Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Recomandari jocuri

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 587
  • Înscris: 29.03.2012
Salut !
Avand in vedere ca nu mai am ce sa joc , va rog recomandati-mi niste jocurii gen shooter si racer (curse) ,dar pot sa fie si din alte genurii( shooter si racer as prefera )!
Inafara de : nfs seria , gta seria ,splinter cell seria , call of duty seria , medal of honor seria , crysis 1 , 2 fri cry 1,2 the saboteur !

#2
ady6991

ady6991

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 119
  • Înscris: 24.02.2012

Vizualizare mesaj1marius1, pe 10th April 2012, 18:47, a scris:

Salut !
Avand in vedere ca nu mai am ce sa joc , va rog recomandati-mi niste jocurii gen shooter si racer (curse) ,dar pot sa fie si din alte genurii( shooter si racer as prefera )!
Inafara de : nfs seria , gta seria ,splinter cell seria , call of duty seria , medal of honor seria , crysis 1 , 2 fri cry 1,2 the saboteur !

Nustiu ce crezi u,dar mie imi plac MMO-urile/MMORPG-urile pentru ca se joaca online si e mult mai distractiv.Daca vrei sa te apuci de vreun MMO/MMORPG iti recomand:-LostSagaEU-un joc pvp cu o grafica foarte buna cu cerinte extrem de mici,si un gameplay foarte bun.
                                                                  -RubleFisghterEU-acelas tip ca LostSaga numai ca grafica ii unpic mai slaba dar gameplaty-ul este lafel de bun.
                                                                  -FreeJack-Un joc cu parckour foarte fain,cu grafica foarte buna,gameplay super,etc.
                                                                  -Metin2RO-deoarece este pe langa inca unul,singurul MMORPG in care nu gasesti doar romani+ca dupa primele 20 de lvl nu te mai lasi de el:))
                                                                  -LegueOfLegend - un MMO tip strategie PVP foarte fain,cu grafica si gameplay super,si cereinte mici!

Daca vrei sa te convingi de ele uitate pe Youtube.

#3
1marius1

1marius1

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 587
  • Înscris: 29.03.2012

Vizualizare mesajady6991, pe 10th April 2012, 18:01, a scris:

Nustiu ce crezi u,dar mie imi plac MMO-urile/MMORPG-urile pentru ca se joaca online si e mult mai distractiv.Daca vrei sa te apuci de vreun MMO/MMORPG iti recomand:-LostSagaEU-un joc pvp cu o grafica foarte buna cu cerinte extrem de mici,si un gameplay foarte bun.
                                                                  -RubleFisghterEU-acelas tip ca LostSaga numai ca grafica ii unpic mai slaba dar gameplaty-ul este lafel de bun.
                                                                  -FreeJack-Un joc cu parckour foarte fain,cu grafica foarte buna,gameplay super,etc.
                                                                  -Metin2RO-deoarece este pe langa inca unul,singurul MMORPG in care nu gasesti doar romani+ca dupa primele 20 de lvl nu te mai lasi de el:))
                                                                  -LegueOfLegend - un MMO tip strategie PVP foarte fain,cu grafica si gameplay super,si cereinte mici!

Daca vrei sa te convingi de ele uitate pe Youtube.
Mda am jucat metin2RO si freejack , dar nu vreau mmorpg deoarece stau prea mult la pc si din aceste jocuri devii si demendent!
Oricum mersi de parere!
Alte pareri?
Ceva jocuri?

#4
ady6991

ady6991

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 119
  • Înscris: 24.02.2012
Poi cel mai simplu mod de a gasi un joc fain pe placul tau este sa cauti pe Youtub! si am sati dau un mic exemplu la ce am gasit eu intrun minut.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3qz44epEgpk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Dar iti mai pot recomanda si MortalKombat9;MortalKombat vs DCuniverse;sau(am mai uitat sati zic de un mmo fain)BattleField heroes,un MMO tip shouter 3D cu grafica foarte buna,numai bun sati pierzi timpu.

Editat de ady6991, 10 aprilie 2012 - 18:16.


#5
dino_zaur12

dino_zaur12

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 136
  • Înscris: 01.04.2012

Vizualizare mesaj1marius1, pe 10th April 2012, 18:47, a scris:

Salut !
Avand in vedere ca nu mai am ce sa joc , va rog recomandati-mi niste jocurii gen shooter si racer (curse) ,dar pot sa fie si din alte genurii( shooter si racer as prefera )!
Inafara de : nfs seria , gta seria ,splinter cell seria , call of duty seria , medal of honor seria , crysis 1 , 2 fri cry 1,2 the saboteur !
http://www.metacriti...r_selected=2012

http://www.gamespot....mp;sortdir=asc#

Editat de dino_zaur12, 10 aprilie 2012 - 23:03.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate