Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

iptv rcs - blocare canale

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
dorutzul

dorutzul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 17.01.2010
Buna ziua ! Cum pot bloca unele canale la IPTV Rcs? Am incercat din telecomanda lui urmand instructiunile de utilizare a telecomenzii si nu reusesc sa blochez unele canale! Ma intereseaza "pas cu pas" ca la clasa l ! Multumesc !

#2
carceanu

carceanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,439
  • Înscris: 10.07.2009
Exista topic dedicat...iptv rcs%rds-digi play, si manual de utilizare. Daca va-ti plictisit iesiti la o lopata de zapada, nu sa deschideti topicuri aiurea

#3
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
Salut!
Cel mai simplu este sa creezi un nou profil, personalizat.
Pentru asta trebuie sa intri in meniu, la master* si creezi un profil, il denumesti cum vrei tu, ii pui ce parola vrei tu.
Apoi, la editare profiluri, il selectezi si il editezi. Alegi ce canale doresti sa aiba acest profil, sunt 2 tabele pe verticala.
Poti experimenta singur acest lucru, satisfactia va fi pe masura.
Exista si un thread aici, sigur gasesti toate informatiile amanuntit, asa am invatat toti posesorii de IPTV.
Bafta!

Citeste postul lui @catalinman cu nr. #10130
http://forum.softped...page__st__10116

#4
dorutzul

dorutzul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 17.01.2010
Multumesc pentru sfatu' "aiurea"!

O sa mai incerc ,dealtfel am mai incercat si n-am reusit.Sigur am gresit undeva! Multumesc!

#5
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
O stii pe aia cu facerea de bine???
Mai bine iti dadea warn moderatorul pentru intrebari tembele si comentarii fara rost, fara sa citesti thread-ul si fara sa dai un simplu search aici, pe IPTV.]
Mai bine du-te si da la lopata afara, e mai folositor, oxigenezi neuronul!
Succesuri!

#6
Socrate1970

Socrate1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 17.06.2008
Cand multumesti cuiva, citeaza-l pe respectivul, daca intre timp a mai aparut alt post.
Altfel se intelege cu totul altceva si se nasc situatii aiurea, si apar reactii pe masura.
E bine sa cauti si sa citesti pe forum inainte de a intreba, asa scrie in regulament.
In manualul atasat pe thread-ul respectiv, procedura e explicata incepand cu pagina 16.
E totul foarte clar, asa a procedat toata lumea.
Bafta!Posted Image
Topicul se poate inchide de catre un moderator, ca cine stie ce mai apare... Posted Image

L.E. vad ca au disparut niste comentarii de pe-aici.....Posted Image

Edited by Socrate1970, 31 January 2014 - 16:15.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate