celor interesati in a plati suplimentar pentru un eventual pachet! de aici s-ar sti ceea ce urmeaza... scumpirea abonamentelor ori aparitia de optiuni!
sa nu uitam ca mai spre finalul anului trecut tehnicul "gadila" ceva variante de PPV... de ce nu le-ar arunca in lupta cu ocazia asta? temerea majora e ca la cum s-au prezentat in ultima vreme, vezi 3 canale, 2 lulele, 5 lei, pentru Liga I sa nu forteze nota mai mult decat este cazul! asa ca imi doresc si intelegeri intre Look-uri si ceilalti operatori!

#24
pursimuove

pursimuove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 16.04.2014
Dar look-ul este si acum in grila, nu inteleg de ce ai plati separat doar pentru cel de-al doilea program.

#25
cut3ryan

cut3ryan

    Pro FM <3

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,796
  • Înscris: 04.04.2008

View Postpursimuove, on 07 iunie 2014 - 16:30, said:

Dar look-ul este si acum in grila, nu inteleg de ce ai plati separat doar pentru cel de-al doilea program.


Look o sa mai fie scurt timp in grila''moca''.

#26
pursimuove

pursimuove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 16.04.2014
Inteleg deci se scoate ca pe urma sa fie la un pachet de "n" lei special pentru microbisti. Un bun mod de a mai castiga niste bani, ca doritori sigur sunt :))

#27
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006
Ma tem sa nu ia plasa cu pretul asta. Mai degraba vor fi cateva (zeci de) mii care vor plati 5 lei de 2 ori pe sezon pentru Steaua-Dinamo, decat oameni care sa lateasca 3 euro + tva in fiecare luna pentru turca lui Gino.

#28
Andrey2011

Andrey2011

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 18.02.2012
Am sunat eu acuma la ei si operatorul a zis ca nu va fi nici pachet suplimentar si nici scumpiri de abonamente. Plus de asta cica UPC discuta cu cele 2 canale care vor transmite Liga 1 pentru varianta HD a celor 2 canale. Acuma o sa vedem cat e de adevarat ce mi s-a spus.

#29
catalincc

catalincc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 15.08.2007
dar de pachetul ala de 5 lei pentru cateva canale care nu se regaseste nicaieri pe site dar au pretentia de a le fi platit de catre abonatii carora le-a fost bagat pe gat, ce mai zic?
s-au inteles cu aia de la Look si vezi Doamne nu vor cere nimic in plus?! cum o fi decurs discutia/negocierea? ai pretentia ca aia din CC sa stie ceva? acolo nu te lamuresti cum sta treaba nici la o saptamana de la vreo lansare/reimpachetare si tu voiai sa iti zica deja cu cat te vor face la buzunare?
vorbim in mai bine de o luna de aici incolo si vedem ce apare si oficial de data asta! vaca asta e de muls, that is the...

#30
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Caldura mare, monser!
Desperarea, tat asa!

#31
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,841
  • Înscris: 13.07.2010
Doar atât costă? Eu aștept să-mi dea ei mie 5 euro/lună, ca să mă uit la ei. Altfel, pot să se uite ei singuri liniștiți la aceste programe din partea mea.

Edited by vio73, 08 June 2014 - 14:51.


#32
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,411
  • Înscris: 16.03.2011
Greu sa ceri 3 euro,lumea vedea gratis digi sport cu toate competitiile si acun sa ceri euro doar pt liga 1?

#33
pursimuove

pursimuove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 16.04.2014
Andrey2011 nu ar fi rau deloc daca ar baga posturile HD si gratis, atunci ar avea o bulina alba mare de tot.

manic_user e posibil sa fi inteles gresit, sunt cativa care procedeaza in felul ala si strica toata atmosfera, Sa traiesti :)

#34
Andrey2011

Andrey2011

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 18.02.2012

View Postpursimuove, on 08 iunie 2014 - 18:37, said:

Andrey2011 nu ar fi rau deloc daca ar baga posturile HD si gratis, atunci ar avea o bulina alba mare de tot.

manic_user e posibil sa fi inteles gresit, sunt cativa care procedeaza in felul ala si strica toata atmosfera, Sa traiesti Posted Image

Si eu sper sa fie adevarat si sa nu dam nimic in plus. Ar castiga clienti daca nu ar pune nimic in plus si mai ales daca ar fi transmise si in format HD cele 2 canale.

#35
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,411
  • Înscris: 16.03.2011
Solutia prin care cele doua posturi vor fi free e ca upc sa suporte plata.
Totusi anunti ca vei transmite cele doua canale dar nu spui cum.

Edited by NFS01, 08 June 2014 - 20:49.


#36
boro21

boro21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,218
  • Înscris: 23.12.2011
Din moment ce au spus că meciurile sunt disponibile pentru toţi abonaţii UPC&Foccus Sat, mă gândesc că vor apărea în pachetul baza, cu o mărire de tarif.

Edited by boro21, 09 June 2014 - 12:59.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate