Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...

Abonamentul ADAC. Merita?🤨

Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga
 Programul GPU Teak III, de la Asus

Motor aer conditionat

Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg
 Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...
 Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?
 

Black Hat - tool care sa imi urce instant Wesiteul pentru o perioada scurta

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
bxmrazvan

bxmrazvan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.12.2013
Buna ma poate ajuta cineva cu un tool bun care sa urce un blog instant in prima pagina pentru o perioada de timp. Multumesc

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,318
  • Înscris: 22.05.2003
Astea sunt ca si Piatra Filozofala...

Te-ai nascut acu 10 ani prea tarziu. Stai sa vezi cand vei descoperi proramele ce promit isncriere automata in mii de directoare Posted Image

P.S. 3 zile sus, o eternitate in sandbox!

#3
yonut_a

yonut_a

    Trala la la la

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,948
  • Înscris: 03.08.2008
ajungi 2-3 zile pe prima pagina, pe urma iti iei o penalizare de nu stii ce e cu tine. Nu mai tine doar faza cu backlinkuri gramada, gogu s-a "destepat" rau de tot

Edited by yonut_a, 12 February 2014 - 14:47.


#4
webSorin

webSorin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 16.10.2009
Nu inteleg de ce blackhat, de ce nevoia asta de blackhat!
De ce nu munca in crearea unui website profesionist, cu un continut de calitate si cu promovare corespunzatoare.
Nu exista rezultate fara munca, este o realitate devedita in timp, un adevar ABSOLUT prin intermediul caruia se obtin rezultate conform dedicatiei si calitatii muncii depuse.

Toti alergati dupa venituri rapide, cand ar trebui sa alergati dupa venituri SIGURE.E ca si cum azi deschizi o firma si in sase luni vrei s-o inchizi deoarece nu castigi bani suficienti!
Eu am lansat un magazin online acum cateva zile...
Impreuna cu sotia muncim cate 10 - 12 ore pe zi pentru a-l face cunoscut, pentru a-l popula cu produse al caror continut este relevant si bine creat si, al caror pagini sa respecte 100% regulile google.
Nu voi castiga maine, sau in 3 luni... dar, oare, ce se va intampla peste un an??

Problema majoritatii este ca nu gandesc decat la 5 minute distanta.
Munceste, munceste si apoi instruieste-te continuu.
Si, cand crezi ca le stii pe toate, da-ti o palma si ia-o de la inceput.

#5
bxmrazvan

bxmrazvan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.12.2013

 webSorin, on 13 februarie 2014 - 18:03, said:

Nu inteleg de ce blackhat, de ce nevoia asta de blackhat!
De ce nu munca in crearea unui website profesionist, cu un continut de calitate si cu promovare corespunzatoare.
Nu exista rezultate fara munca, este o realitate devedita in timp, un adevar ABSOLUT prin intermediul caruia se obtin rezultate conform dedicatiei si calitatii muncii depuse.

Toti alergati dupa venituri rapide, cand ar trebui sa alergati dupa venituri SIGURE.E ca si cum azi deschizi o firma si in sase luni vrei s-o inchizi deoarece nu castigi bani suficienti!
Eu am lansat un magazin online acum cateva zile...
Impreuna cu sotia muncim cate 10 - 12 ore pe zi pentru a-l face cunoscut, pentru a-l popula cu produse al caror continut este relevant si bine creat si, al caror pagini sa respecte 100% regulile google.
Nu voi castiga maine, sau in 3 luni... dar, oare, ce se va intampla peste un an??

Problema majoritatii este ca nu gandesc decat la 5 minute distanta.
Munceste, munceste si apoi instruieste-te continuu.
Si, cand crezi ca le stii pe toate, da-ti o palma si ia-o de la inceput.
Strici postul prietene, daca nu sti sa zici ceva la subiect, atunci nu zice nimic, habar nu ai ce vreau eu sa fac sau pt ce vreau sa folosesc acest soft, de unde sti ca nu am campanie de linkuri Tier 1 Tier Tier 3 Tier 4 (In caz ca sti ce e asta!)

Inafara de "stai 2 zile sus si dupaia caz ... etc."  sunt constient de asta. Daca cineva poate sa imi zica ceva program care a dat randament sa o faca, cine nu, nu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate