Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

Battlefield 3

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1
MaestroNOS

MaestroNOS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.06.2011
Am instalat de doua ori battlefield 3 de pe torente diferite si cand am intrat in joc am vazut ca erau in rusa. nu pot sa joc un asemenea joc in rusa. Stie cineva un link de unde pot sa il descarc in engleza?

#2
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007

View PostMaestroNOS, on 29th May 2012, 11:39, said:

Am instalat de doua ori battlefield 3 de pe torente
:nonobad: :nonobad: :nonobad:

#3
have_dreams

have_dreams

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 01.06.2010
Softpedia nu incurajeza pirateria. Lasa torrentele si pune mana pe lopata, daca vrei Battlefield.

#4
-DAMON-

-DAMON-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,648
  • Înscris: 26.06.2011
busted.

#5
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,529
  • Înscris: 17.04.2006
http://www.battlefie...ld3/pc-download

#6
MaestroNOS

MaestroNOS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.06.2011
m-am interesat cat e pe emag. cine se ofera sa imi dea 200 de lei pentru un joc care intr-o saptamana il termin

#7
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,879
  • Înscris: 06.01.2008
Da'  cine te obliga sa-l termini intr-o saptamana? Sau esti doar un alt 'luzar' ce habar n-are de multiplayer?
P.S.: cateodata asa imi doresc sa se nasca un al doilea Vlad Tepes, am mai scapa de asemenea subiecte de pe softpedia.

Edited by Hider141, 29 May 2012 - 11:02.


#8
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

View Postlucifer76, on 29th May 2012, 11:44, said:

:nonobad: :nonobad: :nonobad:
Da close,nu stii sa dai?

#9
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,879
  • Înscris: 06.01.2008
Nu are cum sa inchida topicul. Din cate stiu doar Super moderatorii si Adminii pot inchide topicuri in orice sectiune, in afara de cele moderate de ei. Iar pe sectiunea "Jocuri & Console" moderatori sunt aiptek, ReKo, Silviu si Codename, dintre care doar 1-2 reusesc sa intre aproape zilnic pe forum.

Edited by Hider141, 29 May 2012 - 11:11.


#10
reventon

reventon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 19.12.2008
Eu am dat 50 lei pe o licenta de BF3 a cuiva care o primise pe un cupon cand si-a luat o placa video noua.

Cum spun si cei de la DICE: singleplayer-ul este un tutorial pentru multiplayer. Nu face campania cat face multiplayer-ul. Daca nu as fi prins "oferta" as fi dat pe el 180 lei (acum cateva luni).

#11
RegeleLeu

RegeleLeu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 564
  • Înscris: 15.05.2012
Pai poate juca multiplayer cu el piratat!?

#12
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,879
  • Înscris: 06.01.2008
Nu prea poate. Eventual cu Garena sau alta solutie, dar din exprimare reiese ca multiplayerul e o nebuloasa, el fiind interesat doar de campania singleplayer de 2-3 ore.

#13
RegeleLeu

RegeleLeu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 564
  • Înscris: 15.05.2012

View PostHider141, on 29th May 2012, 12:46, said:

Nu prea poate. Eventual cu Garena sau alta solutie, dar din exprimare reiese ca multiplayerul e o nebuloasa, el fiind interesat doar de campania singleplayer de 2-3 ore.
Eu ma plictisesc de single player... doar Delta Force am reusit sa duc la capat toate seriile pe single player: Deja începeau misiunile sa fie identice, a fost nasol dar am tras tare sa îl termin.
Mobile Forces este ultimul joc dus la capat în single player(toate misiunile - plictisitor si anost ca trebuia sa pun bomba de 4-6 ori la aia în baza... pierdeam timp pe drum fara sa împusc pe nimenea).
GTA Vice City/GTA San Andreas joc single player si înca îmi place.
Ultimul GTA nu îmi merge.
Curiozitate ca tot suntem la capitolul MULTIPLAYER!? Vice City/San Andreas merg multiplayer!? - Momentan nu mai sunt instalate în pc ca am facut curatenie... ca verificam singur.
CS jucat cu cunostinte este bestial + jucat fara coade ca strica tot jocul: Când intru singur în CS si ajung pe adrese sinistre în care ai triseaza... îmi taie tot cheful.

#14
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010
Ma intereseaza si pe mine un cod de BF3 de la placi video :D sa iau mai ieftin.

#15
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 28.12.2008

View PostRegeleLeu, on 29th May 2012, 12:58, said:

Curiozitate ca tot suntem la capitolul MULTIPLAYER!? Vice City/San Andreas merg multiplayer!?

Da, însă San Andreas este mult mai popular. Cu un simplu search pe Google găsești ce îți trebuie, de fapt e un sigur progrămel de care ai nevoie (evident, pe lângă jocul propriu zis).

#16
RegeleLeu

RegeleLeu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 564
  • Înscris: 15.05.2012

View Postdriftking91, on 29th May 2012, 13:05, said:

Da, însă San Andreas este mult mai popular. Cu un simplu search pe Google găsești ce îți trebuie, de fapt e un sigur progrămel de care ai nevoie (evident, pe lângă jocul propriu zis).
O sa caut: Eu tot timpul bagam parole si omoram la nimereala.
SPER sa gasesc ceva loc din românia... asa patesc si cu cs de joc pe alea straine si este infect.
România nene sa fie FUN.

#17
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,879
  • Înscris: 06.01.2008
Pe garena erau multe servere romanesti ultima dat acand am verificat.

#18
reventon

reventon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 19.12.2008

View Postevon, on 29th May 2012, 13:02, said:

Ma intereseaza si pe mine un cod de BF3 de la placi video :D sa iau mai ieftin.

Eu am prins pe un forum de-al pcgarage la rubrica publicitate pe cineva care vindea astfel de licente si am cumprat 2, dar acum nu mai are. Gasesti sigur cont origin pe la 100 lei.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate