Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

Ce sporturi practicati?

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

Poll: Ce sporturi practicati? (146 member(s) have cast votes)

Ce sporturi practicati?

  1. Fotbal (37 votes [22.56%])

    Percentage of vote: 22.56%

  2. Baschet (34 votes [20.73%])

    Percentage of vote: 20.73%

  3. Handbal (5 votes [3.05%])

    Percentage of vote: 3.05%

  4. Volei (6 votes [3.66%])

    Percentage of vote: 3.66%

  5. Altul (82 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#55
rugby15

rugby15

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 08.08.2007
Fotbalul este un joc de domni practicat de golani pe cand RUGBY-ul este un joc de golani practicat de domni !

1. Atletism + Handbal 9 ani
2. Rugby 25 ani

#56
Vidike

Vidike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 31.07.2006
Am facut fotbal american aproape un an. Acum sunt cu sala.

#57
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
Fotbal, la nivel de juniori republicani, am jucat in 2 editii de campionat, puteam sa fiu promovat la nivel de divizia C, dupa aceea totul depinzand de mine,lipsa timpului, si faptul ca trebuia sa ma mut in alt oras m-au facut sa renunt.
Handbal 2 ani de zile
Tenis de camp de vreo 7 ani
Tenis de masa, m-am lasat de vreo 3-4 ani
Innot

#58
LauriciD

LauriciD

    señorită

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,984
  • Înscris: 10.07.2007
Am practicat handbal timp de 8 ani, dar de performanță. :)

#59
ruben_timisoara

ruben_timisoara

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,527
  • Înscris: 23.09.2006
inot

#60
Icansee

Icansee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 08.08.2008

View Postruben_timisoara, on Sep 4 2008, 15:46, said:

inot
si mie imi place inotul ;) , ma simt ca pestele in apa, dar in ultima vreme am practicat mai mult sport in pat :P

a si intr-o vreme jucam si baschet destul de mult :inlove:

"Always turn a negative situation into a positive situation.

Even when I'm old and grey, I won't be able to play it, but I'll still love the game.

I can accept failure, but I can't accept not trying.

Just play. Have fun. Enjoy the game.
"

Michael Jordan

Edited by Icansee, 04 September 2008 - 15:09.


#61
Stefy333

Stefy333

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 20.01.2008
Eu practic fotbalul.....este sportul meu preferat :coolspeak: !Joc la Dacia Braila de 8 ani si antrenoru vrea la anu sa ma bage la echipa mare sa joc in campionat :notangel: .......chiar daca echipa o duce cam rau macar eu scot ceva banuti :coolspeak:

#62
aLl3_CS

aLl3_CS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 18.07.2008
Desi sunt in echipa de volei a scolii ;) tot  fotbalul e sportul meu preferat :thumbup: Eu consider ca e cel mai spectaculos sport:D

#63
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Oau! :D

Au trecut 6 ani de când am deschis acest topic...
Între timp n-am mai jucat baschet cam de 3 ani, m-am boșorogit! Mai merg la înot așa de relaxare și câte-o alergare de 3 km de câteva ori pe săptămână...

#64
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Fotbal: 2 meciuri, 3 antrenamente saptamanal. Baschet 20 de minute zilnic in timpul saptamanii. Inot si volei pe plaja in weekend. Aruncatul cu privirea in rest.

#65
volley3

volley3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 24.07.2007
Am inceput pe la 8 ani cu innotul, dar doar pentru a invata sa innot (nici acum nu stiu bine, da` tot nu ma inec).
Apoi am facut vreo 4-5 luni fotbal, jucam mijlocas dreapta, pana cand a fost un turneu in Italia unde nu mi-am permis sa merg si apoi n-am mai fost bagat in seama.
Dupa aceea, in clasa a 5-a m-am apucat de volei si nici acum in a 9-a nu m-am lasat. In clasa a 5-a am invatat, in a 6-a eram rezerva in echipa scolii si am luat locul 2 pe zona, in a 7-a am fost titular si am luat locul 5 pe tara la Olimpiada Sportului Scolar, tinuta la Satu Mare, iar anul trecut in a 8-a locul 3 in finala tinuta la Ploiesti.

Acum, la liceu, am trecut de faza pe oras unde am fost 8 echipe, si mergem pe judet.

Pacat ca lumea nu prea practica acest sport frumos si in care daca nu gandesti nu ai ce cauta, desi la Satu Mare si la Ploiesti am vazut niste baieti care isi dadeau sufletul.

Bafta tuturor ;)

#66
popeles

popeles

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 24.05.2007
Am facut 10 ani de karate, dar din pacate anu trecut am incetat activitate din anumite motive. Pot sa zic ca l-am facut de performanta, am avut rezultate si pe plan intern dar si european. In rest, imi place foarte mult biliardul si snookerul, cateodata mai joc fotbal, iar mai demult jucam si tenis de masa, n-am mai jucat de mult dar vreau sa incep iar.

#67
evil_k1d

evil_k1d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 28.09.2008
Fotbal, handbal, sah si atletism in trecut. Fotbalul este favoritul meu (4-5 ore pe zi). Handbal si sah nu prea am cu cine, din pacate :( .

Edited by evil_k1d, 13 August 2009 - 21:43.


#68
meandrro

meandrro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 17.04.2008
sala (pentru forta)
baseball (performanta)
basket (in pauze si cu prietenii in weekend)

#69
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Box, iar in timpul liber mai un baschet, mai un fotbal pe sintetic.Innotul e la loc de cinste pe perioada verii.

#70
Yws

Yws

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 07.12.2008
Am practicat culturismul 6 ani, am fost nevoit sa ma las din cauza unei operatii la incheietura mainii, nici timp nu mai am ca inainte, acuma ma delectez cu fotbalul.

#71
atreyyu

atreyyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 28.05.2008
Am 5 ani de cand practic parapantismul si cu fiecare an care trece imi place tot mai mult. Inseamna zbor si libertate, iar senzatia de a trece peste dealuri, campii, paduri, rauri si lacuri este de neegalat.Este cea mai ieftina modalitate de a zbura (daca iti permiti un calculator iti permiti si macar o parapanta sh) si cand e practicata cu seriozitate e mai safe decat mersul cu masina.

#72
n1ceTRY

n1ceTRY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 05.01.2010
fotball and baschet

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate