Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Far Cry 3...asteptarea a luat sfarsit !

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#37
the1one

the1one

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 27.01.2009
Mafia 2 desi este din 2010 are grafica destul de ok si un story line excelent.Far cry 3 m.a plictisit din primele 10 minute.Dezamagitor

#38
Goenitz

Goenitz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 01.08.2007
Am nevoie  de salvari la acest joc .  Daca se poate  exact acolo unde o intalnesc prima data pe Citra si ma pune sa ma duc dupa 3 relicve parca....

#39
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008
Eu l-am terminat,insa cred ca  cel putin pentru varianta multiplayer isi merita banii...Posted Image

Edited by mobilewave, 29 December 2012 - 11:10.


#40
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008

 December, on 29 noiembrie 2012 - 17:31, said:

Eram pe full si nu-i placea procesorul. Cica tre sa ai I7 sa-l joci la maxim Posted Image

CPU
Optimal: Intel Core i7-2600K/AMD Bulldozer FX4150 or equivalent quad-core
You Have: AMD Athlon™ II X4 645 Processor


Eu am un pc mai vechi(4 ani) ,insa pe configuratia mea Amd Athlon 64 x2 4400+ 2.30 Ghz,Windows 7 Ultimate 32 Bit,4 Gb Ram,ATI Radeon HD 4870 1 Gb Ram cu toate setarile pe mediu si rezolutie 1440x900 (Asus VW193S)  se misca foarte bine.Am incercat si cu toate detaliile pe High,a mers fara probleme exceptie doar faptul ca cooler-ul a devenit un pic mai zgomotos Posted Image

Edited by mobilewave, 29 December 2012 - 11:38.


#41
seferrer

seferrer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.03.2013
am si eu o problema cu u play cu acel cd key??va rog ajutati-ma

#42
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,879
  • Înscris: 06.01.2008
Pai ce problema anume ai cu cheia de inregistrare? De unde ai cumparat jocul?

#43
seferrer

seferrer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.03.2013
nu l-am cumparat....l-am tras dupa warez_spam

fi...le..list

#44
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,879
  • Înscris: 06.01.2008
[ http://3.bp.blogspot.com/_gWQaU40PH24/TQrrAq1H3sI/AAAAAAAAJ74/n1uDMSTPSec/s1600/Epic_Facepalm_by_RJTH%255B1%255D.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Pai cum sa poti inregistra jocul cu o cheie piratata? Bine ca nu ai pretentia sa-ti dea cei de la Ubisoft jocuri gratis!

Edited by Hider141, 02 April 2013 - 07:36.


#45
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013

 seferrer, on 01 aprilie 2013 - 21:28, said:

nu l-am cumparat....l-am tras dupa warez_spam

fi...le..list
Nu ai voie cu piraterie pe acest forum.

#46
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010
a aparut si DLC la joc.

#47
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
O porcarie de joc, DRM incontinuu pe single player, o grafica medie. Problema cea mai mare e ca-i plictisitor, exact ca si FC2. Inamicii mor mai usor, in schimb trebuie sa vinezi, sa culegi frunze, sa mama naibii. Pentru cei cu mult timp si multa rabdare poate e ok.

#48
Sexosul

Sexosul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 28.11.2012
Excelent joc!
Dupa ce il termini ai asigurata diploma de agricultor calificat specializat in cules roade.

#49
george27

george27

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 14.03.2007

 Sexosul, on 21 iunie 2013 - 17:23, said:

Excelent joc!
Dupa ce il termini ai asigurata diploma de agricultor calificat specializat in cules roade.

...si de macelar cu autorizatie. Poti lucra in afara pe salarii colosale :)

#50
Gandalf_123

Gandalf_123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 29.05.2013
>Dupa ce il termini ai asigurata diploma de agricultor calificat specializat in cules roade.
>...si de macelar cu autorizatie. Poti lucra in afara pe salarii colosale

Cel mai simplu e să te inspiri din western-uri cu Clint Eastwood. Intră ceata de răufăcători cu camera de filmat din spate și sparge încăperea în bucățele mici. Când rămân fără gloanțe camera se rotește la 90 de grade și apare Clint cu pistolul scos și gata să tragă în exact aceeași încăpere, după care îi termină.

Morala: Când răufăcătorii vin dintr-un loc e important să fii la 90 de grade față de punctul de intrare în scenă.
Morala nr 2: Cu un cuțit în mână teleportat pe o planetă vecină cu cea a extratereștriilor îți construiești o flotilă spațială de atac manevrată automat de calculatoare și salvezi Pământul. Far Cry 3 nu ajunge la o asemenea performanță.

#51
bogdan_z

bogdan_z

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,333
  • Înscris: 14.01.2012
Foarte frumos jocul, il recomand tuturor! Posted Image

Pro:
-faci produse utilizand ingredientele din natura. exemplu: culegi un tip de planta, faci seringi pt viata, vanezi caini ca sa faci portofele, alt animal pt un rucsac. Dar are o capacitate maxima, daca vrei ceva mai mare, vanezi animal in cantitati mai mari, faci rucsac mai mare. La fel ca pt purtatorul de arme (maxim 1, 2, 3, 4 arme, depinde) si cate si mai cate alte produse .

-alternanta zi-noapte, senin-ploaie, animale multe, poti sa fugi de ele sau poti sa le infrunti, inclusiv in ocean, dar doar de pe barca, poti zbura, merge cu masina, sari ca in filme cu masina in cascada, iesi din masina, inoti ca sa scapi de inamici.

-barca dotata cu mitraliera, fie stai la volan, te aproprii de un port inamic (steag rosu), intri in port, treci repejor (CTRL) la mitraliera (cu munitie infinita!), faci prapad cu arma aceea, se ridica steagul albastru, gata, e teritoriul tau.

-poti cuceri baze care iti ofera produse, salvari (eu am jucat la cineva versiunea piratata si am putut salva, fara nicio problema, intre timp mi l-a facut cadou altcineva original..), fast-forward (foarte utila, ca sa nu te intorci pana la o baza ca sa salvezi, poate mori intre timp..), misiuni (asasinate de pirati, animale), curse de barci, masini (prim ajutor), CONCURSURI de aruncat cutite (daca tot joci la miza $50, 99% castigi, aduni banii ca un Boss), poti cuceri turnurile radio (e mai eficient decat sa cumperi hartile), iti ofera arme gratuite, doar sa le platesti munitia si dotarile lor.

-imi place ca poti juca in 2 moduri: stealth sau Rambo. Eu incerc sa joc stealth, am dat bani grei pe un sniper, l-am dotat la greu, desi i-a disparut zoom-ul cand am luat luneta de si mai mare capacitate.

-miros autentic de Africa, I-le Caraibe (accentul amicului ochelarist de zici ca e jamaican), monumente, statui pline cu ascunzatori, anumite bauturi care te duc intr-o lume paralela (un fel de droguri), imbracaminte, culori ale pielii, animale avand un AI dezvoltat, ca si oamenii, care nu se duc mereu la primul zgomot de piatra aruncata intr-un loc strategic...

Contra:
-Cand te duci sa cuceresti bazele, esti de unul singur, prietenii tai vin doar atunci cand ai terminat sa o cuceresti si in rest nu te ajuta.

-Nu ma pricep la animale, sunt unele animale pe care nu le cunosc dupa nume, doar dupa imagine.

-Nu imi place ca nu poti aduna plantele intr-un singur loc, eu am rucsacul plin mai mult de plante, si am constatat ca nu iti trebuiesc atatea.

-Am mereu presimtirea ca voi ramane fara plante, animale etc, nu stiu daca se regenereaza.

-Pentru a incarca armele trebuie sa te duci pana la baza ca sa ti le incarci, neplacut daca ramai fara munitie in mijlocul bataliei.

-Armele nu au capacitate de stocare a munitiei prea mare... e mai simplu sa le iei arma de la inamici, 90% din cazuri sunt AK-47-uri.!

EXCELENT, Ubisoft !

Edited by bogdan_z, 16 July 2013 - 09:34.


#52
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
E frumos? sau porcarie ca Far Cry 2.....

#53
bogdan_z

bogdan_z

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,333
  • Înscris: 14.01.2012
Este Excelent.
Mult mai bun la FC1&2, just cause 1,2 etc.

Am dat mai sus argumentele mele personale.

#54
bogdan_z

bogdan_z

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,333
  • Înscris: 14.01.2012
Este incredibil, am ajuns la misiunea cand trebuie sa ard nu stiu ce hectare de droguri, pana sa ajung acolo am luat un planor, am aterizat in copaci (noroc ca aveam 4 sloturi de viata :lol: ), apoi am mers in stilul stealth pana la baza, erau 2 oameni, i-am luat cu sniperul, ma rog, aici unele bug-uri, ar trebui sa moara din prima la astfel de arme, dar ma rog.. apoi a venit nu stiu ce nebun cu un cutit, l-am luat si pe ala, da-i foc la un hectar, dar apoi a inceput ploaia :lol: .
Ce tare!

Si nici nu ma chinui sa dau cu prea mult foc, doar dai click scurt sa se aprinda o planta si focul se extinde rapid.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate