Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 

sportsdirect uk

- - - - -
  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#145
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
i-au trimis lu' nevasta-mea o pereche de Canvas (tenisi) nr. 6 desi comanda a fost pt. nr. 5. ii sunt mari. restul produselor comandate sunt OK.
sa-i trimit inapoi nu se merita (70 lei) cand ei au costat vreo 8 lire....
le-am trims un mail sa vad ce zic.... i-as trimite inapoi doar daca acopera si costul returului....
a primit cineva refund pe chestia asta? pana la urma e vina lor....

Edited by bubalus, 16 April 2015 - 17:50.


#146
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
mi-au raspuns ca imi vor face refund la valoarea incaltarilor ca nu mai au in stoc modelul ala sa-mi trimita altii. de asemenea au zis ca nu trbuie sa-i trimit inapoi. sa-i folosesc asa sau sa-i arunc. nici nu mi-au cerut poze....

oricum femeia ca femeile...n-a asteptat rezolvarea probelemi ci s-a apucat sa-i foloseasca asa....asa ca oricum nu-i mai tirmiteam inapoi Posted Image

Edited by bubalus, 20 April 2015 - 14:38.


#147
plmokn

plmokn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 09.02.2009

 Arianna-D, on 22 septembrie 2014 - 00:03, said:


Si eu am patit-o cu Miss fiori - pantaloni de trening care s-au labartat groaznic de mult dupa cateva purtari, incap de 2 ori si s-au scurtat dupa spalare. Alte haine s-au ciuculit si li se ia culoarea, am scame negre pe piele dupa ce alerg in treningul lor. Pacat,ca-s dragutele in rest.
Oamenii au intelegeri producatori (gen LeeCooper, P Cardin) sa le foloseasca marca. Produsele lor nu au nicio legatura cu ce gasesti in magazinul de marca al producatorului din punct de vedere al calitatii. Mi.am cumparat si eu o bluza si niste pant scurti si am vazut ca nu au acelasi set de etichete ca produsele din magazin si calitatea e mult mai slaba. Dupa doua-trei spalari aratau ca vechi de cativa ani....

#148
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Am făcut recent o comandă de vreo 10 produse, și mi-au băgat mișelește pe gât, în timpul cumpărăturilor, undeva pe la mijlocul listei, un produs de 1,20 €:
SportsDirect Fantastic Value Magazine and Free Giant Mug (Go to your Bag to remove)

Când mi-a venit marfa m-am trezit și cu astea, ocazie cu care am verificat, le aveam prinse în comandă, deși nu le comandasem.
Pe urmă am citit pe internet despre mizeria asta de marketing a lui sportsdirect. Acum doi ani când am mai făcut o comandă mi-au dat gratuit vaca aia de cană a lor.

#149
bekxy

bekxy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 925
  • Înscris: 21.11.2006
Şi mie mi-au dat-o gratuit acum vreo 2 ani, dar oricum a ajuns spartă.
Ţie cred că s-au gândit să-ţi facă set. : ))

Aşa e, atenţie la coş, bagă mişeleşte chestia asta default, dar se poate scoate.

#150
cinstitul

cinstitul

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.05.2015
salut.. stie cineva care e procedura de returnare a unui produs ? vreau sa-mi schimb o pereche de tenesi cu un nr. mai mic

#151
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,826
  • Înscris: 10.12.2006
http://www.sportsdir...rnsandexchanges
Dar platesti transportul. N-am idee daca merg produsele trimise cu Posta, dar cu DHL te usca.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate