Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Aplicatia MyVodafone

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
586 replies to this topic

#487
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

View Postgump4, on 06 iunie 2018 - 20:15, said:

Altfel, la mine functioneaza perfect aplicatia MyVodafone Ro(si la cartela si la abonament).Bravo baieti!
Fii sincer macar o data si recunoaste ca aplicatia nu a functionat niciodata perfect.
Laudele gratuite nu ajuta pe nimeni, sunt linguseli.
Attached File  Screenshot_2018-06-06-22-41-55.png   907.21K   38 downloadsAttached File  Screenshot_2018-06-06-22-41-42.png   251.19K   37 downloads

Edited by danutz1, 06 June 2018 - 21:57.


#488
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Asa e, cade des sistemul si cauzeaza imposibilitate de activare a optiunilor/premiilor si deasemenea pierderea lor.
Din cate am observat cel mai des cade sistemul la ore fixe, parca ar fi programata treaba.

#489
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Fapt ca mie-mi functioneaza perfect la acest moment aplicatia MyVodafone(si pe abonament si pe cartela), nu inseamna ca nu pot exista pe anumite conturi , eventuale probleme.In eventualitatea ca aveti astfel de probleme, contactati Vodafone , indicand numarul de telefon si utilizatorul aplicatiei si explicati punctual problema intampinata.

Edited by gump4, 11 June 2018 - 08:38.


#490
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009

View Postgump4, on 06 iunie 2018 - 20:15, said:

1.Faci offtopic ca moderator-Revolt nu are treaba cu aplicatia myVodafone oricat ai dori tu(chiar daca esti fan Revolt).
2.Ce te retine sa nu folosesti MyVodafone daca ai nr.de Vodafone Romania?Ori daca ai numar de UK, ce te retine sa nu folosesti MyVodafone Uk  ?
Plus , aplicatia MyVodafone UK:aici


Altfel, la mine functioneaza perfect aplicatia MyVodafone Ro(si la cartela si la abonament).Bravo baieti!


Am număr de Vodafone România.

Contul iTunes e localizat pe UK pentru ca acolo am cardurile.

Aplicația Vodafone România NU e disponibilă in appstore UK. Nu numai pentru mine, ci nici pentru ceilalți potențial clienți dati exemplu.

Vrei să-ți desenez?

Am nevoie de aplicația Vodafone România cât o sa fiu in România.

Nj îmi schimb setările la iTunes ca rămân fără abonament iCloud ca așa au ei chef.

Edited by Lex404, 11 June 2018 - 11:21.


#491
Iert

Iert

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 589
  • Înscris: 05.08.2017
Dar totusi ramane o intrebare!

De ce plangerile / lamentarile / nemultumirile utilizatorilor se manifesta mai accentuat si mai agresiv DUPA ”imbunatatirea” aplicatiei?

#492
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Adepții lui François-Marie Arouet De Voltaire…
Spoiler


#493
trotterom

trotterom

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 12.10.2013
Numar pe abonament de foarte multi ani,azi am facut,activat cont si-mi zice: ,,Contul cu care te-ai autentificat nu este asociat unui client Vodafone".Unde am gresit?

Edited by trotterom, 13 June 2018 - 20:53.


#494
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
[glumă]
Ai greșit rețeaua, băiatul meu! Aici ai greșit! :P
[/glumă]

Din păcate, calitatea serviciilor este cel mult mediocră! Cred că ar trebui sa suni la "Relații clienți".

#495
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Posttrotterom, on 13 iunie 2018 - 20:53, said:

Numar pe abonament de foarte multi ani,azi am facut,activat cont si-mi zice: ,,Contul cu care te-ai autentificat nu este asociat unui client Vodafone".Unde am gresit?

Buna,

Te rugam sa ne trimiti un mesaj privat cu numarul alocat contului tau si o captura de ecran cu eroarea in cauza. Vom verifica si te vom ajuta cu mult drag.

O zi frumoasa!

#496
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009

View PostLex404, on 04 iunie 2018 - 09:41, said:

Aveți de gând sa Rezolvați problema asta?
Aplicația MyVodafone nu e disponibilă in UK Store (dar e disponibilă prin noua Zeelande și altele)
Bine ca in UK store e aplicația pentru India, Qatar și altele.


Orange România are aplicația disponibilă. Numai zic. Nu mai sunt in epoca de piatra sa tot stau sa ma loghez pe site-uri.

Pe 23 ajung. Am aplicație, continui sa folosesc Nr vechi de Vodafone.  Nu am, primul orange shop. Merci. E a doua para când va zic

View PostLex404, on 05 iunie 2018 - 10:57, said:

Ideea e ca e o prostie.
Aplicația My Vodafone lipsește din magazinul din UK dar e disponibilă in NZ.

Deci oricine vine din UK sau are carduri din UK și vrea sa folosească vdf in România se întoarce la vremurile cu “dosar cu sina”. Apăi așa ceva nu ii posibil.

Aplicația orange e disponibilă. Ofertele sunt aproape identice. Nici nu-mi bat capul Posted Image

Fără aplicație nu folosesc, punct. Nu stau sa trimit sms-uri sa verific datele sau sa ma loghez de 8 ori pe zi pe site-ul lor.
Pana pe 24 e vreme. E la un click distanță din contul lor de Devs Apple sa scoată Restricția.

Și o alta chestie, ca tot Revolut ia amploare in România. Clienții Revolut nu vor putea folosi aplicația Vodafone din aceleași motive.


Oricum. Nu îmi fac mari speranțe. Le-am zis de câteva luni.

Și aparent @Andrea helperul a fugit de aici So, support o laie.

View PostLex404, on 06 iunie 2018 - 07:27, said:

Legătura cu Revolut e faptul ca cardurile lor sunt emise in UK. Și sunt câteva zeci de mii de utilizatori care au R și care își setează și Apple ID pe UK ca sa poată folosi cardul și ca sa aibă acces la mai multe chestii.

Pe lângă asta, romanii care locuiesc in UK și vin pentru câteva săptămâni in vacanța in România trebuie sa se întoarcă in epoca de piatra din cauza asta. Și nu numai, as Include aici și oameni de afaceri din UK care vin temporar sau frecvent in România sau turiști.

View PostLex404, on 11 iunie 2018 - 11:20, said:

Am număr de Vodafone România.

Contul iTunes e localizat pe UK pentru ca acolo am cardurile.

Aplicația Vodafone România NU e disponibilă in appstore UK. Nu numai pentru mine, ci nici pentru ceilalți potențial clienți dati exemplu.

Vrei să-ți desenez?

Am nevoie de aplicația Vodafone România cât o sa fiu in România.

Nj îmi schimb setările la iTunes ca rămân fără abonament iCloud ca așa au ei chef.

View PostVodafone, on 14 iunie 2018 - 07:51, said:


Buna,
[...] Vom verifica si te vom ajuta cu mult drag.

O zi frumoasa!

Buna,

Din Ianuarie anul curent va tot intreb ce faceti cu disponibilitatea aplicatiei. Astept un raspuns ASAP. De fapt, nu mai astept, multumesc pentru ignoranta voastra cu mult drag

O zi frumoasa! La revedere Posted Image

#497
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postlexis1, on 06 iunie 2018 - 22:25, said:

Asa e, cade des sistemul si cauzeaza imposibilitate de activare a optiunilor/premiilor si deasemenea pierderea lor.
Din cate am observat cel mai des cade sistemul la ore fixe, parca ar fi programata treaba.

Buna! Ne pare rau pentru situatia neplacuta, Te putem ajuta cu activarea bonusurilor, insa este necesar sa ne contactezi la numarul *222( Departamentul Relatii Clienti )

O zi frumoasa iti dorim!

Edited by Vodafone, 19 June 2018 - 07:54.


#498
UdAgOr

UdAgOr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 16.06.2018
Cu siguranta ca o sa contactam Deaprtamentul amintit.

#499
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostUdAgOr, on 18 iunie 2018 - 17:17, said:

Cu siguranta ca o sa contactam Deaprtamentul amintit.

Multumesc pentru vigilenta!

#500
Iert

Iert

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 589
  • Înscris: 05.08.2017

View PostVodafone, on 14 iunie 2018 - 07:51, said:

Buna,

Te rugam sa ne trimiti un mesaj privat cu numarul alocat contului tau si o captura de ecran cu eroarea in cauza. Vom verifica si te vom ajuta cu mult drag.

O zi frumoasa!

View PostVodafone, on 18 iunie 2018 - 07:49, said:

Buna! Ne pare rau pentru situatia neplacuta, Te putem ajuta cu activarea bonusurilor, insa este necesar sa ne contactezi la numarul *222( Departamentul Relatii Clienti )

O zi frumoasa iti dorim!

Avand in vedere raspunsurile orientate pe interesul clientului, diferite total de cele ale altor provideri (vezi melodia lui Victor Socaciu) Posted Image, aplicate si cu rezolvare cvasi-instantanee Posted Image, date de @Vodafone, o sa renunt cu viteza luminii/cat mai repede posibil Posted Image la ceilalti provideri si o sa ma portez cu toate cele 8 telefoane in reteaua Vodafone!!! La fel cu televiziunea si cu internetul fix.

Rog doar pe @Vodafone sa-mi dea un PM cu o oferta de pret pentru 8 terminale telefonice (persoana fizica si nu doresc sa platesc "garantii"), internet minim 500 Mbps si televiziune cu minim Max Pack si TV 1000 plus Film Now (ma intereseaza filme, muzica si nu sport sau politica) si minim 3 STB HD. Mi-as dori, daca e posibil si 2 alte abonamene de TV satelit, care sa includa minim Max Pack, Tv 1000 si Film Now.

NB Aplicatia My Vodafone nu este esential sa functioneze (mereu)! Ca deja m-am plictisit de "transmiteti un print screen", "contactati-ne la relatii clienti" etc. ...

#501
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Despre ce televiziune si internet minim 500 Mbps vorbesti?

#502
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,717
  • Înscris: 21.08.2008
Daca vor prelua UPC va fi oferta actuala UPC, cel putin.

#503
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostIert, on 19 iunie 2018 - 14:16, said:

Avand in vedere raspunsurile orientate pe interesul clientului, diferite total de cele ale altor provideri (vezi melodia lui Victor Socaciu) Posted Image, aplicate si cu rezolvare cvasi-instantanee Posted Image, date de @Vodafone, o sa renunt cu viteza luminii/cat mai repede posibil Posted Image la ceilalti provideri si o sa ma portez cu toate cele 8 telefoane in reteaua Vodafone!!! La fel cu televiziunea si cu internetul fix.

Rog doar pe @Vodafone sa-mi dea un PM cu o oferta de pret pentru 8 terminale telefonice (persoana fizica si nu doresc sa platesc "garantii"), internet minim 500 Mbps si televiziune cu minim Max Pack si TV 1000 plus Film Now (ma intereseaza filme, muzica si nu sport sau politica) si minim 3 STB HD. Mi-as dori, daca e posibil si 2 alte abonamene de TV satelit, care sa includa minim Max Pack, Tv 1000 si Film Now.

NB Aplicatia My Vodafone nu este esential sa functioneze (mereu)! Ca deja m-am plictisit de "transmiteti un print screen", "contactati-ne la relatii clienti" etc. ...

Buna,

Iti multumim frumos pentru apreciere si pentru interesul acordat ofertelor noastre. Inteleg ca doresti sa portezi 8 numere de telefon. Pentru aceste portari avem rugamintea fie sa alegi o oferta din magazinul online, fie sa vii intr-unul dintre magazinele noastre fizice.

Legat de internetul fix, momentan cea mai potrivita oferta este cea disponibila aici: https://www.vodafone...casa/index.htm. Cu privire la televiziune, nu avem dezvoltate inca astfel de servicii.

P.S. Daca doresti servicii pentru un cont de persoana juridica, te rog sa ne trimiti aici un mesaj privat.

O zi frumoasa iti dorim!

#504
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,360
  • Înscris: 03.04.2004
ORO a anuntat in 02.2016 contractul cu T iar 3 luni mai tarziu a lansat in 3 mari orase din RO servicii fixe (dar nu chiar peste tot unde avea T FO instalata, extinderea luand avand treptat dar rapid).
Probabil ca si VDF va lansa la inceputul toamnei ofertele de fix.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate