Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Allview Alldro 3 Speed DUO

- - - - -
  • Please log in to reply
307 replies to this topic

#307
andy2013

andy2013

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 13.03.2013

View Postanyidyoulike, on 05 noiembrie 2015 - 21:48, said:

Te rog da-mi mai multe detalii ca vreau si eu sa comand. Un link, cod de produs, etc. Multumesc.
link aici http://www.aliexpres...5.html  codul e 4599150 daca scrii asta pe aliexpress o sa iti apara tt ce gaseste cu codul asta....aici a fost cel mai ieftin unde am gasit....comanda dureaza in sensul ca din momentul in care platesti si pana ajunge la tine trece aproape o luna (pt cablu mai precis sunt 20 de zile si asta pt ca a facut o escala prin olanda si fiind trimis de acolo nu a mai trecut prin vama noastra)....bateria trebuie sa o primesc curand, ca status ea este in romania dar venind direct din china mai mult ca sigur trece prin vama, venind direct pe acolo nu via olanda sau suedia

#308
andy2013

andy2013

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 13.03.2013
Azi am primit bateria......a trebuit sa astept ca vama romana sa se miste......(8 zile, eu primind avizul pe 10 insa nu eram in Bucuresti). Am montat-o deja in tableta si totul pare in regula, acum ramane de vazut autonomia.....ei zic ca bateria e de 9200 desi am dubiile mele.Dimensiunile sunt bune insa va recomand sa asezati bateria cat mai aproape de marginea inferioara (chiar peste partea neagra si cat mai aproape de firele de la DC-alimentare) pt ca cel putin la mine, display-ul era jenat de prima pozitionare si se vedea pe ecran ca este presat din spate. Va recomand daca faceti comanda pe aliexpress sa va duceti cu extras de cont cu suma platita catre ei, eu am fost prevazator si pentru ca doamna de la vama m-a considerat corect (desi fie vorba intre noi obiectul meu nu reprezenta obiect de vama pt ca era marcat "gift" caz in care valoarea trebuie sa fie peste 45euro) m-a lasat sa plec cu el fara a plati nimic.....vedem daca se repeta schema si cand o ajunge tastatura de laptop :))

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate