Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

De ce nu merge?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Trap01

Trap01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 13.03.2014
Salut,imi pare rau daca sunt pe forumul gresit,daca am gresit topicul sau daca sunt nou, dar nu am gasit un forum pe care ma poate ajuta cineva.Am acest laptop http://www.newegg.co...N82E16834215407 doar ca are 8 gb ram si hdd de 750 gb de 1 an si nu sunt multumit de el.Pe battlefield 3 am 20 fps cu cerintele la minim,mafia 2 nu-mi merge aproape deloc,am lag foarte mare si este alb tot ecranul,pe counter strike la deathrun am 100-400 fps (cu placa video ati de 256 mb aveam 30-220 fps).Intrebarea mea este de ce este asa slab?am vazut pe you toube acelas laptop si pe care mergeau jocurile foarte bine

#2
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
Poate avea alta configuratie?

#3
Trap01

Trap01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 13.03.2014
Exact acelas laptop,cu aceeasi configuratie...si am auzit ca trebuie sa-mi mearga battlefield undeva la high+

#4
mdf

mdf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 11.01.2007
Poate nu ai instalate driverele, unele sau toate. Incearca sa descarci ultimele drivere, instaleaza-le si vezi daca se schimba ceva.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate