Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema stabilizator tensiune cu...

VENTILATOR

Comunicare cu animale moarte ?

Convertit sistem de navigați...
 Nu am sunet pe hdmi

Întrebare alunita

Schimbare tabla acoperis

Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei
 Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat
 

Nokia Lumia 520

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
9398 răspunsuri în acest subiect

#6085
buleszka

buleszka

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 18.07.2014
salutari , am si eu un lumia 520 de 3 luni si in ultimele 3 saptamani cand imi pun muzica de pe PC prin cablul de date , si apoi deconectez telefonul de la PC si intru la muzica nu imi apare numele artistului nu imi apare nimica , intru la melodi si iimi apare doar artist necuoscut . in loc de numele artistului si ce melodie este .  si daca dau la artisti imi apare un # si artist necunoscut si , si daca dau la melodi tot asa # artist necunoscut , cineva ceva sfaturi? multumesc

#6086
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 48.570
  • Înscris: 01.12.2001
Pune mp3-uri ci ID3 Tag-uri facute cum trebuie.

#6087
amiralfox

amiralfox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 182
  • Înscris: 27.05.2014

Vizualizare mesajbuleszka, pe 18 iulie 2014 - 12:12, a scris:

salutari , am si eu un lumia 520 de 3 luni si in ultimele 3 saptamani cand imi pun muzica de pe PC prin cablul de date , si apoi deconectez telefonul de la PC si intru la muzica nu imi apare numele artistului nu imi apare nimica , intru la melodi si iimi apare doar artist necuoscut . in loc de numele artistului si ce melodie este .  si daca dau la artisti imi apare un # si artist necunoscut si , si daca dau la melodi tot asa # artist necunoscut , cineva ceva sfaturi? multumesc


am patit si eu ca tine,am descarcat muzica de pe internet,videoclipuri cu o aplicatie din aia youtube download,da cand am conectat tel la pc,din p....la,cauta muzica de nebun ca nui nicaieri pe tel,daca stim ce marfa este,imi luam un android

#6088
Epidaurus

Epidaurus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.510
  • Înscris: 13.02.2014

Vizualizare mesajamiralfox, pe 18 iulie 2014 - 16:10, a scris:



am patit si eu ca tine,am descarcat muzica de pe internet,videoclipuri cu o aplicatie din aia youtube download,da cand am conectat tel la pc,din p....la,cauta muzica de nebun ca nui nicaieri pe tel,daca stim ce marfa este,imi luam un android


La cat vad ca esti de priceput la fel pateai si cu Android-ul. Intai documenteaza-te si dupa acea cumperi .

#6089
amiralfox

amiralfox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 182
  • Înscris: 27.05.2014

Vizualizare mesajEpidaurus, pe 18 iulie 2014 - 16:22, a scris:

La cat vad ca esti de priceput la fel pateai si cu Android-ul. Intai documenteaza-te si dupa acea cumperi .


problema este ca poti sa fii priceputul pamantului,daca nu gasesti aplicatii compatibile pentru windows phone,degeaba zici tu,am apelat la baieti care sunt buni cu asa ceva se ocupa,si in concluzie tot mai destept si mai performant este androidul,eu nu zic ca este un telefon rau,doar ca este slabut la aplicatii,in rest foarte rezistent.pentru android se gaseste aplicatii garla,dar pentru windows phone mai tere sastepti mult si bine.

Editat de Mur_, 20 iulie 2014 - 13:40.


#6090
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.680
  • Înscris: 02.05.2014

Vizualizare mesajamiralfox, pe 18 iulie 2014 - 17:02, a scris:



barosane...problema este ca poti sa fii priceputul pamantului,daca nu gasesti aplicatii compatibile pentru windows phone,degeaba zici tu,am apelat la baieti care sunt buni cu asa ceva se ocupa,si in concluzie tot mai destept si mai performant este androidul,eu nu zic ca este un telefon rau,doar ca este slabut la aplicatii,in rest foarte rezistent.pentru android se gaseste aplicatii garla,dar pentru windows phone mai tere sastepti mult si bine.
Muzica in format .mp3 o copiezi in directorul "Muzica" de pe telefon.

#6091
dan_slack

dan_slack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.790
  • Înscris: 22.07.2006
Hai ca Windows Phone e cel mai tare! Posted image
Deci degeaba descarci/pui/copiezi ceva muzica pe SD card sau in vreun director facut de tine in tel.... ca nu-ti recunoaste fisierul... daca nu-l pui in Muzica.
Evolutie, nu gluma!
Sau am inteles eu gresit?!

Dar in WP 8.1 merge sa dau forward la un email cu attachments, iar inainte sa elimin/adaug din fisierele atasate?

#6092
5had3

5had3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.204
  • Înscris: 07.10.2006
În mod cert ai înțeles greșit. Dacă nu te-ai obosit să cauți/verifici nu văd de ce ți-ar explica cineva.

#6093
claudiuk3

claudiuk3

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 19.07.2014
am un lumia 520 cumparat pe abonament la cosmote si nu-i pot face update la lumia black......idei?

#6094
cristian.2506

cristian.2506

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 122
  • Înscris: 05.03.2007
Momentan am wp8.1 developer ... dar nu am primit niciun update la cyan daca fac downgroad la 8 primesc imedia updateu la 8.1 cyan ? Va rog sa-mi spuna cineva care a facut update ul sau care care stie sigur. Multumesc!

#6095
teroristul

teroristul

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 417
  • Înscris: 13.01.2008
Nu o sa primesti nimic imediat . Momentan cyan e disponibil pt 925 si 625.
Ori revii la 8 si astepti cuminte cyan ori stai cu 8.1 dev si astepti pana microsoft gaseste o metoda de update pt dev .

#6096
vlad_first

vlad_first

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 400
  • Înscris: 02.11.2007

Vizualizare mesajamiralfox, pe 18 iulie 2014 - 17:02, a scris:

problema este ca poti sa fii priceputul pamantului,daca nu gasesti aplicatii compatibile pentru windows phone,degeaba zici tu,am apelat la baieti care sunt buni cu asa ceva se ocupa,si in concluzie tot mai destept si mai performant este androidul,eu nu zic ca este un telefon rau,doar ca este slabut la aplicatii,in rest foarte rezistent.pentru android se gaseste aplicatii garla,dar pentru windows phone mai tere sastepti mult si bine.

Ei, daca "pentru android se gaseste aplicatii garla", fugi la garla.

Vizualizare mesajcristian.2506, pe 19 iulie 2014 - 12:22, a scris:

Momentan am wp8.1 developer ... dar nu am primit niciun update la cyan daca fac downgroad la 8 primesc imedia updateu la 8.1 cyan ? Va rog sa-mi spuna cineva care a facut update ul sau care care stie sigur. Multumesc!

Pe 520 n-a venit cyan, cand vine o sa primesti sigur. Lasa-l asa.

Editat de Mur_, 20 iulie 2014 - 13:42.


#6097
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.392
  • Înscris: 05.09.2013

Vizualizare mesajteroristul, pe 19 iulie 2014 - 12:26, a scris:

Ori revii la 8 si astepti cuminte cyan ori stai cu 8.1 dev si astepti pana microsoft gaseste o metoda de update pt dev .

Cum adica? Microsoft inca nu stie cum sa faca update-ul? Isi stoarce creierii cautand o metoda de update? Eu le-as sugera sa trimita un postas cu softul pe un stick sa bata din usa in usa poate are cineva un windows phone de updatat.

#6098
vlad_first

vlad_first

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 400
  • Înscris: 02.11.2007
:)) Ce-mi place cand unii sunt spirituali si mai si arata asta.

#6099
teroristul

teroristul

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 417
  • Înscris: 13.01.2008

Vizualizare mesajizometric, pe 19 iulie 2014 - 15:44, a scris:

Cum adica? Microsoft inca nu stie cum sa faca update-ul? Isi stoarce creierii cautand o metoda de update? Eu le-as sugera sa trimita un postas cu softul pe un stick sa bata din usa in usa poate are cineva un windows phone de updatat.


Microsoft a oprit momentan update.ul pentru cei care au Developer Preview din anumite motive . Intre timp cauta o rezolvare.
A sfatuit utilizatorii ca ori sa treaca inapoi la 8 ori sa stea cu 8.1 dev pana se gaseste o solutie .

#6100
vlad_first

vlad_first

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 400
  • Înscris: 02.11.2007

Vizualizare mesajteroristul, pe 19 iulie 2014 - 18:11, a scris:



Microsoft a oprit momentan update.ul pentru cei care au Developer Preview din anumite motive . Intre timp cauta o rezolvare.
A sfatuit utilizatorii ca ori sa treaca inapoi la 8 ori sa stea cu 8.1 dev pana se gaseste o solutie .

Daca ai informatia ar fi bine sa o spui pana la capat, ca speii lumea. E vorba de cei care folosesc telefoanele criptate cu BitLocker....adica " utilizatorii care folosesc telefoane conectate si gestionate de la locul de munca prin contul workplace ".

#6101
o-stil

o-stil

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 614
  • Înscris: 22.03.2008
Asta am tot zis si eu. Pentru cei care nu au BitLocker totul va fi in regula.

#6102
hansoloro2

hansoloro2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.131
  • Înscris: 10.03.2012
Bitlocker? Sa inteleg si eu

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate