Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Sony Smartwatch

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#73
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004

View Postundaverde, on 04 februarie 2016 - 20:13, said:



Salut, pana la urma ai cumparat Smartwatch2? L-ai testat cu Allview a3? Mai are cineva Smartwatch 2 Sony cu tel Allview? Eu ceasul il am de vreo 2 luni si merge perfect cu un Galaxy s4. Sunt foarte multumit de autonomia bateriei si ecranul care se vede in orice conditii de iluminare, chiar si cand este lumina deosebit de puternica. Voiam sa iau unu si pt a mea care are tot telefon Allview. Mersi

pai daca spui ca ai ceasul de 2 luni, ce-ti este atat de greu sa-l testezi personal pe acel Allview? Asa te lamuresti ce si cum...

#74
rocada

rocada

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,032
  • Înscris: 07.11.2012
Am un SW2 si as vrea ca atunci când se deconectează de la telefon (nu mai este in raza Bluetooth - ului) sa vibreze de mai multe ori, nu doar o singura data cum o face de obicei. Am tot cautat prin google play si nu am găsit nimic. Pareri? Multumesc.

#75
rocada

rocada

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,032
  • Înscris: 07.11.2012
Nimeni?

#76
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,666
  • Înscris: 15.12.2009
La SW2 nu se poate implementa o functie din asta prin 3rd party apps iar custom formware nu este pentru el , deci, pe scurt, nu se poate.

#77
alex_bv2001

alex_bv2001

    Hell of a member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,164
  • Înscris: 15.12.2013
Am luat ceasul azi si dupa ce l-am configurat, etc, am observat ca de vreo ora nu mai merge always-on-ul. Adica ceasul se stinge complet cand nu-l folosesc, nu mai pot vedea ceasul fara sa-l aprind. SW2 este.

#78
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007
Pentru cei care aveti Smartwatch 3 cat va tine bateria ? Eu il am de 3 zile si nu depasesc 24 de ore cu utilizare moderata.Am avut active always on si tilt to wake.
Am dezactivat astazi tilt to wake sa vedem daca exista vre-o imbunatatire.
Aveti cumva limba romana pe el ?

Edited by TheOne06, 14 January 2017 - 14:24.


#79
adrian81

adrian81

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,105
  • Înscris: 13.04.2006
A reușit să pună cineva muzică pe SW3? Dacă da cum se procedează mai exact? În Windows nu am reușit să văd ceasul.

#80
-Ro

-Ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 08.05.2013

View Postcriseb, on 10 mai 2014 - 17:40, said:

Atașez o poză, cu ultima mea aranjare pe care am făcut-o,  pentru a putea avea acces la controlul aplicației de muzică mai ușor Posted Image , dar și pentru alte aplicații Posted Image  Sper să vă placă.
Salut. Cum poti adauga widget-uri asa pe ecranul lui? mie imi apare direct meniul

#81
Czimmi

Czimmi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 09.05.2012

View Post-Ro, on 01 octombrie 2017 - 13:52, said:

Salut. Cum poti adauga widget-uri asa pe ecranul lui? mie imi apare direct meniul
Buna,poate te ajuta acest video:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8odbxqwSQR8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Czimmi, 25 October 2017 - 10:23.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate