Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

AXN Black

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
varu_alin

varu_alin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 01.02.2009
So, de cand au rebranduit canalele AXN nu am mai vazut 1 episod, reclama, la Star Trek, Andromeda;in schimb aceleasi re-re-reluari la O lume disparuta sau ala cu prietenul animalelor. Acum sunt un fel de documentare. Ma asteptam ca sa-i creasca calitatea programelor, de ce nu ,sa fie un concurent pentru SyFy Chanel (bine la nivel de genunchiul broastei).
Deci pe mine unul m-au pierdut ca si telespectator.

#2
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,998
  • Înscris: 18.12.2007
In programul de azi e Strat Trek DS9 dar e de la ora 14.00. Mai e si Farscape, dar dimineata...
Nu e program bun pentru cei care tre sa ajunga si la servici in timpul zilei :)

Nici eu nu m-am mai uitat la postul asta de cand s-au rebrandat.

#3
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017
în loc de introducere !

View PostKalman2007, on 03 februarie 2017 - 15:10, said:



NOUTĂȚI ÎN FEBRUARIE 2017 LA  


Attachment AXN Black-De-la-apus-la-rasarit.jpg

De la apusul la răsăritul soarelui (sezonul al treilea)
din 9 februarie, de la 00:00


Cele 10 noi episoade pline de acțiune și de momente horror îi urmăresc pe frații Gecko în lumea tumultoasă culebra, forțați să își creeze o echipă de lucru pentru a înfrunta dușmanii. Culebra, vampirii-șerpi, controlează imperii ascunse în Texas și Mexic, iar Seth și Richie sunt obligați să treacă granița pentru a-și salva viețile și avuția.

Informații suplimentare
Titlul original: From Dusk Till Dawn
Cu: D.J. Cotrona, Zane Holtz

sursa


Televiziunea  [ https://i.imgur.com/M0ylikg.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]a fost lansată în România pe 1 octombrie 2013, urmând să difuzeze seriale noi, emisiuni de tip documentar și filme artistice, potrivit unui comunicat remis, de Sony Pictures Television Networks.

AXN Black va fi "locul unde se nasc eroii", difuzând seriale de acțiune, emisiuni-seriale de tip documentar și filme artistice.

În România, televiziunile AXN Black se regăsește în grilele operatorilor : RCS&RDS, Romtelecom, UPC, Focus Sat, Digital Cable Systems, Next Gen Communication și în grilele mai multor operatori de cablu mai mici, după cum au declarat reprezentanții SPT Networks.

AXN White a fost lansat în 2008 în Portugalia, în timp ce AXN Black a început să emită în 2011 în aceeași țară.


Programul / grila lunii aprilie al [ https://i.imgur.com/M0ylikg.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] !


programul lunii martie 2017 al postului de televiziune AXN Black

Întregul programul AXN Black poate fi descărcat de : AICI

sursa

#4
fflloorryynn

fflloorryynn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 28.12.2008
Postul e așa de slab încât orice noutate cu care vin e inutilă. Deținătorii unor astfel de posturi ar trebui să înțeleagă odată pentru totdeauna că oamenii nu mai vor filme/seriale întrerupte de publicitate.

#5
arbuneaionut

arbuneaionut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 943
  • Înscris: 17.11.2016

View Postfflloorryynn, on 23 martie 2017 - 12:20, said:

Postul e așa de slab încât orice noutate cu care vin e inutilă. Deținătorii unor astfel de posturi ar trebui să înțeleagă odată pentru totdeauna că oamenii nu mai vor filme/seriale întrerupte de publicitate.
...ma mir ca nu schimba si sigla ...poate poate se mai uita careva la noua sigla

#6
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

View Postfflloorryynn, on 23 martie 2017 - 12:20, said:


Postul e așa de slab încât orice noutate cu care vin e inutilă. Deținătorii unor astfel de posturi ar trebui să înțeleagă odată pentru totdeauna că oamenii nu mai vor filme/seriale întrerupte de publicitate.


și când o să-l scoată RDS-ul din grilă o să ”urlați” pe aici pe topic că, ... RDS-ul își bate joc de voi,...că ”voi” urmăreați cu atâta entuziasm acest program...etc. !, acum când puteți să-l recepționați ”gratis” la RDS nu-i bine,...abonați-vă atunci la Telekom sau UPC și o să plătiți să-l urmăriți / vizionați !

#7
arbuneaionut

arbuneaionut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 943
  • Înscris: 17.11.2016

View Post3xteam, on 23 martie 2017 - 14:01, said:

și când o să-l scoată RDS-ul din grilă o să ”urlați” pe aici pe topic că, ... RDS-ul își bate joc de voi,...că ”voi” urmăreați cu atâta entuziasm acest program...etc. !, acum când puteți să-l recepționați ”gratis” la RDS nu-i bine,...abonați-vă atunci la Telekom sau UPC și o să plătiți să-l urmăriți / vizionați !
Macar sa-l scoata si pe el si pe...toate AXN-urile .... ca decat aberatiile alea de posturi mai bine mi-ar reduce abonamentul de baza cu cativa lei...inmultiti cu 12 luni...mai scot o luna moaca... Cine vrea sa le vada sa plateasca extraoptiune cum este pentru posturile Bollywood sau FilmBox.... Cei de la RCS nu-mi baga ZuTV HD sau BBC Earth HD in schimb bine ca am in HD rahatul ala de E!Entertainment HD la care nu se uita nici dracu. M-am c-am saturat sa platesc in abonamentul de baza toate rahaturile astea de posturi si chiar am facut o sesizare sa le bage in extraoptiune si sa-mi reduca abonamentul de baza...

Edited by arbuneaionut, 24 March 2017 - 08:00.


#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu-mi spune că ZU TV HD e canal bun... Ai dat cu bâta în baltă.

Edited by alfa_alfa, 24 March 2017 - 08:30.


#9
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Bollywood și Filmbox nu se plătesc separat :)

#10
nandy007

nandy007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 05.04.2009

View PostKalman2007, on 24 martie 2017 - 12:39, said:

Bollywood și Filmbox nu se plătesc separat Posted Image
Intra Filmbox la RDS?Posted Image

#11
arbuneaionut

arbuneaionut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 943
  • Înscris: 17.11.2016

View Postalfa_alfa, on 24 martie 2017 - 08:30, said:

Nu-mi spune că ZU TV HD e canal bun... Ai dat cu bâta în baltă.
Din moment ce au 15 minute de reclame dintr-o ora si restul este muzica mi se pare mai bun decat AXN...si mai este si GRATUIT

View PostKalman2007, on 24 martie 2017 - 12:39, said:

Bollywood și Filmbox nu se plătesc separat Posted Image
Nu mai sunt in extraoptiune?...asa stiam cand eram la UPC...bine ca am scapat de ei...

View Postnandy007, on 24 martie 2017 - 13:11, said:

Intra Filmbox la RDS?Posted Image
Doamne fereste....cum sa intre?... Vrei sa ne mareasca abonamentul de baza cu toate rahaturile? Posted Image ... Nu sunt contra lor...cine vrea sa le vada... dar sa le vada in extraoptiune... nu-mi mari abonamentul de baza pentru niste posturi cu audienta de 0.3-0.7% si care puse cap la cap cresc abonamentul de baza cu cel putin 7-8 lei/luna...daca inmultesti cu 12 luni cat are anul.... daca nu le-as avea pe alea... m-ar usura financiar la abonamentul de baza cu vreo 2-3 luni... Baga-mi posturile romanesti de baza...sa am posturile digi cu documentare si sport....ceva muzica si ceva desene animate (pentru copii) si fa-mi un  abonament digital de 20-23 lei... iar restul posturilor.... versiuni pe Romania pline cu reclame sa le plateasca cine vrea...ca doar nu s-a gasit "hotul cu prostul"....unii se uita (0,3-0,7%) si restul platesc...pana si "panarama" de Discovery Romania are audienta mai mare de 1.2-1.5% decat rahaturile alea cu filme. Este usor sa spui.... vreau postul ala...si ala...si ala...etc.... da' daca ati plati extraoptiune nu stiu cat din "dornici" de alte posturi ar plati MINIM 3  luni consecutiv aceea extraoptiune.

Personal am vazut "znob" care plateste si acum HBO MAXPack si-mi spune "prostu" ca se uita ocazional la ele...cateva filme pe luna (2-3 zile cat sta acasa ca-i sofer de tir si lucreaza mai toata luna ca are comenzi)... iar cand l-am intrebat "de ce platesti extraoptiune  HBO?" imi da un raspuns de prost... "daca au si prietenii mei" Posted Image..adica ceva de genu.... "aia sa fie prosti si eu nu?"

Edited by arbuneaionut, 24 March 2017 - 15:29.


#12
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cum să compari un canal de muzică cu unul de filme?

Văd că nu-ți place niciun program de filme.

#13
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
AXN Black HD a intrat pe interlan https://forum.softpe...8#entry29865170

#14
Zihuatanejo

Zihuatanejo

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 27.08.2023
STARGATE ATLANTIS... din nou, după mai bine de zece ani de la ultima difuzare. Poate se gândesc să aducă înapoi și SG-1.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate