Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Vodafone Smart III

- - - - -
  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#19
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,825
  • Înscris: 31.10.2010
la banii aia e foarte bun..

#20
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
E 1 euro dar la abonamentul ala de 15 euro, eu zic ca nu merita sa dai atat la abonament. Eu mai mult de 26 lei nu as da la abonament telefon. (atat si dau lunar, niciodata mai mult dar ma rog, e optiunea fiecaruia).

#21
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 04.08.2011
Nu merita sa faci abonamentul ala pentru acel telefon.

#22
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
La liber este in jur de 500 si ceva lei.

#23
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
eu nu fac abonament, il atasez la un abonament existent si ma costa 67,00

#24
gabi_tz

gabi_tz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 19.11.2007

View Postgry2000, on 18 iulie 2013 - 17:46, said:

Solutia ca sa vezi video in timp real ?

descarci de pe net aplicatia de flash player pentru android (versiunea 11) si o instalezi tu. merge cu browser-ul stock si merge si online tv (probat de mine pe samsung s2+). aplicatia de flash o gasesti peste tot pe net.

Edited by gabi_tz, 29 July 2013 - 19:07.


#25
gry2000

gry2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,079
  • Înscris: 16.02.2008
10x, am instalat de vreo 2 sapt flash-ul si confirm ca merge pe aplicatia stock DOAR !
De ce ?

#26
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
Unde pot sa gasesc Folie pentru Vodafone Smart 3 / Vodafone unde gasesc ? daca ma poate ajuta cineva prin timisoara cu un magazin!

Attached Files


Edited by speedhubro, 19 August 2013 - 17:44.


#27
malwarebytes

malwarebytes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,375
  • Înscris: 25.03.2013
Pentru tel asta la noi nu se gasesc accesorii? Huse gel folii etc. La o simpla cautare pe net nu am gasit nimic.

#28
micutuljhon

micutuljhon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,124
  • Înscris: 18.02.2012
"Salutari!

Pentru Vodafone Smart 3 avem incepand cu aceasta saptamana folie de protectie compatibila, iar pentru Vodafone Smart Mini folie de protectie. Incepand cu saptamana 2-6 septembrie o sa avem si carcasa pentru acesta din urma.
Multumesc,
Tudor"

forum.vodafone.ro

  Se achizitioneaza de la Vodafone.

Edited by micutuljhon, 27 August 2013 - 17:17.


#29
marius_optimist

marius_optimist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 11.03.2012
vezi ca e o firma intre eroii revolutiei si sos giurgiului, mai exact pe str alunisului nr 120 parca care dc nu are model iti taie cu un aparat special exact pe conturul telefonului, mi-am pus eu la un model mai ciudat de la Samsung.

#30
miram

miram

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 29.04.2013
Un sfat va rog .Sa fac un schimb  Nivo cu acest telefon ?

#31
lucky luciano

lucky luciano

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 15.04.2007
Cam cat tine bateria, daca nu stai pe net foarte mult?

#32
malwarebytes

malwarebytes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,375
  • Înscris: 25.03.2013
Am probleme pe Cosmote cu un Vodafone Smart III;  pe 2G totul este in regula merge si internetul dat cand comut pe automat sau 3g netul nu mai merge si imi da mesaj:
Roaming date
Conectivitate date pierduta.

Romingul date nu  este activat, am incercat sa selectez reteaua Cosmote si manual dar lafel se intampla. Pe un samsung  n-am nici o problema.
Am mai vazut pe softpedia care se plangea de acceasi problema la un telefon.....Alcatel.
Nu stiu ce are.
L.E
Mi-a zis cineva ca a avut acceasi problema cu el pe Orange si i-a luat vreo doua zile sa o rezolve cu cerere scrisa! Ce sa fac sa ma duc si eu la Cosmote?

Edited by malwarebytes, 21 September 2013 - 20:10.


#33
gry2000

gry2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,079
  • Înscris: 16.02.2008
De unde e luat telefonul ?
A fost decodat-deblocat ?
Eu nu am avut nicio astfel de problema pana acum in Vodafone cu un telefon blocat in reteaua lor.
Decodarea mai costa vreo 50 de euro la ei oficial pe langa cei 117 dati initial.

#34
malwarebytes

malwarebytes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,375
  • Înscris: 25.03.2013

View Postgry2000, on 23 septembrie 2013 - 09:38, said:

De unde e luat telefonul ?
A fost decodat-deblocat ?
Eu nu am avut nicio astfel de problema pana acum in Vodafone cu un telefon blocat in reteaua lor.
Decodarea mai costa vreo 50 de euro la ei oficial pe langa cei 117 dati initial.
Am rezolvat problema la sfatul unui user softpedia, trebuia sa bifez tocmai "roaming date". Mi-a zis ceva de genul ca 3G-ul merge pe infrastructura zapp si de aia interpreteaza ca fiind in roaming..... Nu mai retin exact. Acum merge nu mai am probleme.
L.E
Am postat si in alta parte ca eram ofticat si voiam sa aflu cat mai repede daca il pastrez sau il revand cuiva de pe Vodafone.
http://forum.softped...itate-pierduta/
Eu parca sa zic ca incercasem si eu si cu roaming date bifat si nebifat dar nu mai conteaz acum acum vad ca merge fara probleme si il tin pe automatic. Cand cautam retele imi indica doua de la cosmote una 2G si una 3G. E decodat si nu este cumparat de la Vodafone.

Edited by malwarebytes, 23 September 2013 - 11:30.


#35
gry2000

gry2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,079
  • Înscris: 16.02.2008
Pai e pb retelei daca iti apare mesajul respectiv...zapp a fost preluat si trebuia integrat, lucru care se pare ca nu a fost facut.
Lucru slab, tipic romanesc.
Normal ca apar 2 retele ale aceluiasi operator caci sunt pe frecvente diferite la toti, nu are legatura cu saritul de pe 2g la 3g care trebuie sa fie automat facut si fara alte mesaje de eroare.

#36
malwarebytes

malwarebytes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,375
  • Înscris: 25.03.2013
Dupa cateva zile de utilizare pot sa spun cu siguranta ca telefonul este peste asteptarile mele. Marele minus este ca nu se gasesc accesorii pentru el.  Incarcatorul e cacacios cat despre casti la pretul... asta alte telefoane nici nu au.

Edited by malwarebytes, 24 September 2013 - 18:31.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate