Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu
 Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina
 Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX

Incalzire pardoseala slim (renova...
 Probleme echitatie amatori

Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)

Pareri cartiere/zone in care ati ...
 

Problema adaugare cont !

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
se7ven23

se7ven23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 17.10.2010
Buna ziua!
Asa cum spune si titlul subiectului pe care l-am deschis, am o problema pe telefonul meu lumia 520 si anume nu pot adauga nici un cont gen yahoo, gmail etc., in sensul ca dupa ce am scris user si parola corespunzatoare nu pot da sign in. Care poate fi explicatia? Exista vreo setare ceva? Mentionez ca la inceput cand l-am cumparat a mers bine pe contul de yahoo spre exemplu, am facut un update acum aproximativ 1 an, intre timp nu am mai intrat pe cont insa acum nu ma mai pot loga. Singurul cont care merge e el de microsoft. Astept solutii, multumesc!



Am rezolvat ! Se poate inchide topicul !

Edited by se7ven23, 06 May 2014 - 08:30.


#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,780
  • Înscris: 09.05.2005
Ai putea scrie si rezolvarea, poate se mai loveste cineva de aceasta problema.

#3
se7ven23

se7ven23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 17.10.2010

View PostLensFlare, on 06 mai 2014 - 08:35, said:

Ai putea scrie si rezolvarea, poate se mai loveste cineva de aceasta problema.

Nu am facut nimic complicat, am creat un alt cont yahoo, dar nu pe yahoo.com ci pe ymail.com, m-am logat in acel cont dupa care am iesit si am reincercat in cel de pe yahoo.com si a mers :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate