Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Recomandare mouse wireless!

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
pufarin

pufarin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,597
  • Înscris: 21.02.2006
Tu crezi ca nu am altceva mai bun de facut decat sa testez mausi pe diferite suprafete? A cerut @Al3csutzul o recomandare, i-am facut o recomandare decenta dupa parerea mea si atata tot!

#20
Arkouda

Arkouda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,388
  • Înscris: 10.12.2011

View Postpufarin, on 14 noiembrie 2012 - 08:26, said:

Tin bateriile incredibil de mult, se opreste singur si merge pe orice suprafata, este, dupa parerea mea, un best buy.

Pai atunci n-o mai arde cu minciuni care induc omul in eroare, ok?

Si da, cred ca nu ai altceva mai bun de facut daca totusi ai timp de posturi incorecte si luat cu lumea in dinti.

Edited by Arkouda, 14 November 2012 - 10:46.


#21
pufarin

pufarin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,597
  • Înscris: 21.02.2006
Cred ca ai probleme grave copile, pe cutie asa scrie ca merge pe orice suprafata, ce vroiai sa testez toate materialele inainte sa postez ca sa fi tu multumit ?

#22
Arkouda

Arkouda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,388
  • Înscris: 10.12.2011
Pe cutia la un mouse de 9 euro  no name poa' sa scrie orice. Asta nu inseamna ca tu crezi ca gugustiucul si imprastii informatia pe forumuri.

Se pare ca Logitech intelege altceva prin "orice suprafata" si vrea bani de 6-7 ori mai multi decat chinezu'. Or fi stiind ei de ce.

#23
Al3csutzul

Al3csutzul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,833
  • Înscris: 19.07.2006
Serios,o firma ieftina si nu chiar proasta,am avut de la ei ceva si chiar am fost multumit pe deplin.

Anyway, toti mousii misca  cursorul pe ecran, mie imi trebuie ceva precis  ,fiind primul mouse wireless ever care l-am probat microsoft v4000 (mouse nu tastatura)  ,m-a dezamagit profund,asa ca o sa ma indrept spre logitech pe fir la propunerea lui arkouda!

thx

#24
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
am avut microsoft (cred ca 4000) si a fost foarte prost... nu mai stiu exact dar am avut niste probleme cu rotita si cu piciorusele pe care sta. pana la urma mi-am bagat picioarele in el si l-am faramat.
dupa am trecut la un mouse logitech optic wireless media play sau ceva de genu (o gramada de butoane pt multimedia). foarte bun, l-am stricat ca prostu.
in continuare am folosit diverse jeguri cu fir. total dezamagit.
mi-am spus ca vreau precizie, asa ca am nevoie de un laser. precizie si simplitate plus durata mare de viata a bateriilor. am ales logitech mx505. super multumit, il am de peste un an. nici nu am dat mult pe el, 147 lei.
fa-ti un bine si alege o scula buna care sa nu-ti dea dureri de cap.

#25
usd

usd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 30.05.2012
http://www.logitech....less-mouse-M325 Scroll incredibil, autonomie incredibila, led ft discret pentru a indica daca bateria e ok, materiale de calitate (cauciuc pe laterale) etc etc

Edited by usd, 16 November 2012 - 06:46.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate