Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

de unde pot cumpara gresie alba?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
bogdan_world

bogdan_world

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,118
  • Înscris: 18.02.2002
Buna ziua. Caut de ceva vreme gresie alba lucioasa de dimensiuni minim 60x60cm rectificata si nu gasesc nicaieri in bucuresti, pe internet nici atat. Stie cineva exact unde as putea gasi asa ceva? Multumesc anticipat.

#2
silviubs

silviubs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 01.12.2009
La magazinele specializate. Dar din cate imi dau seama ce vrei tu se aseamana cu marmura si deci si pretul e pe masura.

#3
aazz

aazz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 13.02.2012
culorile uni/pure sunt tot mai greu de gasit, parca au inebunit producatorii si numai porcari cu modele fac/se gasesc in ultimul timp=o ia razna lumea in curand un nou razboi mondial

#4
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
eu am cumparat placi de 60x60 alb  dar cu o insertie lemnoasa foarte vaga prin ele ca alb pur imi parea prea spitalicesc, portelante, rectificate - foarte frumoasa gresia - de la orient ceramic, au showroom in ct
ideea e ca aveau si albe de aia iti zic dar astea mi s-au parut cele mai frumoase.
a fost singurul loc in care am gasit placi ceramice elegante

in caz ca nu gasesti mai aproape de bucuresti si vrei numarul lor de telefon, let me know

#5
bogdan_world

bogdan_world

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,118
  • Înscris: 18.02.2002
din pacate la Orient ceramic nu au alb perfect, ci doar griuri. la magazinele de profil pe care le cunosc (bricostore, dedeman, etc, valea cascadelor, mihai bravu) nu am gasit ce vroiam.

#6
aazz

aazz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 13.02.2012
la Lugoj e magazinul Piastrele de unde am luat eu, mai e un loc unde e tot in Lugoj dar costa f mult, culoarea pura oboseste mai putin privirea

cauta online si intrebi http://www.obiectesa...A&sort=featured

#7
mardraaxi

mardraaxi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,898
  • Înscris: 22.11.2009
La Delta Design gasesti dar preturile sunt mari,mai incearca si la Pazo si Piastrelle.

Edited by mardraaxi, 17 June 2013 - 13:19.


#8
Babiciu

Babiciu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 12.08.2013
La Dedeman cred ca gasesti.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate