Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Numai aici despre Snooker

- - - - -
  • Please log in to reply
181 replies to this topic

#19
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Later edit: Ronnie O'Sullivan Show de la 11:40, nu 10:40.

#20
Nexxus2

Nexxus2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,596
  • Înscris: 16.08.2008
Ronnie inca se incalzeste, ieri a avut cateva ratari pe care in mod normal nu le rateaza

#21
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Imi pare bine pentru Kendo, nu l-am  mai vazut de mult jucand asa bine. In urmatorul tur ar putea sa dea peste John Higgins, si e un meci pe care n-as vrea sa-l pierd.

#22
Cristi_77

Cristi_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,523
  • Înscris: 10.03.2014
Patru capi de serie au fost eliminaţi în săptămâna inaugurală a turneului care se desfăşoară la Sheffield

Prima surpriză a Campionatului Mondial a fost produsă de Ken Doherty, învingător în runda inaugurală în faţa englezului Stuart Bingham, al şaselea favorit al competiţiei. Un alt britanic, Michael Wasley, a fost autorul uneia dintre cele mai surprinzătoare victorii consemnate în ultimii ani la Crucible. În vârstă de 24 de ani şi debutant la Campionatul Mondial, Wasley a trecut în decisiv de Ding Junhui, unul dintre marii favoriţi la câştigarea trofeului, chinezul prezentându-se la start după ce îşi adjudecase cinci turnee în acest sezon.
De patru ori triumfător la Sheffield, John Higgins spera să se impună din nou, pentru prima dată după trei ani, însă scoţianul a fost nevoit să părăsească devreme competiţia, după ce a pierdut în faţa compatriotului său, Alan McManus, care nu se mai calificase în turul secund aici de nouă ani. Cap de serie zece, Stephen Maguire a avut şi el o evoluţie sub aşteptări, iar Ryan Day a profitat de asta şi a dispus de semifinalistul din 2007 şi 2012 cu 10-9, performanţa galezului fiind cu atât mai impresionantă, cu cât acesta a ajuns pe tabloul principal după ce a trecut de calificări.
Campionatul Mondial continuă în următoarele două săptămâni, meciurile fiind transmise la Eurosport, Eurosport 2, dar şi pe internet, la adresa www.eurosportplayer.ro.

#23
Nexxus2

Nexxus2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,596
  • Înscris: 16.08.2008
Ronnie a jucat slab ieri seara cu Perry ... sa vedem avem o noua surpriza ?

#24
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MaVGlgOn1qI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

„Eroul” acestui videoclip - spectatorul năstrușnic - Brendan Moore este cel care va arbitra și finala acestei ediții de Campionat Mondial, pentru prima oară în viața sa.
Ceilalți doi protagoniști ai clipului au oficiat deja în ultimul act la Sheffield - Michaela Tabb în 2012 și Paul Collier la ediția din 2004.

Foarte drăguț mod de a prezenta regulile de bun simț pe care spectatorii trebuie să le respecte. Și... da. La un meci de snooker poți fi literalmente dat afară dacă nu respecți aceste reguli.

#25
dhaulagiri

dhaulagiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,434
  • Înscris: 16.11.2012
Posted Image

#26
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,055
  • Înscris: 20.06.2009
@dhaulagiri, în ce format pui pozele, că mie nu vrea să mi le deschidă (Win 7)...?Posted Image

#27
dhaulagiri

dhaulagiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,434
  • Înscris: 16.11.2012
Da, am Win 7, dar nu stiu ce naiba se intimpla cu forumul nu pot sa postez pics de aici: http://imgbox.com/ sau de aici: http://www.lookpic.com si de aici: http://www.imagebam.com sint 3 site-uri de pe care nu pot posta
Zilele trecute am incercat sa postez ceva pics urcate pe cele 3 site-uri de pe un sistem cu windows XP si nu am reusit .
XP nu, Win7 nu, 3 site-uri nu... nu stiu... poate aveti un alt site pe care pot urca pics si sa le postez de pe un sistem cu WIN 7.

Nu stiu unde este hiba si imi pare rau ca nu pot posta imagini.
Poate aveti solutii...

PS, imaginile sint in format .jpg

Edited by dhaulagiri, 03 May 2014 - 14:59.


#28
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,055
  • Înscris: 20.06.2009
Păi, nu le poți urca pe forum direct din comp...?

#29
dhaulagiri

dhaulagiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,434
  • Înscris: 16.11.2012
Pai nu ai vazut rezultatul?

#30
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
imageshack.us, tinypic.com

#31
dhaulagiri

dhaulagiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,434
  • Înscris: 16.11.2012
Tks  @marcel201

[ http://i57.tinypic.com/2mqt8ae.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

The King of The Crucible
[ http://i60.tinypic.com/jqp2sy.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by dhaulagiri, 03 May 2014 - 22:09.


#32
Nexxus2

Nexxus2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,596
  • Înscris: 16.08.2008
Forte frumos meciul de ieri dintre Robertson si Selby... sper sa vedem azi si maine o finala la fel de frumoasa decisa in jocul decisiv :)

#33
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Nu cred ca se va ajunge acolo. Ronnie e prea in forma, iar Selby e obosit dupa meciul de uzura de aseara. Singura sansa a lui Selby e sa-l enerveze pe Ronnie, dar de cand lucreaza cu dr. Peters chestia asta s-a intamplat foarte rar.

#34
dhaulagiri

dhaulagiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,434
  • Înscris: 16.11.2012
Sfirsit de sesiune 2: Ronnie O'Sullivan - Mark Anthony Selby 10-7.  Selby a revenit de la 10-5.

Luni de la 16:00 urmatoarele 8 frame-uri din sesiunea 3. Sesiunea 4 de la 21:00. Se joaca cel mai bun din 35 frame-uri.

#35
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Neasteptat de echilibrat .

#36
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,055
  • Înscris: 20.06.2009
Aha...da' era și mai echilibrat dacă Selby nu greșea câteva lovituri foarte ușoare (mă rog, „ușoare” pentru nivelul la care se joacă)...Posted Image  Îi ascultam și pe comentatorii englezi (aseară, parcă unul dintre ei a fost Joe Johnson) cum se minunau la greșelile lui Mark...Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate