Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 

Joy residence

- - - - -
  • Please log in to reply
236 replies to this topic

#91
M07

M07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 25.06.2014
asta nu as sti sa-ti zic,suna-l si intreaba-l. :). Ideea e ca nu vor fi locuri de parcare pt toata lumea,o sa ne descurcam cum putem.

#92
dandana2014

dandana2014

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.10.2014
pai agentul spune ca sunt locuri pentru toata lumea fara probleme,apoi te trezesti ca trebuie sa tii masina in brate :(((,de aceea am si intrat pe aici sa vad ce spun si alte persoane care au cumparat sau sunt deja mutati etc,si pe site  scrie loc de parcare gratuit...multumesc oricum

#93
M07

M07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 25.06.2014
am si eu o intrebare pt cei din joy 2: A venit pana la urma cineva de la rcs rds sau de la alta companie de cablu si net? Ca am citit biblioteca inca o data,cred ca imi fac din nou abonament,ma duc sa imprumut niste carti. E frumos si sa citesti,dar pana cand? :).

#94
AngiCarmen

AngiCarmen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 30.06.2014
Buna ziua! Da, au venit baietii de la Rds chiar ieri. :)

#95
M07

M07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 25.06.2014
si au pus si tv si internet???? Ca noi tot sunam si ne spun ca nu e nimic in lucru la adresa noastra.

#96
sorinpana2000

sorinpana2000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 21.04.2009

 M07, on 07 octombrie 2014 - 13:13, said:

si au pus si tv si internet???? Ca noi tot sunam si ne spun ca nu e nimic in lucru la adresa noastra.

dupa o luna si jumatate au reusit sa puna de vineri am tv si net si am terminat cu cartile si tavan-o terapia :))) trebuie sa suni ca e un tip care face contracte si apoi te cableaza,daca ai contract suna la ei ca e facut tot ieri i-am chemat sa puna un aplificator de semnal si au venit f repede am zis ca s-au lovit la cap :)))

#97
M07

M07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 25.06.2014
am sunat,merci. Sper sa ies din pestera cat mai curand.

#98
555ioana

555ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.09.2014
Bunaaaa...maine ma duc sa rezerv un apartament cred ca in 4, ap 12. Are vedere pe partea cealalta dinspre sera. Imi doresc f tare sa stiu daca se mai face ceva, daca stiti ceva. ?. Eu as vrea liniste, de aceea am luat pe spate. In rest daca aveti sfaturi, v as multumi :)

#99
SebastianOvidiu

SebastianOvidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 12.10.2014
Buna, Ioana!

Salutare, tuturor!

Maine ma duc sa rezerv apartamentul 28, etaj 3, din Joy 2, blocul 1, deci blocul 3 cum ar veni Posted Image . Si eu am vedere spre sera. Intr-adevar, zona e mai aerisita, chiar daca putin mai departe de metrou. Nu stiu inca de problemele descrise pe aici. Probabil insa ca le voi afla Posted Image .

Primul lucru pe care vreau sa il fac dupa ce ma mut este sa ma "lipesc" de Asociatia deja constituita, daca e posibil.

Altfel, sanatosi sa fim si sa auzim de bine!

Ovidiu

Edited by SebastianOvidiu, 12 October 2014 - 07:46.


#100
555ioana

555ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.09.2014

 SebastianOvidiu, on 12 octombrie 2014 - 07:45, said:

Buna, Ioana!

Salutare, tuturor!

Maine ma duc sa reze
tul 28, etaj 3, din Joy 2, blocul 1, deci blocul 3 cum ar veni [ http://1.1.1.1/bmi/forum.softpedia.com//public/style_emoticons/default/smile.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] . Si eu am vedere spre sera. Intr-adevar, zona e mai aerisita, chiar daca putin mai departe de metrou. Nu stiu inca de problemele descrise pe aici. Probabil insa ca le voi afla [ http://1.1.1.1/bmi/forum.softpedia.com//public/style_emoticons/default/smile.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] .


Primul lucru pe care vreau sa il fac dupa ce ma mut este sa ma "lipesc" de Asociatia deja constituita, daca e posibil.

Altfel, sanatosi sa fim si sa auzim de bine!

Ovidiu


Hehee, suntem vecini :). Mie mi a placut f mult dezvolatorul, se vede ca stie ce face si iti spune in fata
Ce are de zis.  Nu promite marea cu sarea si nici nu are nevoie sa minta. Iar raport calitate pret, eu zic, ca joy este lizul castigator.

#101
SebastianOvidiu

SebastianOvidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 12.10.2014
Buna :) .


In seara asta am semnat contractul de rezervare. Da, dezvoltatorul e un om ok :) . Sper sa fie totul bine mai departe, sa duc tranzactia la bun sfarsit. Eu fac prin credit Prima Casa.

Vorbim :) .

Ovidiu

#102
marmiha

marmiha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 05.10.2014
Buna, maine rezervam si noi ap 29, deci vom fii vecini, tot prin prina casa. Doamne Ajuta sa iasa bine.

#103
SebastianOvidiu

SebastianOvidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 12.10.2014
Succes si vorbim!

Ovidiu

#104
555ioana

555ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.09.2014
Super alegere. :). Credeti ma,stiu ce zic. Apropo, eu ma mut in aprilie....pana atunci sa mi tineti locul de parcare , da ?????  :))))

#105
SebastianOvidiu

SebastianOvidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 12.10.2014
Buna, Ioana. :)

Daca te muti in aprilie, probabiil ca te muti in blocul 5, corect?  Eu si Marmiha ne mutam in blocul 3, din ce inteleg si din comentariul de mai sus.

In mod normal, locurile de parcare ar trebui sa fie repartizate fiecarui bloc. Dar probabil ca va fi asa cum spun vecinii care s-au mutat deja intr-un bloc din Joy, ca nu vor fi suficiente pentru toti . Dar oameni suntem. Ne intelegem.

Mi se pare foarte buna ideea de a crea acest topic pe acest forum, sa comunicam intre noi, viitorii vecini :) .

Vorbim.

Ovidiu

#106
marmiha

marmiha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 05.10.2014
Da Ovidiu, in blocul 3 et 3, perete in perete. Succes si voua.

#107
555ioana

555ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.09.2014
Nuuu....eu ma mut in blocul 3. Et 1. Dar ma mut in aprilie mai pt ca asa am hotărât .
Acum stam cu parintii si nu ne grăbim , ca ne este f bine. Plus ca nu vreau sa stau in santier de sărbători
Si la cum ma cunosc , pana va fi gata si mobila si tot ce mi trebuie, dureaza.

#108
SebastianOvidiu

SebastianOvidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 12.10.2014
Buna, Ioana.

Ok.

Eu sper ca la sfarsitul lunii decembrie sau inceputul anului viitor sa ma mut.

O zi placuta! :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate