Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

agricultura pe viitor

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
agrocon

agrocon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 04.02.2013

View Postvaleriu76, on 10 februarie 2013 - 13:18, said:

Imi pare rau ca te dezamagesc dar eu nu sunt depasit,eu incercam sa-l ajut cu cateva sfaturi pe catalin666 cum e pe aici la noi in tara cu agricultura ca nu se potriveste cu cei in Belgia asa ca degeaba dai exemple de acolo ca nu e la fel ca aici(subventii,samsareala de aici,piata de desfacere,salariile...etc) iar frate am zis asa la figurat ca acum tu ma vezi un dusman...sa fii sanatos ca asa sunt unii romani cand ajung pe afara...cu nasul pe sus...nu suporta sa te contrazici cu ei ca gata ii deranjezi si le devii dusman...nu-mi pasa ce iti sunt,n-ai decat sa te dai mare in continuare si sa spui tu ce bine e in Belgia si cum sta treaba pe acolo, ca ai uitat ce guvernanti avem noi pe aici si cata birocratie avem,nu putem sa ne comparam cu cei din europa,asa ca daca poti ajuta-l pe catalin666 cu sfaturi ce il pot ajuta aici in tara nu in Belgia ca degeaba ii spui ce-i acolo ca nu-l ajuta cu nimic asta.

1.poate ca m-am esxprimat gresit , formularea corecta este : "tu ma consideri  dusman" , asa am inteles din postarea ta.

2.Ca sa nu te mai deranjez , ramân la nivelul de cititor
3.Pentru moderator : daca considerati sa ma banati ,nu- bai, nu vreau sa creez un precedent , imi fac cont cu numele real.Mea culpa , nu am citit regulamentul acestui forum.

Edited by agrocon, 10 February 2013 - 19:09.


#56
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,961
  • Înscris: 29.04.2006
suntem pe un forum public, asfel fiecare are dreptul la o parere atata timp cat ea este pe subiect si e normal sa apara puncte de vedere contradictorii, iar divergentele ar trebui tratate constructiv pentru ca din acestea putem progresa si nu sa se ajunga la jigniri.

#57
Armand_07

Armand_07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 02.05.2005
agrocon eu vreau sa aud mai multe legat de felul tau de a vedea lucrurile . daca ai timp si nu te deranjeaza da-mi te rog pe privat o adresa de email. multumesc

#58
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Eu cred ca o s-o ia pe verticala.

#59
catalin666

catalin666

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 17.01.2013
imi puteti spune daca stiti cumva ceva despre sistemele de incalzire pentru sera , cele mai econome . ms anticipat

Edited by catalin666, 28 February 2013 - 15:08.


#60
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
cele mai ieftine sunt cele in care tu obtii combustibilul per kW cat mai ieftin.

#61
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
ati observat obsesia pentru cuvantul "sisteme"
cand te duci sa cumperi o fereastra, nu ti se vinde o fereastra, ci ti se vinde "un sistem de ferestre" . Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate