Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Haine Sh ?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
dave

dave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 18.09.2005
:D
Salutare

:huh: Ce parere aveti de haine SH care sunt dezinfectate avand un miros specific cunoscut?
Va place mirosul de haine SH? -_-
:)

#20
masisu

masisu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 08.04.2005
salut. a scris cineva mai sus despre faptul ca a luat ceva dintr-un magazin sh si arata bine chiar si dupa o perioada destul de lunga de timp.
daca imi dati voie am sa subscriu la opinia sa, si exemplific ca am luat acum cca 4 ani!! 3 tricouri sh (ce e drept 2 din ele de marca - unul e nike si altul e adidas - ambele rosii- nuante diferite). ce vreau eu sa va spun e faptul ca arata neschimbate  chiar si dupa atata timp iar cusaturile intacte. stiu ca am dat calculat la pretul de atunci cam 1/3 din pretul unui tricou mediu de gasesti prin buticul de la coltul strazii - deci un pret rezonabil.
pot sa spun ca e pacat ca nu am timp acum sa mai umblu ca as mai face niste drumuri prin sh-uri.
incaltaminte nu as lua niciodata.
va salut .

#21
v_florina

v_florina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 13.12.2005
Salutari tuturor!
Parintii meu au avut un magazin sh acum cativa ani, si din cate stiu eu, toti importatorii si distributorii de la care cumparam marfa respectau legislatia referitoare la desinfectie samd. Si m-am facut si eu cu o gramada de haine de firma si de buna calitate. In ce priveste insa incaltamintea sau lenjeria de corp, as avea rezerve.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate