Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 

True Detective (2014 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
155 replies to this topic

#145
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,931
  • Înscris: 12.03.2010
Dude, astea-s amanunte usor de trecut cu vederea daca povestea ar fi fost interesanta si angajanta.

Un amanunt CU ADEVARAT deranjant e ca au spus acolo ca noaptea polara a inceput pe 17 decembrie (sau pe-acolo). Pai atunci noaptea aia trebuia sa se termine pe 25 decembrie, pentru ca nu pate dura mai mult intr-o parte a solstitiului de iarna decit in cealalta.



#146
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 15.01.2014

 hellmarvel, pe 11 februarie 2024 - 13:14, a scris:

Pai atunci noaptea aia trebuia sa se termine pe 25 decembrie, pentru ca nu pate dura mai mult intr-o parte a solstitiului de iarna decit in cealalta.

Literally unwatchable, let's cancel it.

#147
PietreNeispirescu

PietreNeispirescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 11.12.2023
Următorul episod pe 25 februarie și doar 6 episoade in total.

#148
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
Am mai vazut porcarii dar asta le intrece pe toate, pur si simplu o mizerie.
Daca nu v-ati apucat de el pana acum, nici sa nu o faceti.
Cred ca si daca stateam blocat in trefic 6 ore si ieseam mai castigat
Schjihhbljlubihuhuh si trupa de balet elefantin.

Edited by Mondeo, 19 February 2024 - 22:15.


#149
calincosma

calincosma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 15.03.2013
Thaks god, it's over! E foame mare...daca actrita cu cel mai mare IQ din state (Jodie Foster) a acceptat sa joace in panarama asta de productie... Insa  sa fim optimisti- se putea si mai rau. :)

#150
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Singurul motiv pentru care v-ati omorat pe serialul asta cand a aparut a fost ca i-ati putut vedea ugerele lui Alexandra Daddario.

Acum va deranjeaza ca se fute Jodie Foster la 60 de ani? Dar s-a futut si negresa, hai ca aia cred ca v-a placut, puteti recunoaste.

Sezonul a fost decent, mi-a placut atmosfera intunecata. Ce nu mi-a placut insa a fost partea cu spiritele pe care s-a insistat 5 episoade ca un fel de distragere de la cazul real. Sezonul asta putea fi un film.

Nu mi-a mai placut nici negresa, pentru simplul fapt ca nu reuseam sa o iau in serios din cauza acelor pierceuri stupide din obraji, in rest a jucat bine. Dar nu am putut accepta ca o politista atat de desteapta isi pune pierceuri in obraji. Tipa le are si in viata reala, dar probabil i se trage de la pumnii luati in cap https://www.martialb.../kali-reis.html

[ https://64.media.tumblr.com/8ce37bdf40c16ffc9c57b3802f55b049/fc7caaa954c190a4-f8/s500x750/fe91bec572a55b1311552a8b136a417b6d7afdd1.gifv - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#151
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
Poate tu te uiti la vreun serial sa vezi ugere sau alte chestii, eu daca vreau sa vad asa ceva ma uit pe canale dedicate si doar ca observatie nici macar nu stiu sau nu imi aduc aminte cine e distinsa dududie.
Pe de alta parte, e bine ca ti-a placut, cred ca esti unul din putinii de acest gen.
Cand citesc un titlu "True Detective' ma astept sa vad ceva 90% politist, 10% umplutura, relatii, chestii, aici avem 90% female powah, diversity, sacghataredcaggatgawa, total bs, fantezie, un lgtv total inutil si 10% politist dar deh, propaganda da roade.
Btw scena cu negresa nu a fost decat o pompare pe rapid inainte ca atunci cand desfunzi chiuveta.
Am observat totusi ca in toate scenele de sex, ca sa ii zicem asa, toate femeile poarta sutien, ai domne, ma leshi...

Edited by Mondeo, 22 February 2024 - 08:33.


#152
g1102

g1102

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,313
  • Înscris: 17.07.2018

 calincosma, on 20 februarie 2024 - 11:25, said:

Thaks god, it's over! E foame mare...daca actrita cu cel mai mare IQ din state (Jodie Foster) a acceptat sa joace in panarama asta de productie... Insa  sa fim optimisti- se putea si mai rau. :)

Ca să adaptez vorbele unui mare fotbalist la situația data :
"Ai , n-ai bani , rata/întreținerea la casa aia de n milioane de dolari tot trebuie platita"

#153
dragos1405

dragos1405

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 24.10.2015
Nu se stie daca o sa fie sezonul 5 dupa tampenia asta. Cum de Jodie Foster a acceptat acesta petarda de sezon?

#154
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,611
  • Înscris: 19.05.2002
vine si sezonul 5...

https://www.libnet.r...eal--6429595318

#155
calincosma

calincosma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 15.03.2013
Cre' ca au iesit binisor cu profitul la sez. 4.Au investit foarte putin, cred.In special la curent.De fapt, banuiesc ca singura cheltuiala
majora a fost salariul d-nei Foster.Gen de opera nea Nicu :)

#156
Legolas01

Legolas01

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 14.05.2023
Toata treaba asta cu vocile, extrasenzorialul, paranormalul au stricat un sezon care putea fi chiar bun.
Poate urmatorul n-o sa mai dezamageasca

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate