Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Machiaj

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Am vazut niste poze cu niste tanti care urmau sa apara intr-o prezentare in oras, si aveau niste moace asa plastifiate... am gandit de rau pe nenea fotografu, ca a curatat tenul prea bine; dupa aia le-am vazut live, si am ramas socat: chiar erau asa plastifiate. :eek: Fotograful nu avea nici o vina...

#92
cryss_mireasa

cryss_mireasa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.03.2007
Am mai scris acest mesaj si pe alt site....dar sunt foarte bucuroasa!!!! Sper ca mesajul meu sa va ajute si sa va gasesca la fel de bucuroase ca mine!!!

Buna fetelor,
Vreau sa va impartasesc bucuria care am avut-o astazi la proba de machiaj cu Dana Argesan. Deci aratam.....divin(scuzati modestia  ) ce sa va spun. Dana este cel mai tare make-up artist de la noi. Stiu...o sa imi spuneti de Abagiu, dar am fost si la el.Am fost dezamagita total.....prima oara mi-a tras clapa si nu a venit si a doua oara cand a venit l-am dat afara din casa eu. Este un mitocan si jumatate.Dar sa revenim....aratam divn si ma simteam ca o printesa si asta datorita lui Dana Argesan care este o persoana calda si atenta la nevoile miresei.Sfatul meu: nu va reduceti costurile la nunta renuntand la un make-up artist consacrat!!! Este o mare diferenta intre cosmeticiana de la un salon si un make-up artist profesionist.Asa ca apelati cu incredere chiar daca costul este mai mare....TREBUIE SA ARATAM DIVIN in cea mai imporatanta zi din viata noastra!!! Sper sa gasesc conversatie pe acest site pt a imi imparte bucuria care o am si anume: NUNTA.

P.S. un fotograf bun imi poate recomanda cineva?

P.S. Pe Dana Argesan o gasiti pe site-ul ei.
Pupuici si succes in organizare!

#93
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,132
  • Înscris: 10.04.2006
Bine Dana Argesan, noi iti uram bun venit pe forum :)

#94
pucca

pucca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 03.08.2006
sunt si eu curioasa, cum ai dat de dana argesan, i-ai lasat un mesaj pe site-ul ei?
si daca ne spui cat te costa machiajul...
se machiaza si mirele? :D sau domnisoarele de onoare?
si sa ne spui cand te mariti ca sa-ti uram "casa de piatra"

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate