Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale
 Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...
 

Deodorant barbati

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#19
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008
str8 negru parca. Nu m-am mai spalat de cateva luni.

Si fetele fuge dupe mine...sau macar cel putin una.

#20
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006

View Postpg-soare, on 21 octombrie 2013 - 08:03, said:

Si fetele fuge dupe mine...sau macar cel putin una.
Are o coasă-n mână ? :P

#21
sneferu1987

sneferu1987

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 19.09.2010
Eu folosesc Rexona Men spray. Am zile cand fac efort si am zile cand putrezesc la birou. :D Sunt tentat sa incerc piatra de alaun, am tot auzit de ea.

#22
bilti

bilti

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,023
  • Înscris: 14.11.2006
o sa fii multumit de ea. in plus e buna sa te dai si pe  fata dupa barbierit. nu mai apar iritatii.

#23
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008

View Postproxtu, on 21 octombrie 2013 - 08:10, said:

Are o coasă-n mână ? Posted Image
Mai rau, are un unt in mana!

#24
Xenon2006

Xenon2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 03.05.2007
contra mirosului de transpiratie recomand bicarbonatul de sodiu..in fapt acesta distruge bacteriile care produc acel miros neplacut

#25
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,451
  • Înscris: 12.02.2006

View PostXenon2006, on 21 octombrie 2013 - 10:27, said:

contra mirosului de transpiratie recomand bicarbonatul de sodiu..in fapt acesta distruge bacteriile care produc acel miros neplacut
Și eu îl recomand, dar am înțeles că, fiind o bază, neutralizează acizii din transpirație, acizi consumați de bacteriile care elimină gaze urât mirositoare.

#26
alexanderk

alexanderk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 13.11.2009

View PostDexterGX, on 20 octombrie 2013 - 19:01, said:

Salut baieti!  Eu in ultimele sase luni am folosit Fa Men Sport Double Power(spray) dar vad ca in ultimul timp nu ma mai satisface. Nu conteaza cantitatea in care il folosesc, nu mai are acel efect.
Voi ce deodorante folositi?
[ http://www.henkel.de/de/content_images/Fa_Men_Sport_Double_Power_DeoSpray_Power_Boost_261631_print_1772H_1772W.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
lasa porcariile alea gen fa nivea garnier dove men.........alea sunt piece of shyt


uite aici ceva cu care am dau eu la statura mea si efortu fizic e THE BEST OF THE BEST!

ma dau dimineata la 6:30 merg pe zi cam 2/3 ore in orice sezon
ajung acasa ma schimb intru in hainele de casa,imi amintesc ca am uitat ceva la munca =)) ma imbrac iar de munca si merg prin 3 autobuze inca 2 ore de mers back acasa si sunt FRESH!
serios e chiar bun :)),dar nu cumpara gara COOL AND DRY! nu sunt bune,doar verde inchis negru asta de mai jos alb si albastru original sa scrie pe ele

[ http://www.best-supermarket.ro/images/STR%208.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#27
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Cu ce te dai tu, e deodorant, adica doar miroase frumos. Cu ce se da el, e antitranspirant. As putea zice ca tu te dai cu ala ca sa acoperi mirosul de transpiratie, dar nu zic.

#28
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Numai asa ceva. Cand nu gasesc asa ceva nu dau cu nimic (vorba vine). Vreau sa-mi pastrez mirosul de aceea folosesc de 20 de ani numai asa ceva.

Edited by Clovis, 21 October 2013 - 20:04.


#29
Gabrielte

Gabrielte

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 31.07.2013
ma dau cu piatra de alaun...

#30
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008

View PostPuferiu, on 21 octombrie 2013 - 18:33, said:

Cu ce te dai tu, e deodorant, adica doar miroase frumos. Cu ce se da el, e antitranspirant. As putea zice ca tu te dai cu ala ca sa acoperi mirosul de transpiratie, dar nu zic.
Nu prea, bine eu nici nu transpir decat foarte putin. Am renuntat la cacaturile alea de geluri de cand mi-a blocat o glanda sudoripara. De aceea le consider moartea si mai bine "imputit" decat belit.

#31
titoo

titoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,305
  • Înscris: 19.03.2007
http://www.petitepro...tural-120g.html

#32
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Ii rog pe cei care folosesc piatra de alaun sa posteze cum se descurca cu umezitul pietrei. Stiu ca trebuie udata de fiecare data cand se foloseste. Acesta e motivul pentru care eu nu mi-am luat asa ceva.

#33
diorama

diorama

    We are stardust

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 15.10.2006
O treci pe sub jetul de apa. E f simplu.

#34
titoo

titoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,305
  • Înscris: 19.03.2007
Eu o folosesc dupa barbierit si ma dau cu ea dupa ce m-am clatit pe fata, fara a sterge apa.. La fel se poate folosi si ca deodorant se aplica dupa dus cu apa care ramane pe piele sau o uzi pur si simplu dupa care te dai cu ea precum cu un deodorant solid.

#35
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Mda, voi nu stiti ce comod sunt eu. Cand se inventeaza piatra de alaun ce poate fi folosita fara apa, sa ma anuntati.

#36
diorama

diorama

    We are stardust

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 15.10.2006
Aveti-va ca fratii, ce-ati patit? Posted Image
Fara offtopic. Mersi!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate