Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster,se poat...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Recomanadare placa video

- - - - -
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#55
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
La PCGarage , sa nu se considere reclama . :)

#56
Sexosul

Sexosul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 28.11.2012
Nu, se poate considera chiar țeapa pentru ca este unul din cele mai scumpe magazine pentru cei care isi pot ridica singuri produsele.


#57
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Cum adica se considera teapa ? Pretul afisat sau ? Posted Image Pentru mine e ok , am mai comandat de la ei sunt seriosi ..
Ti-am zis pentru mine nu conteaza ca acea placa video are nu stiu ce in plus,pentru mine vreau doar un magazin online serios,am vazut ca o sa primesc si un joc gratuit,astept sa vad ...

Edited by Razvan11, 03 December 2012 - 10:26.


#58
Sexosul

Sexosul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 28.11.2012
Eu alegeam alt magazin pentru ca vand acelasi produs cu 20 lei mai ieftin. Dar, ma rog, locuiesc in Bucuresti si are balta peste pe alese.

#59
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Daca as fi locuit in Bucuresti as fi mers sa iau de unde e mai ieftin,chiar daca nu eram tocmai pe langa magazinul respectiv,dar ..asta e..Posted Image Astept ca vad ca tot comanda in desfasurare e,nici o modificare de sambata .Oricum de pe PCGarage e mai bine decat sa ma duc la magazinele de la mine din oras,din ce am vazut unele preturi la componente sunt mai ridicate,si asa mai bine dau un click si astept curierul sa imi bata la usa .

Edited by Razvan11, 03 December 2012 - 15:50.


#60
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Inca nici un semn de la PCGarage,am luat eu un adaptor asta e,daca vine in plus,sa fie :D!

#61
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Pff,acum vad ca placa video e indisponibila iar comanda mea tot preluata de sambata e,o mai primesc ? Ce credeti ?

#62
Sexosul

Sexosul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 28.11.2012

 Razvan11, on 03 decembrie 2012 - 18:17, said:

Inca nici un semn de la PCGarage,am luat eu un adaptor asta e,daca vine in plus,sa fie Posted Image!
Eu ti-am spus ca vorbeai cu scriptul in ziua cand ai comandat.

#63
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Pff,deci sa nu ma astept la prea multe sperante ?
Totusi de atunci tot scrie comandat la furnizor,am cerut sa imi raspunda,sunt curios daca imi raspund maine,sper sa fie asa ca daca e sa nu aiba sa pot sa ma orientez spre alt magazin .

Edited by Razvan11, 03 December 2012 - 19:59.


#64
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Se pare ca,comanda a ajuns in cursul pranzului la PCGarage pentru ca vad ca e pregatita de livrare,de dimineata la ora 9 mi-a scris ca,au dat comanda si ca azi ar veni,si se pare ca a venit(din cate vad)acum astept sa o primesc,ce-l mai probabil maine o voi primi. :D

#65
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Mda,comanda a fost predata azi la Fan Courier sper sa ajunga maine la mine .

#66
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
A venit placa video acum vreo ora e super,e mica,ventilatorul nici nu se aude,vad ca temperatura la placa video e de 31-32 de grade cu,cooler-ul setat la 30% , jocuri nu am prea jucat sa va zic ceva :D .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate