Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 

The Following

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
[ http://www.statepress.com/wp-content/uploads/2013/01/fffca92f-63c3-43b0-8dc4-bd3d671a2906.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]




Noua productie FOX, calificata de USA Today drept una dintre cele mai violente si sigur cea mai inspaimantatoare dintre toate seriile difuzate de o retea comerciala de televiziune pana acum, ii are protagonisti pe expertul FBI Ryan Hardy (Kevin Bacon) si pe criminalul in serie Joe Caroll (James Purefoy). Omorurile poarta amprenta universului liric al lui Edgar Allen Poe, fiind savarsite cu ajutorul unei adevarate retele de adepti ai cultului creat de fostul profesor.

Primul sezon a debutat pe 21 ianuarie, urmand sa insumeze 15 episoade.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/v88_EgB7gEA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007
E si mai nerealist ca Dexter. Ar fi fost mai credibil daca Purefoy s-ar fi transformat intr-un lider de cult religios. Actorii sunt super, insa premiza cu literatura lui Poe este absurda.

#3
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,411
  • Înscris: 21.10.2010
Already on my watchlist :D
Sa speram ca e ceva de el.

#4
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
Captivant si nu prea, vizionabil tinand cont de oferta slabuta la ora actuala. Imi da senzatia de telenovela cu decoruri de carton pe care Bacon, singurul care pare real, a nimerit din greseala. Aproape ca ma astept sa apara vreun masinist sau om cu luminile, asa mi se pare de fals restul. Posted Image Mai vedem...

#5
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
slabut, poate ca se putea mai bine, cred ca ideea avea potential

#6
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,354
  • Înscris: 14.04.2010
Mie unul mi se pare unul dintre cele mai bune seriale politiste, chiar mai bun decat The Blacklist.
Acum sunt la seria a3-a si pe toate le-am urmarit cu interes, intrigi si situatii care te tin in priza si uneori greu de anticipat. Are fazele lui SF si mai greu de realizat in realitate dar tot bun filmul.
Eu il recomand.

#7
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Genial serialul.
Iar ultimul episod de azi a fost incredibil de bun.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate