Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Telesport se va vedea și la RCS

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
eddiesor

eddiesor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 965
  • Înscris: 24.10.2004

View Postamadeus79, on Feb 5 2006, 19:52, said:

pina va trece RCS in digital peste tot, Telesport sau va fi cumparat de cineva cu bani, si nu va mai fi Pay-tv, ori va da faliment ...

Telesport nu e un program pay-tv. Conditia asta de a fi cu plata a fost pusa de RCS care nu vrea sa-l introduca alaturi de TV Sport. Telesport cere cativa centi pentru fiecare abonat, un pret mai mic decat cel platit pentru Discovery sau Eurosport. Nu confundati cu pay-tv.

#20
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,417
  • Înscris: 07.06.2004
nu vad unde e greseala cand a zis pay tv  <_<
nu a spus -ppv- pay per view ... dar din moment ce platesti separat pentru el, atunci e pay tv, nu?

#21
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004

View Posteddiesor, on Feb 10 2006, 20:53, said:

Telesport nu e un program pay-tv. Conditia asta de a fi cu plata a fost pusa de RCS care nu vrea sa-l introduca alaturi de TV Sport. Telesport cere cativa centi pentru fiecare abonat, un pret mai mic decat cel platit pentru Discovery sau Eurosport. Nu confundati cu pay-tv.


Telesport a cerut 5 RON, nu RCS ...

#22
eddiesor

eddiesor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 965
  • Înscris: 24.10.2004

View Postamadeus79, on Feb 11 2006, 07:07, said:

Telesport a cerut 5 RON, nu RCS ...

Eu stiam ca RCS a pus aceasta conditie. Daca vreti sa va preluam, singura modalitate este sa fiti separat de restul cu taxa separata. Si asta pentru a nu scumpi abonamentul. Dar cererea Telesport nu a fost 5 RON (aproximativ 1,60 dolari) ci 15 centi/abonat care inseamna 0,4 RON. Daca ma insel, imi cer scuze.

#23
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004

View Posteddiesor, on Feb 12 2006, 00:10, said:

Eu stiam ca RCS a pus aceasta conditie. Daca vreti sa va preluam, singura modalitate este sa fiti separat de restul cu taxa separata. Si asta pentru a nu scumpi abonamentul. Dar cererea Telesport nu a fost 5 RON (aproximativ 1,60 dolari) ci 15 centi/abonat care inseamna 0,4 RON. Daca ma insel, imi cer scuze.

Telesport a cerut 5 RON !

#24
dacianova

dacianova

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 26.06.2003

View Posteddiesor, on Feb 12 2006, 00:10, said:

Eu stiam ca RCS a pus aceasta conditie. Daca vreti sa va preluam, singura modalitate este sa fiti separat de restul cu taxa separata. Si asta pentru a nu scumpi abonamentul. Dar cererea Telesport nu a fost 5 RON (aproximativ 1,60 dolari) ci 15 centi/abonat care inseamna 0,4 RON. Daca ma insel, imi cer scuze.

Intr-adevar Telesport a cerut 5 RON Daca nu ma insel au hotarit sa treaca in sistem pay tv cam acum un an in urma

#25
Florin274

Florin274

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 11.07.2005
Astazi am trecut prin fata casieriei RCS&RDS din Alexandria si era un poster cu TELESPORT pe care scria ca sa ne facem cadou TELESPORT sau cam asa ceva pentru 5 RON pe luna.

#26
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004

View PostFlorin274, on Mar 24 2006, 11:40, said:

Astazi am trecut prin fata casieriei RCS&RDS din Alexandria si era un poster cu TELESPORT pe care scria ca sa ne facem cadou TELESPORT sau cam asa ceva pentru 5 RON pe luna.


Telesport e pe RCS doar in pachetul Digi-Cablu.

#27
Florin274

Florin274

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 11.07.2005

View Postamadeus79, on Mar 24 2006, 11:59, said:

Telesport e pe RCS doar in pachetul Digi-Cablu.
Pe acel poster nu specifica nimic de DIGI-CABLU sau altceva.

#28
Florin274

Florin274

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 11.07.2005
Astazi am citit ce scria pe acel poster si scria ca TELESPORT se poate receptiona de la operatorul de cablu sau DTH.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate