Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Pariuri pe nr. extrase la loterii, info, sugestii, pareri etc.

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,029
  • Înscris: 02.11.2009
http://stirileprotv....le-extrase.html


Am descoperit recent acest articol si chiar daca e vechi mi-a atras atentia.

N-am jucat niciodata la pariuri pentru ca cele sportive nu m-au atras niciodata dar pariurile pe nr. de la loto par si sper sa fie altceva.

Intr-adevar la prima vedere suna bine sa poti castiga pariind la 5/90 pe doua nr. cu cota 16 si cu 10 lei bagati sa scoti 2560 lei inapoi. Nu mai spun de exemplul ala probabil real in care cineva din Lugoj a pus 5 lei pe trei nr. si a castigat 35.700 lei. Eu unul am prins la loteria romana in cateva randuri 3 numere, mai ales la 5/40, daca as fi jucat aici as fi castigat mult mai multe si cred ca pe ideea asta se si bazeaza aceste pariuri.



1. As vrea sa stiu si eu cam cate agentii de pariuri sunt care ofera aceasta posibilitate de a paria pe nr. de la loto din alte tari, banuiesc ca tot de la agentie aflu exact ce loterii intra in pariuri la ei.


2. Dupa ce gasesc ofertele de cote si de loterii pe care se poate paria a fiecarei agentii de pariruri din tara cum fac sa monitorizez si eu personal extragerile acelor loterii ? Exista site-uri specializate sau trebuie sa stau eu la manuta si sa le caut pe toate sa-mi fac si eu o statistica, sa vad numere iesite, etc ?


3. Ce trebuie sa mai stiu pentru demersul / succesul meu in acest sector ? Astept orice sfaturi, ponturi, idei, pareri despre subiect intrucat sunt avid de orice informatii in acest sens  Posted Image




Mersi

#2
Fumez_Vodca

Fumez_Vodca

    I'm so mean I make medicine sick

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 04.11.2012
De unde ai scos cota aia de 16 ?

Edited by Fumez_Vodca, 10 September 2013 - 06:43.


#3
adytzoi

adytzoi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 346
  • Înscris: 28.06.2010
Ai aici un link cu oferta de la Casa Pariurilor. http://www.casapariu...type=lotooffer4.
Rezultatele le gasesti tot acolo.
Toate casele de pariuri cunoscute au in oferta pariuri pe loterii.

#4
Danitos

Danitos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 16.11.2007
De la inceputul acestui an tot joc la Loto Polonia/Letonia..insa si aici este o mare teapa.
Am castigat o singura data 60 si ceva de lei.
De atunci, oha.

Evident, suma de bani bagati in aceste jocuri este muuultttt mai mare decat castigul.
Oricum, prefer aceste loterii decat 6/49.

Edited by Danitos, 10 September 2013 - 08:40.


#5
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008

View PostDanitos, on 10 septembrie 2013 - 08:14, said:

joc la Loto Polonia/Letonia..insa si aici este o mare teapa.
Am castigat o singura data 60 si ceva de lei.
De atunci, oha.
Tu-ti imaginezi ca poti castiga saptamanal / lunar ?  Eventual sume de cel putin cateva mii de euro de fiecare data, ca sa traiesti din asta ?   :huh:

#6
Un_Nimeni_Celebru

Un_Nimeni_Celebru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 766
  • Înscris: 28.05.2007
mmm, interesant. Cred ca-s unul dintre cei mai in masura sa-si spuna cuvantul aici. Am avut site cu predictii loto. Programul era facut de muschiul meu, si determinam un numar si ordinea exacta de extragere a numarului, cu precizie de 100%. Problema e ca atunci cand am vazut ca Loteria Romana e mazluita, l-am abandonat. Deci la Loto 6/49 pe Romania, nu mai jucati fratilor ca e mazluit. Se triseaza chiar daca stai langa bile si chiar daca le filmezi cand se extrag. Poate doar cu o camera Phantom (poate) ai putea sa demonstrezi  ca Loteria romana e trucata pe fatza, ....
Am vazut ca in strainatate, la 3 bile extrase, sunt niste cote de ramai far aer, adica pun 1 leu si iau vreo 10.000 lei? Pai la banii astia nu mai am nevoie sa-mi fac site-ul din nou de predictii loto.
Intrebarea mea este ..care din Loteriile din afara sunt cinstite, dar pe bune? Chiar vreau sa joc la casa aia de pariuri. Uite cum dau eu de bani. Posted Image

#7
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,029
  • Înscris: 02.11.2009

View PostFumez_Vodca, on 10 septembrie 2013 - 06:37, said:

De unde ai scos cota aia de 16 ?


Din articol.

View PostBarboso, on 10 septembrie 2013 - 11:11, said:

Tu-ti imaginezi ca poti castiga saptamanal / lunar ?  Eventual sume de cel putin cateva mii de euro de fiecare data, ca sa traiesti din asta ?   Posted Image


Nu dar in principiu, cu bani putini poti trage 1,2,3 "tunulete" intr-un an atat incat sa iti scoti banutii si in functie de bulan  si de strategia pe care ai avut-o sa ramai si cu ceva mai putin sau mai mult in buzunar.

Acum cer informatii dar in principiu am citit mai multe articole pe tema asta care e posibil sa fi fost platite dar tot suna bine si eu trebuie sa investighez :)

View PostUn_Nimeni_Celebru, on 10 septembrie 2013 - 12:06, said:

mmm, interesant. Cred ca-s unul dintre cei mai in masura sa-si spuna cuvantul aici. Am avut site cu predictii loto. Programul era facut de muschiul meu, si determinam un numar si ordinea exacta de extragere a numarului, cu precizie de 100%. Problema e ca atunci cand am vazut ca Loteria Romana e mazluita, l-am abandonat. Deci la Loto 6/49 pe Romania, nu mai jucati fratilor ca e mazluit. Se triseaza chiar daca stai langa bile si chiar daca le filmezi cand se extrag. Poate doar cu o camera Phantom (poate) ai putea sa demonstrezi  ca Loteria romana e trucata pe fatza, ....
Am vazut ca in strainatate, la 3 bile extrase, sunt niste cote de ramai far aer, adica pun 1 leu si iau vreo 10.000 lei? Pai la banii astia nu mai am nevoie sa-mi fac site-ul din nou de predictii loto.
Intrebarea mea este ..care din Loteriile din afara sunt cinstite, dar pe bune? Chiar vreau sa joc la casa aia de pariuri. Uite cum dau eu de bani. Posted Image


Si cum ai ajuns tu sa fii sigur 100% ca loteria romana e jmenuita pe 6/49 cel putin ?! Si eu cred ca e f. probabil dar nu am nicio dovada, garantie. Nu-mi zi ca te-ai prins de asta ca nu-ti ieseau tine predictiile la ei Posted Image

Pai zi-ne si noua unde sunt cotele alea de ramai fara aer ca sa incercam si noi, nu stiu daca poti sa iei 10.000 lei cu un leu dar asta fac si eu incerc sa gasesc oportunitati in acest sens.

E buna si intrebarea cu loteriile masluite din afara, banuiesc ca nu sunt prea multe in tarile civilizate dar nu poti sa stii niciodata cu precizie maxima care e mersul cu ele.

#8
Un_Nimeni_Celebru

Un_Nimeni_Celebru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 766
  • Înscris: 28.05.2007
Pot sa fac un soft prin care sa determin daca loteria este mazluita. Ma crezi? Daca esti programator bun gandeste-te si ai sa vezi ca se poate.
Sau, cu o camera Phantom, de 2000 cadre pe secunda, iti demonstrez ca Loteria Romana e masluita. Siii...bag mana in foc ca e manarie la nivel de presedentie. Crezi sau nu, eu nu-mi retrag cuvintele.

#9
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,029
  • Înscris: 02.11.2009
Okay dar hai sa vorbim de subiect, sunt si eu interesat de informatii in plus despre pariul pe loterii, orice, nimeni nimic ? :(

#10
Un_Nimeni_Celebru

Un_Nimeni_Celebru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 766
  • Înscris: 28.05.2007
cred ca pentru 1,16 euro pe luna m-as apuca eu sa-ti fac un site privat cu ce vrei tu in domeniul LOTO. De fapt, am si domeniu web cumparat cu nume dedicat Loteriilor. Numai ca ar trebui sa fie macar 500 de utilizatori constanti lunari, altfel n-are rost sa ma ocup de maruntisuri.
Nu exista nici un site cu cevrei tu. As fi vrut si eu asa ceva. Mai ales ca m-ai molipsit si pe mine si incepand cu saptamana cealalta o sa joc si eu constant la Loto, la Casa Pariurilor.

Edited by Un_Nimeni_Celebru, 12 September 2013 - 22:09.


#11
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008

View Postfinalbet, on 14 aprilie 2014 - 03:52, said:

Cel mai bun site de ponturi sportive online,intra si vezi ce ponturi se posteaza garantat o sa castigi doar convingete ce meciuri pun...din 30 de meciuri pe luna 5 le pierd restul garantez pentru ele si totul esti gratis
Mai termina bai pustiulica cu spamul, ai luat la dezgropat toate subiectele de pe forum cu prostia ta? Mai bine ai pune mana pe cartea de gramatica.

Edited by bogdan_popescu, 14 April 2014 - 04:05.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate