Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Cum se pariază online folosind cardul de credit!?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
EtnicUngur

EtnicUngur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 21.06.2012
Ce case sunt de încredere și care acceptă pariul online: Am găsit SUPERBET care doar afișează biletul online... sau nu am nimerit eu cum se face plată cu cardul.

#2
mateimateimatei

mateimateimatei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 07.03.2011
OMG.
Aethere tu nu stii sa gatesti ,nu stii sa pariezi.
Ce dracu stii sa faci ?

#3
EtnicUngur

EtnicUngur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 21.06.2012
Păi bre... ca băiat nici nu o să fie nevoie de cunoștințe de gătit.
Pariat online chiar nu știam că este obligatoriu să știu... așa cu deplasat la cazinou știu: dar mă iau cu altele până acolo + cât stau pe acolo.

#4
mateimateimatei

mateimateimatei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 07.03.2011
Iti fac cont pe o casa de pariuri Bwin de preferat.
Si trebuie sa scrie undeva casierie sau ceva de genu,intri pe accea optiune dupa care tre sa ai ceva de genu depune.Acolo bagi datele de pe card si gata treci la treaba.

#5
EtnicUngur

EtnicUngur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 21.06.2012
Așa amice: Să caut și eu despre ăștia și restul: Sunt prea bătrân și prea leneș să mă duc să stau la coadă la casierie.

#6
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
Aand in vedere ce nume ti-ai ales te-as trimite in ungaria,ca astea de pe la noi nu stiu daca au si in limba bozgoreasca.....

#7
Isildor

Isildor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 27.12.2011
bwin sunt mari țepari. pune la Pinnacle - au si cote mari si sunt seriosi. la bwin o sa vezi 1.83 la egalitate. la pinnacle e 1.94

eu zic sa depui suma minima. intotdeauna primii bani pariati online vor fi pierduti

#8
EtnicUngur

EtnicUngur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 21.06.2012

 george_eu25, on 24th June 2012, 13:24, said:

Aand in vedere ce nume ti-ai ales te-as trimite in ungaria,ca astea de pe la noi nu stiu daca au si in limba bozgoreasca.....

Rasist.

 Isildor, on 24th June 2012, 14:28, said:

bwin sunt mari țepari. pune la Pinnacle - au si cote mari si sunt seriosi. la bwin o sa vezi 1.83 la egalitate. la pinnacle e 1.94

eu zic sa depui suma minima. intotdeauna primii bani pariati online vor fi pierduti
Eu am văzut că se pot verifica biletele online pe:
http://www.casapariurilor.ro/
http://www.superbet.ro
Automat am zis că se și poate paria: Mi-am făcut cont și mă lasa să îmi fac biletul... dar când să plătesc: Sunt invitat să vin în magazinele FIZICE... pe sistemul: Ce rost mai are să pierd timpul pe internet când până la urmă tot trebuie să fac drum în casa de pariat!? DAMMM DAMMMM DAMMMMM
Cică alea online sunt scutite de impozit și alea astea!?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate