Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

decolorant de par

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
anamaria1809

anamaria1809

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.07.2013


Buna tuturor! Va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti o crema, un spray, o solutie sau o substanta care decoloreaza parul.Dar sa nu trebuiasca sa amestec pudra si oxidant cum e la majoritatea decolorantelor pentru ca nu imi place asa, as vrea sa fie o singura chestie pe care sa o aplici pur si simplu pe par si sa-l decoloreze.
Mi-ar placea sa nu trebuiasca sa ma clatesc cu apa dupa ce imi dau cu ea, sa-mi dau si sa-l decoloreze pur si simplu dar merge si una la care sa ma clatesc dar sa fie un sigur produs nu 2 care trebuie amestecate.


#2
alexica08

alexica08

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 25.04.2008
cu un singur produs nu prea ai sanse. eu iti recomand direct o vopsea care are si pudra de pus in ea. stiu ca exista de la palette.
poti folosi si apa oxigenata dar in functie de culoarea naturala a parului, o sa-ti iasa intre morcov si rosu.

#3
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,131
  • Înscris: 18.12.2007
Decolorarea presupune distrugerea pigmentului din firul de par, deci fara oxidanti nu se poate si mai ales fara sa clatesti.
Incearca mai bine spray din ala colorant care tine cateva zile.

#4
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,754
  • Înscris: 06.10.2012
Ce vrei tu, nu prea exista.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate