Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

solutie pentru tenul acneic adult

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
nykyo

nykyo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.03.2013
Crema de zi/noapte Bioclinic de la Oriflame ofera un remediu tenului acneic adult.....ingredientele Centella Asiatica și acidul salicilic curăță porii, vindecă erupțiile și estompează cicatricele rămase....detalii aici http://ro.oriflame.c...?prodCode=23770
Vrei sa o incerci cu costuri minime?....... vei primi o reducere daca te inregistrezi aici  http://ro.oriflame.c...?sponsor=305014

#2
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Asta e reclama ? Atunci imi permit si eu !

Vrei sa ai un ten perfect si fara acnee ? Atunci ia-o la buci Posted Image  in general nu strica !

#3
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
]

View Postnykyo, on 20 martie 2013 - 19:56, said:


Vrei sa o incerci cu costuri minime?

Bine inteles ca vreau . Cu conditia sa imi trimiteti o cutie de 1 kg drept mostra.

#4
andu2006

andu2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,091
  • Înscris: 16.02.2013

View Postnykyo, on 20 martie 2013 - 19:56, said:

Crema de zi/noapte Bioclinic de la Oriflame ofera un remediu tenului acneic adult.....ingredientele Centella Asiatica şi acidul salicilic curăţă porii, vindecă erupţiile şi estompează cicatricele rămase....detalii aici http://ro.oriflame.c...?prodCode=23770
Vrei sa o incerci cu costuri minime?....... vei primi o reducere daca te inregistrezi aici  http://ro.oriflame.c...?sponsor=305014


se cheama SEX

cat mai mult
si iti trece si fara reclama la oriflame.

#5
nykyo

nykyo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.03.2013
Aveti o problema cu siguranta.....mesajul meu se adreseaza celor care nu au gasit inca o solutie eficienta pentru tenul acneic adult si eu am folosit acest produs cu rezultate foarte bune....in fine caracteristicile tenului difera si crema se poate comporta diferit insa este creata special pentru tenul adult, ceea ce este foarte important .....
Daca aveti probleme cu tenul cred ca ar trebui sa cautati solutiile voastre la ele, nu sa ma atacati pe mine pentru acest post........ nu va permiti acest produs puteti incerca  alte metode, pur si simplu treaba fiecaruia!!!

P.S. Chiar nu stiam ca nu avem voie sa trecem denumirea produsului....dar tot nu inteleg ce va deranjat atat de tare!

#6
andu2006

andu2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,091
  • Înscris: 16.02.2013
te atacam pentru ca faci reclama - nici macar mascata - si ca atunci cind ai bifat ca ai citit regulamentul forumului nu ai avut curiozitatea macar sa-l rasfoiesti.

#7
nykyo

nykyo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.03.2013

View Postandu2006, on 21 martie 2013 - 07:59, said:

te atacam pentru ca faci reclama - nici macar mascata - si ca atunci cind ai bifat ca ai citit regulamentul forumului nu ai avut curiozitatea macar sa-l rasfoiesti.


da recunosc ca nu am avut timp de regulament...dar ce vroiati sa postez aici ca solutie? este o solutie...mai exista 100 care nu sunt destinate tenului adult ...fiecare alege ce doreste sa foloseasca ...as vrea sa sterg portul oricum sa evit astfel de situatii care pot sa mai apara...nu reusesc dc poti sau sti te rog sa il stergi tu sau sa imi dai detalii

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate