Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

AJUTOR Umanitar

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Buna ziua!
Va rog sa imi recomandati un ONG serios, care sa ma poata ajuta:

Am 18 ani, la varsta de 11 ani am fost diagnosticata cu maladie stargardt o afectiune maculara care imi slabeste vederea pe zi ce trece, in momentul de fata vad mai putin de 10% (in cazul in care va intrebati cum va pot scrie , pe interenet folosesc un browser care ma ajuta sa maresc textul) tratament pentru boala mea exista doar in Istambul, am luat legatura cu clinica respectiva dar costa 4000$. De ajutor de la stat nu beneficiez pentru ca am incercat sa depun un dosar pentru o pensie (150 lei lunar) dar a fost foarte stresant si inutil, m-au consultat foarte multi medici, au facut un dosar care trebuia trimis la bucuresti dar ar fi trebuit sa repet toate controalele cu altii medici, lucru la care nu am mai vrut sa ma supun.Nu imi pot permite cei 4000$ locuiesc in chirie cu mama si fratele meu mai mic. Va rog sa ma ajutati.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate