Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

The Following 2013

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
New_view

New_view

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,949
  • Înscris: 18.10.2008

The Following 2013


"Joe Carroll, un criminal în serie diabolic, folosește tehnologia pentru a crea o sectă de ucigași în serie, pe care îi trimite în cele patru colțuri ale Statelor Unite. Fostul agent FBI Ryan Hardy, care îl urmărise în trecut, care a scris chiar o carte despre el, se vede nevoit să reintre în activitate, pentru că e cel care îl cunoaște cel mai bine pe criminal."
Cast: Kevin Bacon, James Purefoy, Natalie Zea, Maggie Grace

Quote

A brilliant and charismatic, yet psychotic serial killer communicates with other active serial killers and activates a cult of believers following his every command.

Trailer



New View

#2
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
E praf si are deja topic pe aceeasi pagina, putin mai jos: http://forum.softped...-the-following/.

#3
New_view

New_view

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,949
  • Înscris: 18.10.2008

 Uny, on 27 februarie 2013 - 06:46, said:

are deja topic pe aceeasi pagina, putin mai jos: http://forum.softped...-the-following/
off-topic
Imi cer scuze moderatorilor ca nu am vazut ca era deschis un alt subiect cu acelasi serial. Rog sa se mute.

On-topic.

 Uny, on 27 februarie 2013 - 06:46, said:

E praf
Eu il vizionez si am alta parere.
Ma bucur insa ca realizatorii, precum si canalul care il difuzeaza nu au cum lua in considerare parerile unor "experti" ca tine, ci audientele:

Quote

February 12th, 2013
For the week, FOX had:
· 5 of the Top 20 programs among Adults 18-49:  American Idol- WED (No. 3), AMERICAN IDOL- THU (No. 4), THE FOLLOWING (No. 15), New Girl (No. 19) and Family Guy (No. 20)
  7 of the Top 20 programs among Adults 18-34:  AMERICAN IDOL- WED (No. 3), AMERICAN IDOL- THU (No. 5), Family Guy (No. 7), NEW GIRL (No. 8), American Dad (No. 12), THE FOLLOWING (No. 14) and THE Simpsons (No. 17).
· 8 of the Top 20 programs among Teens: AMERICAN IDOL- WED (No. 5), AMERICAN IDOL- THU (No. 7 tie), New Girl (No. 11 tie), THE FOLLOWING (No. 13) and BONES (No. 19).
A batut la audienta chiar si The Simpsons pe sectorul de varsta 18-34.
La egalitate cu Familly Guy si peste Bones care ruleaza de multe sezoane in US.
Mda.
Eu sper ca acest serial sa fie difuzat in continuare, daca audientele vor ramane mari, pentru ca e foarte captivant.

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   45.01K   6 downloads
  • Attached File  2.jpg   53.65K   6 downloads

Edited by New_view, 01 March 2013 - 17:07.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate