Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Alee Ale - galerie foto

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
AleeAle18

AleeAle18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.10.2013
As dori cateva pareri in limita bunului simt :D

Attached Files



#2
nenis

nenis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,877
  • Înscris: 02.01.2009
Domne daca imi ceri sa vorbesc cu bun simt , eu am sa o facPosted Image . Sunt varza pozele . Faptul ca ai watermark si iti deschizi galerie pe forum la nivelul pe care il ai, nu cred ca este ceva pozitiv,privind  la evolutia ta viitoare. Asta iti spun din perspectiva bunului simt.
Asa fara bun simt pot sa iti spun ca esti un artist care promite mult
Hiperponderala cu frunze in par este senzationala. Ai tavalit-o inainte? De ce are domne frunze in parPosted Image

Edited by nenis, 28 October 2013 - 15:38.


#3
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
din cauza...din cauza carausului care se ocupa de scule...

#4
AleeAle18

AleeAle18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.10.2013

View Postnenis, on 28 octombrie 2013 - 15:36, said:

Domne daca imi ceri sa vorbesc cu bun simt , eu am sa o facPosted Image . Sunt varza pozele . Faptul ca ai watermark si iti deschizi galerie pe forum la nivelul pe care il ai, nu cred ca este ceva pozitiv,privind  la evolutia ta viitoare. Asta iti spun din perspectiva bunului simt.
Asa fara bun simt pot sa iti spun ca esti un artist care promite mult
Hiperponderala cu frunze in par este senzationala. Ai tavalit-o inainte? De ce are domne frunze in parPosted Image

Din cate observ te pricepi bine la fotografie si as dori niste sfaturi, niste cristici constructive care m-ar putea ajuta sa fiu mai buna daca nu te superi. Eu asta imi doresc prin acest Foto Blog. Vrea sfaturi care sa ma indrume spre a fi mai  buna.

#5
nenis

nenis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,877
  • Înscris: 02.01.2009
Aici nu mai nimerit.Ma pricep la critica constructiva cam cat te pricepi tu la impozat..Incepe si tu cu inceputul.Expunere, timp de expunere care sa iti permitapoze sharp, evitarea fundalului care distrage, editari mai naturale la inceput pana iti formezi ochiul si vezi culorile, evita centrarea subiectului, cropurile sa fie cropuri si nu ciunteli ale cadrului, evita artisticalelile pana te pui la punct cu tehnica. Sunt multe si mult mai clar si bine explicate in mii de materiale de pe net..Iti admir curajul daca e curaj si nu e doar autosuficienta.Maimutoiul zambaret si sfaturile cu  privire la cum trebuie  noi sa criticam cam asta ar lasa de inteles.

#6
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
A treia mi se pare ok ca și încadrare și punere în scenă, o strică vinieta, lumina și tonurile.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate