Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Antena Play.

- - - - -
  • Please log in to reply
631 replies to this topic

#523
Kip9

Kip9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 15.04.2021

 Groot, on 31 august 2021 - 17:25, said:

Am mai zis că abonamentul respectiv nu se adresează lui românache de pe cocioc. E pentru ăia din străinezia.
Dar romanilor din strainezia(de ex:macar celor din în UE?)le merge Antena Play fara un Vpn?că daca nu le merge trebuie să scoată bani și pt acesta+mai mulți bani lunar de acum încolo pt Antena Play deci trebuie sa fii dus cu capul sa faci așa ceva plus că majoritatea românilor din străinătate lucreaza de dimineață până seara și nu au ei timp de Antena Play.

#524
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Merge fara vpn. De oriunde de pe planetă.

Și dacă consideri 9-17:30 de dimineața până seara, ai dreptate :)

Edited by Groot, 31 August 2021 - 17:42.


#525
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Mai oameni buni, nu e vorba de costul abonamentului în sine, ci de conținut. Ce găsim pe antenaplay nu reflectă scumpirea abonamentului în halul ăsta, e pur și simplu bătaie de joc. Nu merita să dai 8 euro pe reluări de la antena1. Sunt abonat la Netflix, focussat, orange TV go etc, unde acolo chiar se merită sa plătești cât cere. Ai ce vedea.

#526
Kip9

Kip9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 15.04.2021
Exact ce puii mei sa vezi pe Antena Play?spumele în reluare sau în direct ale lui Gadea sau Badea?în curand la ce au facut acest guvernanti cu noile scumpiri la energia electrică o sa se mai uite la tv dracu în kurul gol😂

Edited by Kip9, 31 August 2021 - 19:00.


#527
ritz

ritz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 21.11.2005
Fără a jigni pe nimeni, dar chiar nu reușesc să înțeleg ce anume ar putea o persoană cu capul pe umeri să urmărească la grupul Antena sau chiar și ProTV.
Ce anume poate fi atât de interesant de urmărit încât nu poate fi găsit din alte surse?
Doar emisiuni mizerabile, iar la curent cu știrile poți să fii din atâtea și atâtea surse.
Gusturi și gusturi, la urma urmei.
Înțeleg poate persoanele mai în vârstă care au mers la pas cu aceste posturi de la revoluție încoace, cu asta le place să defileze în continuare, e greu să-i schimbi acum. Personal, nu aș urmări nici pe gratis, în sensul că nu consider că ai ce urmări la aceste posturi de "televiziune".

#528
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,233
  • Înscris: 22.02.2017
Nu mi se pare atat de mare problema ca te uiti la jeg, ci ca platesti pentru jeg.... si 8 euro... pot sa iau si 6000 lire/euro pe luna, nu le-as da la astia 8 euro... e vorba de principiu. Mai bine donez 8 euro la un adapost de animale...

#529
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 03.12.2013
Eu donez lunar catre ONG-uri in care cred, am multe servicii de streaming, insa miscarea asta de la Antena nu o inteleg.
Pana recent nu puteai sa vezi sezoanele trecute din Asia Express si Chefi La Cutite, ci trebuia sa mergi pe YouTube sa dai inca 10 lei pe luna pe fiecare din canalele emisiunilor.

Asta a fost o alta miscare foarte proasta din partea lor.
Intre timp Voyo ramane la 4 euro si acolo vom avea gale din UFC, meciurile din Europa League si Conference League si cateva productii dragute de la Pro.

Eu zic bye-bye la AntenaPlay si sper sa isi dea seama ca this is not the way to go.

#530
Kip9

Kip9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 15.04.2021

 RealZOD, on 01 septembrie 2021 - 09:23, said:

Eu donez lunar catre ONG-uri in care cred, am multe servicii de streaming, insa miscarea asta de la Antena nu o inteleg.
Pana recent nu puteai sa vezi sezoanele trecute din Asia Express si Chefi La Cutite, ci trebuia sa mergi pe YouTube sa dai inca 10 lei pe luna pe fiecare din canalele emisiunilor.

Asta a fost o alta miscare foarte proasta din partea lor.
Intre timp Voyo ramane la 4 euro si acolo vom avea gale din UFC, meciurile din Europa League si Conference League si cateva productii dragute de la Pro.

Eu zic bye-bye la AntenaPlay si sper sa isi dea seama ca this is not the way to go.
Las ca nici Voyo nu-i mai breaz e o alta platforma de kakat ca si altele de la noi.

#531
ritz

ritz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 21.11.2005

 Groot, on 01 septembrie 2021 - 08:03, said:

Veniră și hastagistii de prin canale...

Emisiunile alea educative de la Antena nu explică faptul că semnătura ta are lipsă una bucată virgulă?
Poate altele ar trebui să-ți fie prioritățile, în loc să susții cu atât patos acest grup numit Antena.

#532
legalizes_crime

legalizes_crime

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 13.08.2006
Eu am abonament gratuit cu orange,si mi-a fost anulat.acum cere 39.99 lei. Au luat-o razna antenistii,ce mai.sunt cel mai scump serviciu de streaming.netflix,amazon,etc lasa active 4 aparate sa functioneze in acelasi timp,pe cand la antena este doar 1
Sunt curios ce calcule si-au facut.chiar asa scump mi se pare absurd

#533
golden187

golden187

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 29.11.2020
Pacat ca , costa si mai mult decat voyo, si nici FHD nu e ( ca si voyo)

 IceCoolExtreme, on 26 iunie 2021 - 13:47, said:

Iar acum nici Antena 3 nu se mai vede online, te redirectioneaza catre Antena Play. https://www.antena3.ro/live/
Anti program de block a reclamelor

Edited by golden187, 25 September 2021 - 12:22.


#534
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Azi mi-a venit abonamentul marit la antenaplay (39, 5 lei) si tot azi am dezactivat abonamentul, asa cum am promis. Am asteptat plata sa vad daca e intr-adevar reala scumpirea abonamentului si chiar este. Cand or reveni la preturi mai ok revin si eu cu abonamentul. La ce continut are acum antenaplay mi se pare bataie de joc la pretul asta.

Edited by donmarinica, 27 September 2021 - 15:04.


#535
sashamiha

sashamiha

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 15.02.2005
Am avut şi eu serviciul, ca opţiune la abonamentul orange. Il foloseam când plecam în strainatate, pentru A1 live. Pe lângă lunile free parcă plăteam 11 sau 12 lei.. Acum insa am primit mesaj ca serviciul va fi 7.99 euro. Wow
Or fi băgat 4k , Atmos de or triplat tariful

#536
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Doar pe AntenaPLAY vezi toamna aceasta super show-urile Asia Express, X Factor, iUmor, Mireasa, Adela, Super Neatza, Prețul cel bun și Hello Chef.

Și asta nu e tot. E mult mai mult. Toamna aceasta AntenaPLAY mai lansează și alte super producții: Standup Revolution, extra content Asia Express, 1 la 1, Xtra Factor, Coffee Break, iMai Mult Umor și alte noi show-uri de care vei afla în curând.

Din toamnă, AntenaPLAY va lansa un nou canal generalist exclusiv pentru abonați. Va fi canalul în care Tu vei decide ce vrei să punem în program. Mai ai vreun dubiu că Tot ce vrei e să dai PLAY?!

Vei avea două canale Mireasa, plus primele sezoane din Prețul cel bun și MediCOOL, să dai și mai mult PLAY.

Filmele românești clasice vor veni din toamnă pe AntenaPLAY. Super producțiile vor fi accesibile pentru abonații AntenaPLAY.

Din iarnă, AntenaPLAY se va schimba. Platforma ta favorită va veni cu un nou look, cu noi funcționalități: 2 dispozitive simultan și control parental.

https://antenaplay.ro/

#537
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,128
  • Înscris: 21.05.2019
Doamne fereste =))) Daca si antena play, mai ofera continut =)))) Sunt la nivelul pro tv plus, dar ala e free. Nu as plati 1 leu, ptr mizeria asta de play. Ce sa vad? Aceleasi gunoaie pe care le vezi oricum si la antena1? Posted Image))) Oameni curentati la cap! Dar prost nu e cel care cere....

Edited by silcar, 10 October 2021 - 13:41.


#538
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Dan Badea, unul dintre prezentatorii iUmor, va avea o emisiune online, pe AntenaPlay. Nu va fi singur, ci cu soţia sa Mădălina Badea.

Show-ul se numeşte Coffee Break şi va apărea în fiecare sâmbătă.

Printre invitaţii care vor apărea la Coffee Break se numără Răzvan Fodor, Nadine, Jador sau Randi.

„Coffee Break este o întâlnire la cafea cu prietenii, vedete care într-un mediu relaxat uită de camere şi ne împărtăşesc poveştile funny din viaţa lor.

Secretul nostru este că ştim să îi facem să se simtă bine şi să se dezvăluie telespectatorilor aşa cum îi ştim noi. Râdem mult împreună şi ne dorim ca şi cei de acasă să râdă alături de noi, aflând lucruri mai puţin ştiute despre invitaţii noştri”, au spus cei doi realizatori.

https://www.paginade...a-play-20460946

#539
unique2

unique2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 15.07.2006
Am primit mesaj ca o sa creasca pretul de la 3 la 8 euro. Am anulat abonamentul. Acum daca incerc sa apas butonul de ‘aboneaza-te’, imi apare pop-up message de abonament la 19,99 lei (adica 4 euro). La pretul asta mi-ar conveni, dar la termeni si conditii spune in continuare de 8 euro. Care sa fie? Mi-e sa nu ma pacaleasca cumva.

#540
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Abonamentul este majorat la 40 lei (8 euro) încă din octombrie. Nu știu cum de ai scăpat până acum. Dacă ai anulat abonamentul și te abonezi din nou vei fi taxat cu 8 euro la factură.

Edited by donmarinica, 31 December 2021 - 08:33.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate