Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale
 Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...
 

Unde gasesc tipografie in Arad?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
tzzapu

tzzapu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 21.11.2009
Salut, aveti idee cumva unde as gasi o tipografie in Arad care sa-mi printeze un afis de 70cm x 50cm ? Am umblat astazi prin Arad dar nu am gasit niciunde una care sa-mi printeze asa ceva. Mi s-a spus ca sunt unele in Arad dar nu stiu unde sunt sau cum se numesc. Multumesc mult

#2
lestad_25

lestad_25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,317
  • Înscris: 28.07.2010

 tzzapu, on 6th February 2012, 18:00, said:

Salut, aveti idee cumva unde as gasi o tipografie in Arad care sa-mi printeze un afis de 70cm x 50cm ? Am umblat astazi prin Arad dar nu am gasit niciunde una care sa-mi printeze asa ceva. Mi s-a spus ca sunt unele in Arad dar nu stiu unde sunt sau cum se numesc. Multumesc mult
da intradevar sunt mai multe printuri sau tipografii ( tipografii sunt in pe langa UTA si undeva la  podgoria -coltul cu farmacia in unul din ganguri) dar pentru formatul ala sigur poti sa rezolvi in spate la primarie , pe strada care merge inspre judecatorie e in unu din demisolurile de pe frontul de case si mai e una in zona hotelului continetal , ca si reper e PROIECT ARAD, poti sa treci pe la virex, sau galeriile de arta poate cei de acolo stiu si alte printuri, cat despre preturi nu am nici cea mai vaga idee de preturile din arad, in oradea am printat A0 - 840*112 mm  full color pe foaie semi lucioasa cu 16 lei , dar am printat 14 bucati si am fost vreo 10 perosoane, mult spor la pedalat maine prin nameti

#3
Sharkan

Sharkan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.06.2008
Incearca Tipografia Gutenberg
www.gutenbergarad.ro

Au print 50x70. Sunt destul de bine dotati fata de alte tipografii din Arad.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate