Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu mai sunt proteste?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 

Cont Gmail in Cont Google (adresa principala de email)

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012
La multi ani !

Am un cont google (fara gmail ) facut cu o adresa de yahoo . Ulterior , mi-am facut cont la gmail , separat , nu din contul google actual . Eu as vrea sa le ''contopesc'' , adica  aceasta adresa de gmail independenta sa fie in cadrul contului de google (facut cu cea de yahoo ) .

As renunta la cea de gmail si sa fac alta pe contul google dar sunt inscris la multe sit-uri cu ea. As renunta si la contul de google dar ar trebui sa mut Drive , Youtube pe Gmail si iar este mult de munca .

Exista vreo cale de mijloc ? Posted Image







Fara off-topic !

Edited by beku111, 01 January 2014 - 20:29.


#2
somedude

somedude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 03.04.2012
Ce se intampla daca te loghezi pe contul cu gmail, si apesi pe Add Account?

#3
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012

View Postsomedude, on 01 ianuarie 2014 - 23:13, said:

Ce se intampla daca te loghezi pe contul cu gmail, si apesi pe Add Account?
Daca dau clic pe poza din dreapta sus , sub optiunile pt. contul gmail imi arata contul google . Daca dau  doar ma duce la el !

Daca as sterge contul de gmail , si imediat dupa stergere l-as face din contul de google crezi ca s-ar reseta si sit-urile pe care il am inscris ?

#4
somedude

somedude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 03.04.2012

View Postbeku111, on 02 ianuarie 2014 - 11:18, said:

Daca as sterge contul de gmail , si imediat dupa stergere l-as face din contul de google crezi ca s-ar reseta si sit-urile pe care il am inscris ?
Eşti tu sigur că o să redevină disponibilă adresa aceea? Dacă ar fi posibil aşa ceva, site-urile n-ar avea habar, că doar nu li se raportează schimbări interne pe serverele google. Dar fi sigur că poţi, inainte de a sterge ceva.

#5
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012

View Postsomedude, on 03 ianuarie 2014 - 02:09, said:

Eşti tu sigur că o să redevină disponibilă adresa aceea? Dacă ar fi posibil aşa ceva, site-urile n-ar avea habar, că doar nu li se raportează schimbări interne pe serverele google. Dar fi sigur că poţi, inainte de a sterge ceva.
Am rezolvat . Am facut alt gmail de acolo si l-am sters pe cel vechi . Numai bine !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate