Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Seat Exeo 1.8 TSI 120 CP/88 KW

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
146 răspunsuri în acest subiect

#145
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 362
  • Înscris: 18.04.2006
Are dreptate t-balt, se poate repara, costurile sunt intre 2500 și 3000€

#146
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.328
  • Înscris: 09.09.2006
Ioi!
Atâta timp cât tu ești mulțumit de afacere, treaba e bună.
Fără foarte mare legătură, deci am cam avut noroc cu zgârcenia mea în 2007 când n-am vrut să dau 5000€ în plus pentru motorul ăsta, preferându-l pe cel NA...

#147
andrew1980

andrew1980

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 861
  • Înscris: 01.10.2008
Imi pare foarte rau ca ai patit asa cu masina, ca in rest era bibelou masina si imi placea extrem de mult. Stiu, iti urmaream cu mare interes prezentarea masinii tale... cum vad, aproape toate TSI-le din prima generatie au fost cu probleme. Astea noi sunt chiar reusite ( avem una in familie) dar daca omul s-a ars odata, greu se mai baga si a doua oara la acelasi produs... Pacat de masina, ca era foarte OK. OK nici Golf 7 nu-i de lepadat dar sincer 1.6TDI este printre putinele motorizari de pe G7 care nu imi plac deloc, are toate problemele specifice diesel, dar in schimb nici nu este silentioasa sau puternica... In fine noroc cu noua si poate bagi cateva poze si o prezentare :)
Toate cele bune iti doresc :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate