Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

God hates Romania?(sau ce lucruri debiteaza unii)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009
Imi cer scuze pentru ca mai deschid un subiect, mai ales dupa atat de scurt timp, insa tocmai am citit ceva care m-a cam distrat, dar si enervat in acelasi timp:
http://www.godhatest...nneroflife.html
(ps:sper sa nu se considere spam)...La naiba, credeam ca suntem in siguranta..Posted Image)
LE: Scriu tampenii mari si despre credinta ortodoxa...mi-e deja scarba de astia!Posted Image

Edited by blacktiti89, 22 May 2013 - 14:00.


#2
Clerik

Clerik

    Fan Zalmoxis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,633
  • Înscris: 02.02.2013
Măi, cum ajungi tu pe site-urile astea dubioase?

#3
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006
cauta curve free prin bucuresti...

#4
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003
Unde dracu' ai gasit site-ul ala? Dumnezeule, cati fanatici sunt pe lumea asta... si nu-i curata nimeni...

#5
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007
Au descoperit si aia o nisa de advertising in vastitatea internetului si acum o exploateaza. Mare branza caci rufe murdare au toate natiile planetei albastre.

#6
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003
Pai nu e vorba numai de Romania. Tipii au un portal cu toate tarile lumii. Ba si legat de altele: God hates Islam si tot asa. N-am stat sa citesc ineptiile lor ca ma enervez degeaba; ca sa nu mai vorbim ca nu tot ce scrie acolo e adevarat.

Edited by bodi, 22 May 2013 - 15:06.


#7
ComandaCaricaturi

ComandaCaricaturi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 744
  • Înscris: 05.08.2012
La cate biserici pe cap de crestinopat avem aici, nu cred ca dumniezau ne uraste... :)

#8
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View Postblacktiti89, on 22 mai 2013 - 13:58, said:

Imi cer scuze pentru ca mai deschid un subiect, mai ales dupa atat de scurt timp, insa tocmai am citit ceva care m-a cam distrat, dar si enervat in acelasi timp:
http://www.godhatest...nneroflife.html
Pai din cate vad, n-au preferinte, urasc pe toata lumea.

#9
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View PostComandaCaricaturi, on 22 mai 2013 - 15:28, said:

La cate biserici pe cap de crestinopat avem aici, nu cred ca dumniezau ne uraste... Posted Image
Daca intr-un oras sunt doar 10 crestini, si mii de ateofreni, Dumnezeu iarta orasul.

#10
zerobitsunt

zerobitsunt

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,930
  • Înscris: 14.01.2011
Religia e subiectul de care isi poate bate joc oricine....e prea accesibil...nu-ti trebuie shcoala deloc.

#11
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,646
  • Înscris: 05.05.2013
Daca voi credeti ca asta este parerea tuturor crestinilor va spun ca ganditi gresit.

Eu sunt foarte deschis la alte religi si nu inteleg dece se face atata tamtam pentru nu stiu ce religie sau pentru atei.

Pana la urma suntem liberi sa facem ce vrem si la sfarsit vedem daca am facut bine sau nu :).

#12
DiaboliKa

DiaboliKa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 02.02.2011

View Postblacktiti89, on 22 mai 2013 - 13:58, said:

Imi cer scuze pentru ca mai deschid un subiect, mai ales dupa atat de scurt timp, insa tocmai am citit ceva care m-a cam distrat, dar si enervat in acelasi timp:
http://www.godhatest...nneroflife.html
(ps:sper sa nu se considere spam)...La naiba, credeam ca suntem in siguranta..Posted Image)
LE: Scriu tampenii mari si despre credinta ortodoxa...mi-e deja scarba de astia!Posted Image
De ce sa te enervezi?[ http://i299.photobucket.com/albums/mm315/Lavinia_035/Animated%20Gifs/Haha_by_MixedMilkChOcOlate.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ai apasat pe "godhatestheworld" (coltul din dreapta;sus)? Astia scriu despre fiecare tara in parte. Cu siguranta nu e o singura persoana, au scris mai multi...risipa de timp.

#13
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003
La cata ura au articolele alea, cred ca baietii aia se cred Dumnezeu. Sau poate ca GOD o fi acronim de la ceva... Gays On Dicks, poate?

Edited by bodi, 23 May 2013 - 10:07.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate