Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

Samsung I8730 Galaxy Express

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
tciprian

tciprian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 19.02.2007
Buna ziua.
Imi puteti spune daca se poate si ce setari trebuie facute pentru a instala aplicatiile (jocuri) pe memoria microsd si nu in memoria interna la acest model de telefon GT-I8730 cu Android 4.1.2.
Multumesc anticipat pentru raspuns.

#20
sarp05

sarp05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 16.01.2013
pt a instala aplicatiile pe memoria microsd trebuie sa faci root la telefon poti sa te uiti pe youtube la tutoriale ... dupa ce ii faci root o sa pierzi garantia in cazul in care ai si nu prea renteaza .... pe memoria telefonului poti instala 3 jocuri mari gen asphalt 8 ...real racing 3 linistit iar restu de muzica ...poze... filme pe un card e suficient parerea mea ..

#21
ZorK

ZorK

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 01.08.2006
Il detin eu de vreo luna si ceva...

In principiu sunt multumit de el.Sa zic ca se misca putin mai bine decat s3 mini in browsing si in evident in benchmarkuri.De jucat nu m-am jucat pe el.Bateria este ok.Tinut pe 3G si utilizat normal spre putin,convorbiri,10-20 min de navigat,verificat facebook....Dupa 12 ore de utilizare mai am aprox 40% baterie.Ca si bube:are o mica sacadare uneori prin meniuri,sau la scroluri mici si camera uneori deformeaza culorile...

#22
Garm

Garm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.01.2014
Il folosesc din Mai 2013. Nu am avut nici o problema cu i8730. Bateria ma tine toata ziua, seara ajungind la 30-40% (internet, carti FB2, sunat, etc.) Camera nu are probleme. Incearca sa reformatezi smartul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate