Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Cablu de date pentru Sagem My z-5

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
pub

pub

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.11.2005
Are cineva de vanzare un cablu de date pentru acest tip de telefon?

#2
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
ce fel de mufa are ? cred ca e compatibil cu restul cablurilor pentru sagem (de la myx 1 pana la myx 8 , toate au acelasi tip de mufa, la fel cu cel de incarcator)

#3
pub

pub

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.11.2005

View Postshobi, on Nov 10 2005, 13:12, said:

ce fel de mufa are ? cred ca e compatibil cu restul cablurilor pentru sagem (de la myx 1 pana la myx 8 , toate au acelasi tip de mufa, la fel cu cel de incarcator)


Nu merge. My picture and sound imi da mesaj ca com3: this port doesn't seem to be an external port of your PC. Sti cumva ce ar putea sa aiba. Daca scot telefonul imi da mesajul cerificare port. Deci vede ca ar fi ceva acolo. Ca si mufa cablul se potriveste

#4
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004

View Postshobi, on Nov 10 2005, 13:12, said:

ce fel de mufa are ? cred ca e compatibil cu restul cablurilor pentru sagem (de la myx 1 pana la myx 8 , toate au acelasi tip de mufa, la fel cu cel de incarcator)

Nu neaparat dear shobi, chiar daca au aceeasi mufa (respectiv de incarcator) nu prea sunt compatibile. Pe vremea cand aveam Sagem Myx5-2 aveam un cablu (si inca il mai am) de Sagem Myx5. Nu prea functiona. Am incercat cu un Myx1 si nu mergea deloc. In schimb cu Myx5 mergea perfect.


Vis-a-vis de topic, cauta si tu ca lumea (desi nu prea cred ca vei gasi) un cablu compatibil. Poti sa incerci sa le dai un mail celor de la Sagem. Sunt destul de promti si de draguti in a raspunde mail-urilor.

#5
lazio1994

lazio1994

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 17.11.2004
eu am IRDA(luat d p net) si-mi mere foarte bine!am luat programele ptr sunte.poze, agenda, sms si-mi fac transferul d pe telef pe calc si invers destul d usor!! :coolspeak:

#6
yuly

yuly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 12.04.2002

Quote

Are cineva de vanzare un cablu de date pentru acest tip de telefon?


incearca aici

daca iti cumperi spune-ne si noua cum merge...daca sunt sau nu probleme

Edited by yuly, 21 January 2006 - 15:28.


#7
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

View Postlazio1994, on Nov 19 2005, 01:48, said:

eu am IRDA(luat d p net) si-mi mere foarte bine!am luat programele ptr sunte.poze, agenda, sms si-mi fac transferul d pe telef pe calc si invers destul d usor!! :coolspeak:

Omule Sagem myZ-5 nu are Ir-DA , deci optiunea asta cade din prima .

Din cate am vazut pe situl acela cablul de date necesar este compatibil doar cu seria myZ si myC , care acestea au o mufa mai ingusta decat cele din seria myX si posibil ca aranjarea pinilor sa nu fie acceasi ca la seria X .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate