Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Templateuri

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
licurici09

licurici09

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 24.01.2011
Stie cineva unde pot gasi niste templateuri sau un site unde imi pot face propriile templateuri? Am incercat sa imi creez ceva cu css de baza, dar nu numai ca nu ma pricep deloc la culori si imi ies niste pagini absolu hidoase, ci nici nu am experienta cu pixeli, marimi, aranjarea in pagina si chestii de astea de astea. Adica uitandu-ma pe diferite siteuri, nu vreau sa fac cine stie ce opera de arta, dar parca niste margini rotunjite, niste umbre, niste culori care se potrivesc si care "intra incetul cu incetul" una in alta ar da bine, zic eu. Adica si asa sunt incepator in php si ma ma chinui cu treaba asta, iar cand vad ca siteul arata ca naiba, desi merge destul de bine, imi vine sa imi dau palme... Codul il mai carpesc eu ca ma duce capul, da sa caut culori si sa masor pixeli si chestii ma da peste cap complet... Mersi!

#2
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,686
  • Înscris: 05.02.2012
Pentru wordpress : (Google) free wordpress themes
Pentru joomla : (google) free joomla themes
Pentru altceva : (google) free "altceva" themes
-------------------------------------------------
etc

Pentru toate celelalte (care nu sunt gratis) exista mastercard

Edited by Andreysc7, 11 November 2013 - 17:40.


#3
costico

costico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 27.08.2013
pentru html : free html templates

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate