Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 

Samsung Galaxy Y Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
epiend

epiend

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 24.04.2009
Buna seara! In lunga mea cautare de un smartphone in jur de 700 lei, am ajuns la Samsung Galaxy Y Pro. Modelul imi place foarte mult, eu avand preferinte pentru android + qwerty. As dori sa aflu niste pareri de la persoane care il au/l-au butonat/testat etc.
Sincer, principala mea grija e sa nu aibe probleme de genul restarturilor din senin in timp ce sunt in aplicatii/browser. Cel mai probabil il voi folosi pentru muzica, mesaje si aplicatii.

Cateva argumente Pro sau Contra?

#2
Rexob

Rexob

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 25.02.2012

View Postepiend, on 5th March 2012, 21:30, said:

Buna seara! In lunga mea cautare de un smartphone in jur de 700 lei, am ajuns la Samsung Galaxy Y Pro. Modelul imi place foarte mult, eu avand preferinte pentru android + qwerty. As dori sa aflu niste pareri de la persoane care il au/l-au butonat/testat etc.
Sincer, principala mea grija e sa nu aibe probleme de genul restarturilor din senin in timp ce sunt in aplicatii/browser. Cel mai probabil il voi folosi pentru muzica, mesaje si aplicatii.

Cateva argumente Pro sau Contra?
Eu zic ca daca nu te enerveaza ecranul mic,si vrei neaparat android+qwerty, http://telefonultau....-Pro-Black.html ar fii super.
Sau un http://telefonultau....Mini-Black.html ,fara qwerty..

#3
epiend

epiend

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 24.04.2009

View PostRexob, on 5th March 2012, 22:55, said:

Eu zic ca daca nu te enerveaza ecranul mic,si vrei neaparat android+qwerty, http://telefonultau....-Pro-Black.html ar fii super.
Sau un http://telefonultau....Mini-Black.html ,fara qwerty..

Multumesc pentru sugestie, dar incerc sa stau cat mai departe de SE, in special de xperia. Am avut probleme cu ele in trecut. Vreau doar sa ne rezumam la Galaxy y pro.

#4
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012

View Postepiend, on 5th March 2012, 21:30, said:

Cateva argumente Pro sau Contra?
Pro: e varza

Contra: e foarte varza.

Sony Ericsson Xperia Mini Pro e mult mai ok: http://www.gsmarena....p;idPhone2=3713

#5
epiend

epiend

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 24.04.2009

View Post101010, on 6th March 2012, 18:07, said:

Pro: e varza

Contra: e foarte varza.

Sony Ericsson Xperia Mini Pro e mult mai ok: http://www.gsmarena....p;idPhone2=3713

As dori niste argumente competente daca se poate, altfel comentariile sunt de prisos. Multumesc!

#6
orangfe

orangfe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 11.05.2008
Si pe mine m-ar interesa daca e ceva de el. Am vazut ca e la emag la 550 lei, dar am citit pe gsmarena ca ar avea probleme cu resetatul. E cineva care-l are deja si poate da mai multe detalii?

#7
gabib77

gabib77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 26.08.2007
Daca tot vreti asa ceva, mai puneti 150-180 lei si luati varianta DUOS.. eu il butonez de 2 saptamani si nu am ce sa-i reprosez decat faptul ca cele 4 taste de sus si touchpad-ul nu sunt luminate

#8
laur_vd

laur_vd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 16.01.2009
Eu am luat de curand un Y Pro B5510. M-am obisnuit cu el. Dar as avea o intrebare: am facut un shortcut (direct dial) pentru un contact din agenda ce are atasat o poza si imi apare alaturi cu litera M in coltul din stanga sus. de ce? Pot sa scot acasta litera?

#9
nellu

nellu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 03.09.2006
am si eu un B5510, stie cineva daca se gaseste o husa flip pe undeva pentru el, multumesc

#10
alex240887

alex240887

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.10.2012
Salut, am un luat de curand un samsung galaxy y pro si am o problema cu el, cand l-am luat avea o problema cu camera in sensul ca: intra pe camera se vede imagine dar cand dau sa faca poza sta putin dupa care imi da o eroare, ciudat este ca atunci cand intru pe camera video telefonul filmeaza si merge exact cu ar trebui, problema apare doar la camera foto. Telefonul cand l-am luat era root-at si am presupus ca poate aceasta ar fi problema, asa ca i-am facut unroot si update prin kies la ultimul firmware, dar tot nu a disparut problema. Eroarea care am primit-o inainte si o primesc si acum este "Camera fail errorcallback.on error (-2147483648)". Ma poate ajuta cineva cu un sfat sau are cineva idee care ar fi problema? Multumesc anticipat

#11
laur_vd

laur_vd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 16.01.2009
Ia uitati ce mesaj de eroare am capatat la al meu Samsung y pro b5510: error message handler.handlemessage(-1)
La activarea camerei foto primesc acest mesaj. Binenteles nu mai pot s-o folosesc. Pot sa rezolv cumva?

#12
Deyutzu_AR

Deyutzu_AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 21.03.2012
sunt fost utilizator de nokia E63 care m-a tinut destul de mult si mi-a fost primul telefon cu tastatura qwertty ...si am trecut pe un samsung b5510 care sper sa ma tina cel putin la fel de mult ca si nokia-ul... are 3g si netul se incarca foarte rapid in ciuda faptului ca are doar un microprocesor...pt cei impatimiti de jocuri , fb , twitter  , instagram etc pot adauga un card la el... bateria tine destul de ok chit ca nu il folosesc pe post de tableta , strict vb + sms + email ... pt cei care sunt impatimiti tel cu tastatura qwertty il recomand si pt cei ce nu isi permit un blackberry cu tastatura ...

Edited by Deyutzu_AR, 20 June 2015 - 22:37.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate